Šta je novo?

Nba 2k9

Sad sam probao na XBOX360. Odlicna igra, Tako ce biti i na PC-u. :)

Joj prijatelju po Topdzijskoj lozi ( ;) ) sad si me jos vise unervozio.

Ne znam sta cekaju ovi iz 2k.

Ako igra izlazi 21,a njen Demo 10 dana prije (sto je bio slucaj sa PS3 i 360),onda bi PC demo trebao izaci izmedju 9 i 12 ovog mjeseca,a svega nekoliko dana je ostalo,ali jos uvek nema vesti.
 
Pa ne znam šta je to čudno, kada su PC verziju najavili ovako kasno, i to na mala vrata.

Vala, preživeću još te dve nedelje, kada sam i ovih par godina bez dobre košarke za PC.
 
Demo za konzole je kasnio par dana,malo su ne ozbiljni sto se tice marketinga.Ali ne zameram im,cute i rade.Za razliku od nekih(EA) koji svake godine najavljuju revoluciju.btw nije tema ali posto je konkurencija evo reviewa za Live 09


NBA Live 09 Review IGN 6.5

http://xbox360.ign.com/articles/917/917206p1.html
 
Demo za konzole je kasnio par dana,malo su ne ozbiljni sto se tice marketinga.Ali ne zameram im,cute i rade.Za razliku od nekih(EA) koji svake godine najavljuju revoluciju.btw nije tema ali posto je konkurencija evo reviewa za Live 09


NBA Live 09 Review IGN 6.5

http://xbox360.ign.com/articles/917/917206p1.html

Neka buuuuu za EA propadni,bankrotiraj,nestani :bottle: kada su nam za PC uvaljivali onu katastrofu sa PS2,a evo sada smo mi bili losi pa su fini momci ove godine odlucili da nikako ne izdaju za PC.

Ali evo kako vidim ni na konzolama se nece oparit :banana:
 
Izadje li taj demo...?
 
Xbox 360 verzija ove igre je teska 6GB ;)
Demo se ocekuje uskoro ... 10ak dana pre izlaska igre ... znaci ako je 21.10 ... oko 11.10 ce biti demo-a ;)
 
Sećam se da je, ne tako davno, kritičar sa Gamespota dobio otkaz zato što je napisao da je Kane & Lynch: Dead Man loša igra (pa...i jeste). Sve mi se čini da će i ovog tipa sa IGN-a da zadesi ista sudba kleta. Zar da tako (iskreno) omalovaži famozni EA Sports koji reklame debelo plaća?! I njihovo čedo, koje kako čitam, ni na konzolama ne menjaju već tri-četiri godine...
 
Poslednja izmena:
NBA Live u next-gen verzijama uvek dobije loše ocene jer je loša igra i sigurno najgori serijal koji radi EA Sports. Tako da, ovo nije apsolutno ništa novo.
 
Napokon su malo progovorili.

Evo sta kaze nas poznati Admin na 2k/forum:

"There are plans for a demo release, probably not till close to launch however"

Spetlja ovu zadnju recenicu,sta mu tacno znaci "probably not till close to launch"

Probably-verovatno

not-ne

till-dok

close-zavrsimo

to-do

launch-izdavanje igre.

Sta je tacno mislio rece :sceptic:
 
Da planiraju demo malo pred izlazak igre,par dana.Po mojoj proceni demo ce se pojaviti tamo negde 16-17:)Tako je bilo i za verzijom za konzole.
 
Napokon su malo progovorili.

Evo sta kaze nas poznati Admin na 2k/forum:

"There are plans for a demo release, probably not till close to launch however"

Spetlja ovu zadnju recenicu,sta mu tacno znaci "probably not till close to launch"

Probably-verovatno

not-ne

till-dok

close-zavrsimo

to-do

launch-izdavanje igre.

Sta je tacno mislio rece :sceptic:

haha ... pa sama konstrukcija recenice je na nivou 5tog razreda :)
Sta da vam kazem, ako demo izlazi 16-17 a full 21 ... necu demo da dlujem nego cu kupiti full igru i kraj
 
Poslednja izmena:
haha ... pa sama konstrukcija recenice je na nivo 5tog razreda :)
Sta da vam kazem, ako demo izlazi 16-17 a full 21 ... necu demo da dlujem nego cu kupiti full igru i kraj

Lako je tebi prijatelju,ali ja cu svoju verziju fulla moci nekako zbavit verovatno 2-3 sedmice nakon sto izadje,zato mi je Demo jedina nada.
 
Kladim se da će svi da je skinu sa neta, a onda (daj bože) kupe original kad (konačno) stigne do nas. Ne vidim ništa loše u tome, doduše, iovako planiram da stavim no-cd crack na original.
 
Kladim se da će svi da je skinu sa neta, a onda (daj bože) kupe original kad (konačno) stigne do nas. Ne vidim ništa loše u tome, doduše, iovako planiram da stavim no-cd crack na original.

Problem je u tome sto kod nas u BiH nikad i nece stici orginal.Ne znam jesil znao,ali ne postoji ni jedna firma koja se bavi prodajom originala u BiH.A i narucivanje preko neta je gotovo isto nemoguce.Pa aj mi reci kako ja da nabavim orginal (a nabavio bih sigurno da mogu,narocito po onoj ceni koju je dao 2K) , ako bi nekako o narucio preko neta to bi mi u TOTAL-u iznosilo verovatno 100 evra , pa sad jesam li ja nemoralan sto ne mogu da skoro pola prosecne mesecne plate za igru,a onaj neko u Germaniji ili negde drugo koji zaradjuje 1000 evra mesecno igru kupuje za 20 evra.

Prosudite sami.
 
Ne znam kako je tamo, ali ovde u Srbiji, ako naručiš nešto iz inostranstva, treba da se moliš Bogu da to uopšte prođe kroz alave prste carinika (mada, srećom, 99% njih i nema pojma šta je to nekakav NBA, ali da je Cecin "projekat" unutra ili neki evrić, ihaj, lepote). Inače, NBA 2K9 PC verzija u Americi može da se nađe za 16-18 dolara, kao što se vidi ovde, dok će u evropi biti 30€ (ovde u Austriji), što je 45$, a što znači da u Srbiji nema šanse da bude ispod 4.000 (50€ ~ 70+$).
A onih 20$ bi rado platio, kao i ti.
 
Poslednja izmena:
Ma kakve 4000 din nema sanse da bude vise od 2.5-3K
 
Nakon gomile trash naslova koje nam je EA spremao, konacno da izadje i neka igra iz 2k serijala. :D Jedva cekam! Nadam se da nece nesto upropastiti, mada tesko da ce se tako nesto desiti.
 
Jedino se pitam hocu li ja uopste ovo moci igrati onako kako zamisljam
(High Details,1680*1050 :p , uzevsi u obzir da je meni 25 FPS dovoljno).

Mislim ako bude krckalo da se nekako moze rezolucija smanjit i na 1440*900,ali samo da i tada bude radilo kako treba.

Mislim proc. i memorija su sasvim OK,ali graficka je li matora X1900GT sposobna da jedan XboX 360 naslov vrti na 20-25 FPS na 22" monitoru na High Details.
 
Ne mogu sad da nađem gde je, ali sam negde na forumu NBA 2K9 pročitao da za glatko igranje sa maksimumom detalja moraš da imaš uređaje bar za generaciju naprednije od hardvera u Xbox-u. Jedino sam zapamtio da ti treba min. 2 GB rama i kartica iste jačine ili jača od 8800GT i 2900XT (nisam siguran za ATI model) za glatko igranje na maksimumu detalja sa tečnim framerate-om.
 
Nije mi jasno sta se svi ovde nesto kurcite sa tim originalom. Ja cu da je skinem sa nekog warez sajta tog dana kad izadje i to je to. Imam 1000 boljih nacina da potrosim 50-60 eura. Kao da svi imate plate od 3000 eura pa hocete da kupite original. Nisam kupio u zivotu original a imam jedno 500 igara. Bas me nesto zabole da punim ionako prepune dzepove nekim kapitalistickim mega-kompanijama, a ja i 80% Srbije da nemamo za normalan zivot. Ja ne znam sta glumite.
 
Ako u životu nisi kupio original, onda se u životu uopšte nisi ni naigrao, jer su propustio fenomenalne multiplayer okršaje, koje barem meni oduzimaju više vremena od sp igara, a neke pružaju i po nekoliko stotina sati igranja, a da ne pričam o MMORPG igrama....

A kao drugo cena igre je 19.9$, a kod nas verovatno neće biti više od 1500 dindži, i za ovakvo remek delo to su zaista smešne pare. Pogotovo što od prodaje ove godine zavisi kakav će biti odnos 2k-a prema PC platformi...
 
Pa ja nisam nesto ljubitelj nekih strategija koje se igraju online. Nisam ustvari uopste ljubitelj strategija. Ali zato evo sada igram Crysis Wars online, a nisam je kupio. Jedino bih mozda kupio nesto sto mora da se igra online a ne moze piratskim putem kao sto je npr. PES. Sve ostalo, nema sanse da dam pare za to.
 
A ko je rekao da se samo strategije igraju online? Aj bez offtopica. Ovde se prica o nba 2k9. :) A ne o kupovini originala i o tome sto neko ne zna da ceni rad i trud tima koji radi na ovoj igri. ;)
 
Nije mi jasno sta se svi ovde nesto kurcite sa tim originalom. Ja cu da je skinem sa nekog warez sajta tog dana kad izadje i to je to. Imam 1000 boljih nacina da potrosim 50-60 eura. Kao da svi imate plate od 3000 eura pa hocete da kupite original. Nisam kupio u zivotu original a imam jedno 500 igara. Bas me nesto zabole da punim ionako prepune dzepove nekim kapitalistickim mega-kompanijama, a ja i 80% Srbije da nemamo za normalan zivot. Ja ne znam sta glumite.


I ja imam svega 2-3 originala u svojoj kolekciji,ali opet ponavljam da sada mogu kupiti ovu igru za 20$ sigurno bih je uzeo,ako nista zbog kutije.

Ne krivim mene i vas sto cemo igrat piratsku verziju,ali oni sto zive u EU i S.A.D. stvarno bi trebali kupovat originale.

Pa saberite koliko godisnje odigrate igara koje stvarno vrede max. 5 ili 6 (ne govorim koliko ih odigrate ili kupite) ako za svaku date 50 evra to je oko 250-300 evra godisnje sto je za njihove standarde smesna cifra.
 
Ne mogu sad da nađem gde je, ali sam negde na forumu NBA 2K9 pročitao da za glatko igranje sa maksimumom detalja moraš da imaš uređaje bar za generaciju naprednije od hardvera u Xbox-u. Jedino sam zapamtio da ti treba min. 2 GB rama i kartica iste jačine ili jača od 8800GT i 2900XT (nisam siguran za ATI model) za glatko igranje na maksimumu detalja sa tečnim framerate-om.

Pa ako je tako mozda sa odredjenim ustupcima na racun AA i AF i ponekom postavkom na medium i ja bih je trebao moci lepo igrati.
 
Pa ako je tako mozda sa odredjenim ustupcima na racun AA i AF i ponekom postavkom na medium i ja bih je trebao moci lepo igrati.

Ako ne budeš mogao, eto, umesto da daš 30-40€ za igru, skupiš još malo, uzmeš neki polovni 8800GT, prst u uvo i "tukejnajn-išeš" na max-u do bele zore. :p ;):type:
 
Ne znam kako je tamo, ali ovde u Srbiji, ako naručiš nešto iz inostranstva, treba da se moliš Bogu da to uopšte prođe kroz alave prste carinika (mada, srećom, 99% njih i nema pojma šta je to nekakav NBA, ali da je Cecin "projekat" unutra ili neki evrić, ihaj, lepote). Inače, NBA 2K9 PC verzija u Americi može da se nađe za 16-18 dolara, kao što se vidi ovde, dok će u evropi biti 30€ (ovde u Austriji), što je 45$, a što znači da u Srbiji nema šanse da bude ispod 4.000 (50€ ~ 70+$).
A onih 20$ bi rado platio, kao i ti.

Biće oko 3000, u najgorem slučaju. PC originali nisu toliko skupi kod nas.

Nije mi jasno sta se svi ovde nesto kurcite sa tim originalom. Ja cu da je skinem sa nekog warez sajta tog dana kad izadje i to je to. Imam 1000 boljih nacina da potrosim 50-60 eura. Kao da svi imate plate od 3000 eura pa hocete da kupite original. Nisam kupio u zivotu original a imam jedno 500 igara. Bas me nesto zabole da punim ionako prepune dzepove nekim kapitalistickim mega-kompanijama, a ja i 80% Srbije da nemamo za normalan zivot. Ja ne znam sta glumite.

Retko ko od nas ovde kupuje samo originale za PC (usudio bih se da kažem niko), ali evo ti par razloga zbog čega bi svako MORAO da kupi originalni NBA 2K9.

1. PC verzija je direktan port sa Xbox 360, kome nedostaju samo online mogućnosti, a prodaje se po 3 puta nižoj ceni.

2. NBA 2K9 za PC je probni balon - ako se bude prodavao u dovoljnoj meri, 2K Sports će sigurno izbaciti i 2K10 dogodine, sa punom online podrškom.
 
Poslednja izmena:
Nije mi jasno sta se svi ovde nesto kurcite sa tim originalom. Ja cu da je skinem sa nekog warez sajta tog dana kad izadje i to je to. Imam 1000 boljih nacina da potrosim 50-60 eura. Kao da svi imate plate od 3000 eura pa hocete da kupite original. Nisam kupio u zivotu original a imam jedno 500 igara. Bas me nesto zabole da punim ionako prepune dzepove nekim kapitalistickim mega-kompanijama, a ja i 80% Srbije da nemamo za normalan zivot. Ja ne znam sta glumite.

Retko od nas ovde kupuje samo originale za PC (usudio bih se da kažem niko), ali evo ti par razloga zbog čega bi svako MORAO da kupi originalni NBA 2K9.

1. PC verzija je direktan port sa Xbox 360, kome nedostaju samo online mogućnosti, a prodaje se po 3 puta nižoj ceni.

2. NBA 2K9 za PC je probni balon - ako se bude prodavao u dovoljnoj meri, 2K Sports će sigurno izbaciti i 2K10 dogodine, sa punom online podrškom.
 
Da, ali ako niko iz Srbije ne kupi ovu igru ne verujem da ce to da izmeni konacan broj ni za jedan promil. Nismo mi njima glavno trziste. Bitno je tamo gde se i inace kupuju originali da igra prodje dobro. On nas ovde ne zavisi nista. Mi ovde imamo mnogo vise finansijskih problema od njih.
 
Nazad
Vrh Dno