Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Maxi promenio font na cenama, stavio bold verziju, svidja mi se, bolje izgleda a i dobro je za stariju generaciju i ljude sa slabijim vidom.
Cini mi se i online da je isto tako, ali koliko sam primetio ne na individualnom artiklu nego kad ih ima vise, pretraga kad se radi.
Od ostalih novina Iceberg salata kesa vise nije zelena nego plava :)
 
Maxi Online ti poklanja promo kod GKV1000 u vrednosti od 1000 RSD koji možeš iskoristiti za termine isporuke u periodu 29.4 - 30.4.2024, a ukoliko poručiš u nekom od navedenih termina, dostava će biti besplatna! 🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 5000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
 
Maxi Online ti poklanja promo kod GKV1000 u vrednosti od 1000 RSD koji možeš iskoristiti za termine isporuke u periodu 29.4 - 30.4.2024, a ukoliko poručiš u nekom od navedenih termina, dostava će biti besplatna! 🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 5000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
Meni su ipak obračunali cenu dostave, iako stoji u ovoj objavi da neće biti obračunata.
 
Maxi Online ti poklanja promo kod GKV1000 u vrednosti od 1000 RSD koji možeš iskoristiti za termine isporuke u periodu 29.4 - 30.4.2024, a ukoliko poručiš u nekom od navedenih termina, dostava će biti besplatna! 🎁
--mada, ovo može da se tumači kao da tek od ponoći, kada nastupi 29. april, važi besplatna dostava, tj. možda smo prerano poručili
--ipak, sumnjam da su tako prepredeni
 
Meni su ipak obračunali cenu dostave, iako stoji u ovoj objavi da neće biti obračunata.
Ja ne bih preuzeo paket, pa nek obračunavaju šta hoće, takođe u slučaju da ne uvaže kupon, jer nešto od artikala nije bilo na stanju, pa je račun ispod limita.
 
Ja ne bih preuzeo paket, pa nek obračunavaju šta hoće, takođe u slučaju da ne uvaže kupon, jer nešto od artikala nije bilo na stanju, pa je račun ispod limita.
Nikada nije bilo problema da ako nečega nema i iznos bude manji, obračunaju punu cenu bez kupona.
Sada je odmah bilo jasno da postoji stavka od 199 dinara za isporuku koju sam ja svesno prihvatio kada sam elektronski platio.
U mejlu koji su mi posle poslali sa preliminarnim računom je jasno navedeno da će biti obračunata isporuka koja je tek sutra, tako da nema muljanja sa te strane.
Ukupan ceh je umanjen za 1000 din. Jedino se račun ne slaže sa onim što smo očekivali kada smo ovde videli kupon sa opisom da nema ni naplate dostave.
 
--mada, ovo može da se tumači kao da tek od ponoći, kada nastupi 29. april, važi besplatna dostava, tj. možda smo prerano poručili
Ne može tako da se tumači i dužni su da poštuju ono što stoji u objavi.

Nikad nemojte dozvoliti da vas prave blesavim na vašu štetu, uvek reklamirajte sve što nije ok sa njihove strane. Ako kupci ne prevaspitaju markete, sigurno se neće sami prevaspitati.
 
Ja ne bih preuzeo paket, pa nek obračunavaju šta hoće, takođe u slučaju da ne uvaže kupon, jer nešto od artikala nije bilo na stanju, pa je račun ispod limita.
Ovo u Idei rade redovno, iako nemaju pravo po zakonu. To što nešto nemaju na stanju, a na sajtu stoji da imaju, je njihov problem, nije odgovornost potrošača.
 
Džaba, ne mogu da napabričim isplativu korpu od 5000!
 
💫 IDEA online ti želi srećne praznike uz 500RSD poklon vaučer i besplatnu dostavu! Iskoristi šansu za sjajan početak praznika! 🎁🎉

Kod poklon vaučera: 500EWD

Vaučer od 500 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 5000 RSD ili više do 07.05.2024
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Važi samo za fizička lica.
*Radno vreme: svaki dan od 9 do 21h, osim petka kada radimo od 9 do 15h. Napomena: Nedelja, 05.05. je neradna.
Vaša IDEA online. 🎁🎉
 
💫 IDEA online ti želi srećne praznike uz 500RSD poklon vaučer i besplatnu dostavu! Iskoristi šansu za sjajan početak praznika! 🎁🎉

Kod poklon vaučera: 500EWD

Vaučer od 500 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 5000 RSD ili više do 07.05.2024
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Važi samo za fizička lica.
*Radno vreme: svaki dan od 9 do 21h, osim petka kada radimo od 9 do 15h. Napomena: Nedelja, 05.05. je neradna.
Vaša IDEA online. 🎁🎉
Neka kupuju sami za 500din :):)
 
💫 IDEA online ti želi srećne praznike uz 500RSD poklon vaučer i besplatnu dostavu! Iskoristi šansu za sjajan početak praznika! 🎁🎉

Kod poklon vaučera: 500EWD

Vaučer od 500 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 5000 RSD ili više do 07.05.2024
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Važi samo za fizička lica.
*Radno vreme: svaki dan od 9 do 21h, osim petka kada radimo od 9 do 15h. Napomena: Nedelja, 05.05. je neradna.
Vaša IDEA online. 🎁🎉
 
Da li se tripujem ili ono što nazivaju domaćim jajima u maxi-ju ( tako piše na kutiji), nije ništa drugo nego obična veštačka jaja sa Farme?
 
Sta su to domaca jaja za tebe ?
Prvo to preciziraj.
Sto se mene tice domacih jaja nema vise ni na selu i tamo se kokoske pretezno hrane koncentratom ciji glavni sastojak je riblje brasno.
 
Da li se tripujem ili ono što nazivaju domaćim jajima u maxi-ju ( tako piše na kutiji), nije ništa drugo nego obična veštačka jaja sa Farme?

Ne tripuješ se, mislim da termin domaća koriste u smislu "nisu iz uvoza". Maxi ima u principu 3 vrste jaja - ta obična iz kaveza, zatim "iz podnog uzgoja" i "iz slobodnog uzgoja" (to su one kokoške koje se šetaju na ozvorenom). Čime ih hrane stvrno nemam pojma, taj detalj se ne navodi.
 
Ne znam za kvalitet ali sam prestao zadnjih meseci da uzimam jaja u Maxiju, obavezno je barem jedno jaje u pakovanju razbijeno, da otvaram paket po paket na licu mesta i razgledavam kutije mi ne pada na pamet, veci problem od toga je i sto kad se pridje tom delu sa jajima oseca se jak smrad, pretpostavljam od tih razbijenih jaja. Cesto puta i da se otvori paket, nije bas toliko ocigledno da je neko jaje razbijeno, a razbijeno je.
 
Ne tripuješ se, mislim da termin domaća koriste u smislu "nisu iz uvoza". Maxi ima u principu 3 vrste jaja - ta obična iz kaveza, zatim "iz podnog uzgoja" i "iz slobodnog uzgoja" (to su one kokoške koje se šetaju na ozvorenom). Čime ih hrane stvrno nemam pojma, taj detalj se ne navodi.
Na kutiji piše da su domaća jaja i cena je tri puta veća nego za obična, pa sam očekivala da i kvalitet u skladu sa tim. Spolja gledano, izgledaju potpuno ista i jednolična, kao i ona sa Farme ( sva su ista, za razliku od domaćih jaja koja su gotovo uvek različita).

Kad se otvore, imaju neprirodnu narandžastu boju I oboje pitu u narandžasto. Pita, naravno, ispadne loše.

Moj je utisak da su u pitanju potpuno ista jaja sa Farme koja prodaju po trostruko manjoj ceni u drugom pakovanju.

Med koji su doneli iz maxi-ja je čist falsifikat.

Prethodnih godina je banana split quatro sladoled bio Hajde da kažem pristojan, sad je to najgora hemudža obojena raznoraznim bojama.

Ne znam kako uspeju baš sve da upropaste.
 
Cuj neprirodno narandzastu?!?! Jesi ti ikad videla pre jaje od koke iz slobodnog uzgoja i sta je glavna razlika?
 
Ili jaje od domaće kokoške?
 
Med koji su doneli iz maxi-ja je čist falsifikat.

Prethodnih godina je banana split quatro sladoled bio Hajde da kažem pristojan, sad je to najgora hemudža obojena raznoraznim bojama.
Maxi i Idea prodaju med firme Aza, prepoznate kao prevarantske 2014. godine: https://www.politika.rs/sr/clanak/290169/Povucen-los-med-iz-prodaje
Lično kupujem med iz Zlatiborac prodavnica. Kupio bih od pčelara ali ne poznajem nijednog u blizini mog mesta.
Za Frikom sladolede oduvek je pravilo da je Quatro najniža klasa. Kupuj Štraus, nije preskup a kvalitetan je.
 
Med ima da se kupi u prodavnicama pčelarske opreme, navodno je direktno od pčelara i deluje kvalitetno.
 
Nazad
Vrh Dno