Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Vidim da nam je svima zajedničko spark... Očito je sa njima problem.
 
Ja na sparku bio, nikakav problem
 
Izbacio Cosmote letnju akciju. Njihov brend Whats' up.

Ove godine nema neogranicen internet nego je paket do 100 Gb mesec dana za 13.50e.

850x540_1_3.png
 
Previse za email, premalo za Netflix, ali u svakom slucaju dobra stvar :)
 
Pih, planirao sam ove godine da radim sa mora neko vreme, baš sam računao na onaj unlimited paket. Moraću uzeti više ovih kartica...
 
Sta radis kad ti 100 gb nije dovoljno?:unsure:
 
Jedini razlog i bas on,ok.😁
 
Često moram da uploadujem rezultate nekih simulacija, bude od par gb do par desetina gb po simulaciji. Nije svaki dan, ali nekad bude i više od jedne. I naravno teams po ceo dan.
 
Izbacio Cosmote letnju akciju. Njihov brend Whats' up.

Ove godine nema neogranicen internet nego je paket do 100 Gb mesec dana za 13.50e.

850x540_1_3.png
Ne znam da li imaju esim ali fizičku karticu za cosmote je praktično nemoguće dobiti. Prošle godine pokušavao u više njihovih poslovnica i nema. Kasnije saznajem da je to stalni problem
 
Ne vidim razlog sto nisu pustili neograniceno. Meni jeste ovo vise nego dovoljno al mogli su.

Ali vredi svaki evro, pogotovo gledajuci roaming ponudu kod nas. Ispada dzabe.

Mada sam ja uzeo onaj Neo Travel, pa ako nista posluzice bar za jednu sezonu sto nije lose isto.
 
Ako neko bude uskoro dopunjavao WUp karticu, neka javi kako to ide i kako je proslo.
 
Ja sam dopunjavao prethodne dve godine (ove mi nije još trebalo). Ispratiš korake u aplikaciji, platiš karticom i sve ok. Aplikacija je na grčkom nažalost, pa mi je najjednostavnije bilo korišćenje neke aplikacije poput ms translatora na drugom telefonu.
 
Da li za A1 Hrvatska znamo koliki je FUP za ove 5 i 10GB pakete?

Kroz FAQ stigoh do ovog spiska, ali bih rekao da je spisak malo outdated.

Screenshot_20240531-174348_Drive.jpg
 
ovo je bas udarac, budem mesec dana u grckoj, radim tamo, 100 gb je bas malo, jos poskupelo na 13.5 eur.
 
Da da baš sam mislio da protestvujem ispred njihove poslovnice u Paraliji. Srećom ima varijanta za 14 dana za 13e pa neću dugo da štrajkujem.
 
Da li za A1 Hrvatska znamo koliki je FUP za ove 5 i 10GB pakete?

Kroz FAQ stigoh do ovog spiska, ali bih rekao da je spisak malo outdated.
Meni nudi samo 5GB na 10 dana, na ovom paketu nema FUP-a. Imam ovu karticu jos od 2019. godine i koristila se u dosta zemalja Evrope jer je pozajmljujem drugovima i svi su bili zadovoljni.
 
  • Like
Reagovanja: PJ
Koristim je i ja već neko vreme, ali uvek zaboravim 😬

Uz FUP valjda na kraju 1GB košta malo preko 1eur (kod većih paketa i flat) tako da se uklapa da 5GB nema FUP.
 
Koliko im traje kartica?
...ako pronadjem proslogodisnju.
Nasao Whatsup i Vodafone od prosle godine. Whatsup radi, Vodafone ne. Probao preko aplikacije da vidim ovu nedeljnu ponudu (drugi telefon sa foto GTranslate) i nema je... ima ona prva nedeljna, 6GB za 4e ali ova unlimited za 6.5e sa sajta jok.
 
Da li je OrangeFlex i dalje najbolja varijanta za internet sa eSim U EU.
 
Whatsup je neogranicen internet 7 dana ispod 7 eura je cena... veoma se isplati
 
A zašto nekome treba neograničen net na odmoru (osim ako ne radi)?
 
pored AV editinga, za klince koji ne silaze sa YT, i matorce koji gledaju OTT... par sati HD videa puta 5-6 korisnika pojede gigabajte ocas posla... i ne, ne idemo svi na more samo da bi se kupali i gledali u pucinu na plazi ;)
 
da li su dovoljne brzine neta za sve to sto koristite u sred turisticke sezone na mobilnoj mrezi, bez obzira da li je kolicina podataka neogranicena ili ne..?
 
A zašto nekome treba neograničen net na odmoru (osim ako ne radi)?
FHD Youtube uses 2.5-4.1 GB per hour... + TV , X, Insta, TikTok, Viber, WA ... * dvoje dece + gospodza + ja.
Uzimam 2 flat neta, jedan za mene, jedan za njih troje u MIFI
da li su dovoljne brzine neta za sve to sto koristite u sred turisticke sezone na mobilnoj mrezi, bez obzira da li je kolicina podataka neogranicena ili ne..?
Proslog leta, 2 porodice (osmoro na plazi) ili samo mojih cetvoro u sobi i radi (razlicita je upotreba). Stari S5 za hotspot.
 
Nazad
Vrh Dno