Šta je novo?

Najlepshe MoBo

Možda. Ali je ružna u pm.
 
http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=tdsVoxzsToHRsCro&templete=2
product.aspx

Jesmo pricali nesto o lepoti.
rampage_III_formula_02_illustrate.jpg
 
Poslednja izmena:
Od asusa je za sada Sabertooth najlepsa.
 
Rampage/Croshair najlepseee :)
 
Kladim se da ovo jos niste videli..... :D:D:D
obratite paznji na slotove za RAM... :D

asus_marine-cool-motherboard.jpg
 
Kakav ram tu ide?
 
Znao sam :D
 
Davne 2009? :)
Nego, nije mi jasno, cemu SO-DIMM?
 
O kakvom failu pričate? :) Ovo se nikad nije prodavalo niti će ili ti u prevodu ovo je bio prvi koncet model još davne 2009 god. - test model nove sabertooth serije koaj sad briljira. Google je majka svih znanja :)

http://www.overclock3d.net/news/cpu_mainboard/asus_marine_cool_concept_motherboard/1

Jeste koncept ploca, ovo je tema o najlepsim MOBO, i ova je po meni jedna od najlepsih... pomenut je fail u smislu - zasto SO-DIMM na ovoj ploci... ali opet sa druge strane - koncept ploca...
 
Pa ok koncept, ali na koncept retko idu de.bilne besmislene stvari. :p
 
Poslednja izmena:
Ne mogu mnogo da komentarišem komentare koji su besmisleni :D :d
Ali koncep u smislu dizajna, hlađenja, novih materijala, nema veze sa sodimom, ali uvek se nađe neko pametan da pametuje i kaže "kakav promošaj" ne gledajući da je priča stara 2 godine, i da nikad nije ni videla svetlost dana, ali ajde forumi i služe da se povremeno i piše o glupostima :p
 
Poslednja izmena:
Ne mogu mnogo da komentarišem komentare koji su besmisleni :D :d
Ali koncep u smislu dizajna, hlađenja, novih materijala, nema veze sa sodimom, ali uvek se nađe neko pametan da pametuje i kaže "kakav promošaj" ne gledajući da je priča stara 2 godine, i da nikad nije ni videla svetlost dana, ali ajde forumi i služe da se povremeno i piše o glupostima :p
Pa ja nisam rekao da je fail ili tako nesto.;)
Zato mi je i cudno, super ploca, hladjenje, materijali i SO DIMM. Pa da nisu razmisljali o memoriju stavili bi klasicne slotove, nije mi jasno kako im je ovo palo na pamet.:smash:
 
moj novi favorit :D
 

Prilozi

  • 23wuvdk.jpg
    23wuvdk.jpg
    499.8 KB · Pregleda: 234
Ono big bang mi je extra detalj :)
 
asusp8p67wsrevolution.png
 
WS Revolution?
Inače, u poslednje vreme se nešto ložim na crno-crvenu kombinaciju, pa ovom prilikom apelujem na proizvođače da usvoje tu "ROG šemu" :d
 
RE3 je apsolutno najlepsa Asusova ploca do sada
 
Lepa je k'o slika :)


... sa sve ovom "stealth" budzom od zvucne ;)
 
Nazad
Vrh Dno