Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Treba nam FAQ, ko ce da pise?:)

@Janka, APNove proveri. Samo jedan net APN sme postojati, onaj internet.ht.hr
 
Kod automatskog produženja net paketa,neiskorišćeni megabajti se prenose?
 
Kupio sad bon od 88 kuna, na računu se pojavilo 80 kuna? To tako nešto treba ili sam se ja zeznuo negde?
I zašto je paket od 5GB dnevno 15 kuna kad hoću da aktiviram?
fe966f1ade74339a982d21c9f64e0825.jpg

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ovo za kolicinu kuna tako ide (dodaje se 10% za "radio spektar", citaj: porez).
Ovo u appu je bug, extremno cest. Cene su cesto netacne, ne znam da li je tacan paket uvek. Zato uvek idem preko portala.
 
Evo na jednoj od plaza na Sitoniji... 4g+ na Cosmote mrezi, na kojoj se i najbolje pokazao.
1248fdef9eca4615853ed1fea7b99944.jpg


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Kako se beše najbezbolnije aktivira internet kartica u Srbiji? [emoji16]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Kako se beše najbezbolnije aktivira internet kartica u Srbiji? [emoji16]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Pozovi kod *136#, opcija 4 zabrani prenos podataka u romingu. Zatim na telefonu omogući roming podatka i probaj da surfuješ netom. Naravno nećeš moći ali će sistem prepoznati da je kartica aktivirana. Na taj način ćeš sačuvati 10kn kredita. Sačekaj da stigne SMS sa obaveštenjem o broju telefona. Isključi prenos podataka u romingu i na kraju opet preko *136# dozvoli prenos podataka u romingu i to bi bilo to. Najbezbolnije, za 10kn bezbolnije od bilo kog drugog načina [emoji3]
 
Na Lagonisi plaži na Sitoniji. U onoj drugoj temi (provajderi za Grčku) ima i speedtest sa lagomandre. Nisam išao niže, prema sartiju ili toroniju. Cosmote.
0f754b9510b11634c3a53355c577524a.jpg
 
Evo iz Toronija. Isto Cosmote, posto je u ovom delu Grcke ubedljivo najbrzi...
531c1a385da5bc58b8f4c32c95d0104f.jpg


Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Meni nikako nije htela tako poruka da stigne, morao sam da ukljucim net, ali sam stavio ogranicenje na 1mb, koje nije potroseno, potrosilo mi 400kb za aktivaciju.
 
@alfaunits је раније писао упутство за активацију нет картице уз које сам ја успео без проблема да је активирам и нисам потрошио кредит. Мислим да је поступак исти као и @omtw што је написао, требало би да ради. Пробај променити мрежу, можда и то има неке везе, мени је на Теленору успело.

Sent from Galaxy S8
 
Pozovi kod *136#, opcija 4 zabrani prenos podataka u romingu. Zatim na telefonu omogući roming podatka i probaj da surfuješ netom. Naravno nećeš moći ali će sistem prepoznati da je kartica aktivirana. Na taj način ćeš sačuvati 10kn kredita. Sačekaj da stigne SMS sa obaveštenjem o broju telefona. Isključi prenos podataka u romingu i na kraju opet preko *136# dozvoli prenos podataka u romingu i to bi bilo to. Najbezbolnije, za 10kn bezbolnije od bilo kog drugog načina [emoji3]
Evo i pajici123 da potvrdim vezano za prethodni post, uspešno sam aktivirao internet karticu prateći ovo uputstvo, hvala! ;)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U ponedeljak putujem u Bugarsku (kolima Sofija pa do Sunčanog brega i nazad) i planiram da koristim BonBon internet karticu.

Da li je neko već koristio u Bugarskoj? Koja mreža se pokazala kao najbolja?

Koliko tačno treba da uplatim (tj. koji Bon da kupim) da mogu da aktiviram 6GB za mesec dana? Nisam siguran zbog onih raznih poreza. 10kn bi trebalo da već imam na računu kad aktiviram karticu?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Radi u Bugarskoj dobro, na kojoj mreži najbolje radi to ćeš već da vidiš tamo kad dođeš. Kupi bon od 44kn, na račun će ti leći 40 i uz onih inicijalnih 20 imaćeš 60 kn. Promocija od 6 GB košta 55kn.
Edit : sad tek vidim da si napisao internet karticu. U tom slučaju ćeš imati 10kn pa ćeš morati da kupiš 44(40) i 11(10) kn bonove.
 
Poslednja izmena:
Ako ides na krace, bolje dnevne pakete.
 
Neko spomenuo za FLAT varijantu da je ogranicena na 2.8Gb? Tacno ili ne?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nemojte taj flat paket, on je flat samo u Hrvatskoj.
 
Radi u Bugarskoj dobro, na kojoj mreži najbolje radi to ćeš već da vidiš tamo kad dođeš. Kupi bon od 44kn, na račun će ti leći 40 i uz onih inicijalnih 20 imaćeš 60 kn. Promocija od 6 GB košta 55kn.
Edit : sad tek vidim da si napisao internet karticu. U tom slučaju ćeš imati 10kn pa ćeš morati da kupiš 44(40) i 11(10) kn bonove.
Hvala. Mislim da ću uplatiti onaj prvi veći od 88kn da imam i rezervu za neki dnevni ako potrošim.
Ako ides na krace, bolje dnevne pakete.
Idem 3 puta do kraja meseca na 3-5 dana, pa mi je ovaj mesečni najbolji.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nemoj uplacivati vise. Ako slucajno predjes kvotu, odmah trosi kune, nema limitiranja/sporog neta.
 
Шта је најбоље од картица за Републику Српску - Шипово? Треба ми првенствено за интернет, овде користим Мтс постпејд.

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Шта је најбоље од картица за Републику Српску - Шипово? Треба ми првенствено за интернет, овде користим Мтс постпејд.

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
uplati mtel roming dodatak.

Sent from my M9 using Tapatalk
 
Колико то кошта?
Које су њихове картице најпогоднији за интернет?

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Колико то кошта?
Које су њихове картице најпогоднији за интернет?

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока

Koji paket imaš u Mts-u? U RS signal nije baš najbolji što se neta tiče (bar po mom iskustvu, možda su nešto promenili i sredili).
 
Тако је било прошле године, а још тамо где ја идем..... То причам за Мтел мрежу.

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
3G ce kako tako da radi, ipak je to gradic od 10.000 stanovnika. Sigurno ima 3G signal.
 
Nazad
Vrh Dno