Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Ups, nisam znao. Izvinjavam se na dezinformaciji.

Svakako hvala na infu, da potražim druga rešenja za to na vreme.
 
Sta god da uzmes nije skupo (par eura) i ne radi dobro. Ja sam probao i Kievstar i Lifecell i Vodafone. Na ovom poslednjem sam ostao
Hvala na informacijama I izvinjavam se što ne odgovorih ranije. Uzeo sam Vodafone, 3e je 10gb interneta + plus neki pozivi i poruke. Bilo je zgodno zbog taksija.

Mali problem je što je karticu na aerodromu moguće kupiti samo za keš, grivne, pa se mora menjati tamo, a budu povelike gužve i u menjačnici i na štandu za prodaju kartica.

Evo ovde da navedem iako je off topic možda, poziv na 571 automatski odbija poziv i zove vas taksi služba. Jako je jeftin taksi, reda 3e za vožnju 7-8 km. I nikako ne zaustavljajte taksi na ulici, višestruko skuplji, reda x5.

Takođe, ako nekome slučajno treba, poklanjam karticu, mislim da važi do kraja oktobra.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Koristi uber tamo. Aerodrom(borispolj) - centar grada 8-9 evra, a ima 30tak km. 3-4km u gradu tipa 2-3evra.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Probali, skuplje, na te cene nije previše, ali oko 50% bogami... Otprilike istu distancu običan taksi 80-100 grivni, Uber 120-160.

Sa I do aerodroma smo imali organizovan transfer, mislim da naplaćuju oko 40e za to.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pozdrav. Putujem sad Na Kipar i na Maltu i razmisljam da uzme bonbon. Ima li smisla da je kupujem ili ne?
 
Nisam primetio da je neko napisao ovde, bonbon je napravio(konačno) i app za ios [emoji846]
 
Koristio bonbon karticu u Gr. Odlicna brzina i nisam imao nikakvo ogranicenje sto se neta tice, uzeo paket od 7gb
 
Bonbon nedeljni, koliko po FUP moze da se potrosi, jel zna neko?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ili što bi rekli pošto marka = 100 feninga.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Молим и други пут, ево овде целокупна ограничења, било је до сад у теми али ко да тражи.
3550483f84670938f50f9190d5fa6f8c.jpg
 
Тако је, мени на обе картице ограничење, добро је док вам је тако, ћутите и користите [emoji846]
 
Jel za bonbon moze da se kupi bon "unapred" pa ga pred isticanje potrosis na odredjeni broj?
Isti ce mi uskoro, poslali nitifikaciju, ne bih se ni setio. Glupo je da ih dve uzastopne godine cimam za ozivljavanje kartice. Ono kad mi treba ni ne gledam pri kupovini. Sad samo da odrzim karticu u zivotu.
 
Mozes karticom da dopunis pre nego sto ti istekne.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Mozes da unapred kupis bon, ali to ide samo ako kupiš fizički bon ili preko neke od aplikacija HR banaka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Hvala, videh i sam u medjuvremenu - pri web kupovini ide odmah na izabrani broj. Nema "stekanja".
No, naucih i da ima ono 90+90 dana. U tih drugih 90 ne mozes da zoves ali ostaje lova pa eto moze se produzenje prolongirati. Mada je to sve sitno toliko da ... Samo povecavas sansu da zaboravis. Ionako sam letos slucajno skrljao jedan bon od 30 na nekoliko sms - ostala mi ne znam ni sam kako kao default za sms.
 
Da li novac ostaje na bonbon kartice ako uplatim sad samo da bih oziveo karticu.ili se brise posle devedeset dana?

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel postoji neko mesto što bliže Beogradu gde može da se nahvata rumunski ili hrvatski roming? Treba mi da bih jednu karticu produžio[emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kreni autoputem prema Hrvatskoj pa na 30,40 km od Šida probaj.[emoji16]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
@churla ako treba pomoć da održiš Bonbon karticu u životu, javi se. Meni uvek treba Bonbon kredit.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel postoji neko mesto što bliže Beogradu gde može da se nahvata rumunski ili hrvatski roming? Treba mi da bih jednu karticu produžio[emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Idi prema Vrscu pa kreni ka granici. Mozes sve 4 mreze da uhvatis kod Vatina. [emoji23]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Razmatrao sam i njega ali telenor ima za 600 din 1gb, koliko sam video. Hvala na odhovoru!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
@alekVS
Sta si izabrao za internet paket u Turskoj? VIP 800din ili telenor 600din 1Gb prepaid za 7 dana? Kako je radio?

Ima li nesto bolje za Tursku za nedelju dana?
 
Poslednja izmena:
Meni je surfroam za sve te ne evropske opcije najbolja. Za evropske bonbon. Naravno zavisi koliko trosis

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nazad
Vrh Dno