Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Poklanjamo vam 1100 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici.🎁📲
Kod: 1100SCDY
Vaučer od 1100 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 9000 RSD ili više do 21.04.2024.
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Važi samo za fizička lica.
Vaša IDEA online.
 
A zašto nebi bio u igri ako kupujes samo proizvode koji su vec snizeni npr. preko 30%
Ovaj prvi citat nije moj tekst u potpunosti (ovo: "..kupujem ionako samo sto je na popustu.." nije moje). A nije u igri zato što nema proizvoda koji su 30% na popustu i koji mi trebaju u iznosu od npr. 6000 RSD. A i iz principa - neka se potrude i daju normalan kod, a dok to ne urade uvek postoje lokalne radnje, nije mi problem da im dam više para nego Maxiju ili Idei.
 
Poklon 900 RSD za IDEA online kupovinu.🎁📲🌸

Kod: 900ASVF

Vaučer od 900 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 6000 RSD ili više do 21.04.2024
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Važi samo za fizička lica.
Vaša IDEA online.
Samo BG i NS za sada, imaju svoju dostavu, svoje kamione.
Meni kada stigne MAXI u Novi Sad kazu da su dosli iz Beograda. To mi zvuci suludo. 3 puta sam pitao razlicite ekipe i svi isto kazu.
 
Poslednja izmena:
Mi veći deo kupovine obavljamo na pijaci, tako da nam ne odgovaraju kupovine preko 4.000 RSD. U suštini je to teška navlakuša i redovno dovede do toga da kupimo nešto nepotrebno. Dva puta nedeljno poručimo robu u tom iznosu i to je to što se nas tiče. Ostalo se kupuje sveže na pijaci, donesu moj ili roditelji mog supruga iz bašte i sasvim dovoljno.

Baš smo poredili koliko iznose računi kada poručujemo iz marketa putem online kupovine i kad se više oslanjamo na lokalne prodavnice. Razlika nije baš zanemarljiva.

O kozmetici i kućnoj hemiji da i ne govorim, ima manjih prodavnica tog tipa gde su cene niže i 30 - 40% nego u marketima.
 
Meni odgovara 4.000, 5 ne. Kupim paket mleka, dva paketa kole i vode i ubacim neku cokoladicu. Ne moram da vucagam i palim kola. Kad skine 1000 na to isplati se.
 
Ovo je ubedljivo najnepristojnija ponuda Maxija do sada.

Uštedi uz ponudu koja traje DVA DANA, 16.4 i 17.4. samo na Maxi Online!
Iskoristi promo kod FREE04 i ostvari besplatnu dostavu. Promo kod važi do sutra 17.4. za porudžbine preko 4000 RSD.
 
Ovo je ubedljivo najnepristojnija ponuda Maxija do sada.

Uštedi uz ponudu koja traje DVA DANA, 16.4 i 17.4. samo na Maxi Online!
Iskoristi promo kod FREE04 i ostvari besplatnu dostavu. Promo kod važi do sutra 17.4. za porudžbine preko 4000 RSD.
Video sam... to samo znači da idu ka tome da uskoro i ne bude popusta...
 
Ovo je ubedljivo najnepristojnija ponuda Maxija do sada.

Uštedi uz ponudu koja traje DVA DANA, 16.4 i 17.4. samo na Maxi Online!
Iskoristi promo kod FREE04 i ostvari besplatnu dostavu. Promo kod važi do sutra 17.4. za porudžbine preko 4000 RSD.
Ma bu..le. Mada mislim da ima ljudi koji nasednu na te popuste od 10% samo tako.

Evo sad sam baš probala mleko iz neke lokalne mlekare je kupljeno u obližnjoj prodavnici. Cena je 130 RSD, a značajno je bolje od onog koje u maxi-ju košta 200.

Da ne govorim o maslinovom ulju koje košta 3.000 RSD, stvarno nisu normalni.
 
Ma bu..le. Mada mislim da ima ljudi koji nasednu na te popuste od 10% samo tako.

Evo sad sam baš probala mleko iz neke lokalne mlekare je kupljeno u obližnjoj prodavnici. Cena je 130 RSD, a značajno je bolje od onog koje u maxi-ju košta 200.

Da ne govorim o maslinovom ulju koje košta 3.000 RSD, stvarno nisu normalni.
Verovatno postoje male lokalne radnje koje imaju dobar asortiman i fer cene u proseku, ali ja ne videh takvu ni jednu u krajevima (gradovima) kojima se krecem.
Jasno je da lokalna radnja znaci nesto do cega mozes doci 5-10-15min peske.
U lokalnoj radnji mozes da kupis ponesto zaostalo na lagaru sa starom cenom (sad sve non stop poskupljuje) pa tako ispadne povoljno, ali i vrlo cesto u malim radnjama mozes pazaris nesto bajato. Ne pricam o isteklom roku nego npr cips koji dugo stoji iako je u roku upotrebe ume da uzegne i slicno.

Bilo bi dobro da postoji mnogo lokalnih radnji sa dobrim asortimanom i konkuretnim cenama, ali tesko da je to moguce.
 
Verovatno postoje male lokalne radnje koje imaju dobar asortiman i fer cene u proseku, ali ja ne videh takvu ni jednu u krajevima (gradovima) kojima se krecem.
Jasno je da lokalna radnja znaci nesto do cega mozes doci 5-10-15min peske.
U lokalnoj radnji mozes da kupis ponesto zaostalo na lagaru sa starom cenom (sad sve non stop poskupljuje) pa tako ispadne povoljno, ali i vrlo cesto u malim radnjama mozes pazaris nesto bajato. Ne pricam o isteklom roku nego npr cips koji dugo stoji iako je u roku upotrebe ume da uzegne i slicno.

Bilo bi dobro da postoji mnogo lokalnih radnji sa dobrim asortimanom i konkuretnim cenama, ali tesko da je to moguce.

I te kako veliki marketi znaju da uvale po nimalo povoljnim cenama nešto užeglo ili bajato šta je navodno u roku. Skoro smo preko Idee naručili indijski orah kome je rok navodno do 25 godine. Ne znam gde ga i kako nabavljaju, ono nije bilo jestivo uopšte.

Slično đubre su nam više puta uvaljivali iz Maksija. Dok god ih bar 1.000 kupaca ne napenali putem društvenih mreža za ovakve propuste, nastaviće po starom.

Zaključak svega je da nigde ne treba praviti velike kupovine i nasedati na zamke tipa napraviš račun od 16.000 i dobiješ popust 1.500 RSD. Misliš da si u šteku 1.500 RSD, a zapravo su ti uvalili ko zna koliko krša i ko zna koliko proizvoda po nerealno visokim cenama.

Po mom mišljenju najbolje je razraditi strategiju gde šta kupuješ. Po velikim marketima samo ono što je na akciji i tačno onoliko koliko ti treba do isteka roka trajanja.
 
Bilo bi dobro da postoji mnogo lokalnih radnji sa dobrim asortimanom i konkuretnim cenama, ali tesko da je to moguce.

Po mom mišljenju najbolje je razraditi strategiju gde šta kupuješ. Po velikim marketima samo ono što je na akciji i tačno onoliko koliko ti treba do isteka roka trajanja.
Postoji sve samo se treba malo potruditi... Medjutim najlakse je otvoriti bench i pozaliti se umesto u par pretraga na guglu pronaci to sto vam treba. U prilogu jedna slika gde sam uporedio tempo cene sa jednom od online prodavnica gde kupujem par stvari koje cesce koristim. Znaci tempo i kad je 50% na popustu opet je skuplji od nasumicne prodavnice na internetu koja besplatno dostavlja porudzbine iznad 2000RSD do 20kg.

1713340938751.jpeg
Sta je poenta.. Neko moze lagano da otvori mini market, kupuje sa interneta bez ikakvih dobavljaca, bude jeftiniji od tempa i opet bije 100% profita. Ovo je moguce iz vise razloga a glavni su to sto je ogroman grad a ljudi su lenji i neobavesteni.

"Daj coveku ribu i nahranices ga za taj dan, nauci ga da lovi i prehranices ga za ceo zivot".
 
Poslednja izmena:
Postoji sve samo se treba malo potruditi... Medjutim najlakse je otvoriti bench i pozaliti se umesto u par pretraga na guglu pronaci to sto vam treba. U prilogu jedna slika gde sam uporedio tempo cene sa jednom od online prodavnica gde kupujem par stvari koje cesce koristim. Znaci tempo i kad je 50% na popustu opet je skuplji od nasumicne prodavnice na internetu koja besplatno dostavlja porudzbine iznad 2000RSD do 20kg.

Pogledajte prilog 438620
Sta je poenta.. Neko moze lagano da otvori mini market, kupuje sa interneta bez ikakvih dobavljaca, bude jeftiniji od tempa i opet bije 100% profita. Ovo je moguce iz vise razloga a glavni su to sto je ogroman grad a ljudi su lenji i neobavesteni.

"Daj coveku ribu i nahranices ga za taj dan, nauci ga da lovi i prehranices ga za ceo zivot".
Slazem se da su velik lanci skupi i cesto ces naci artikle kod drugih dosta jeftnije. Stvar je obavestenosti i nacina kupovine. Ako znas koja bi trebala biti cena tunjevine, i nije ti bas preko potrebna u tom trenutku, niko te ne tera da kupis po sumanutoj ceni. Konzerve su recimo dobar primer za "smart" kupovinu. Mogu dugo da stoje, i realno se kad tad mogu naci po "dobroj" ceni i npr. kod Maxija. Ne pamtim da sam ikada kupio neke tunjevinu za tu naduvanu cenu. Oko 150-200din je neka OK cena, i ako se ne varam uvek u Maxiju nalete po toj ceni i tada kupis "dovoljan" broj komada. Sa kuponom na kraju izadje konkuretna cena.
 
jednom od online prodavnica gde kupujem par stvari koje cesce koristim.
O kojoj se online prodavnici radi, slobodno stavi link :)

Meni je recimo Hiper vise puta bio izbor jer su bili najpovoljniji u tom trenutku
 
Ja u DM-u uzimam njihov brand za 199 dinara. 99.8% paradajz 0.2% so, isto bez dodataka. Probaj, odlican je.

Da, DM gde se prodaje kozmetika, verovao ili ne. :ROFLMAO:
 
Poslednja izmena:
Za pizzu koristim cesto razne piree, probavam ih sve, na nekima treba malo i dodatno raditi :D
Ali 259 rsd je solidna cifra, mada nikad cuo za tu radnju iznad sto sam linkovao, odnosno sajt sta li je, moze verovatno samo online, ja preferiram old school offline :ROFLMAO:
Mislim ok je i online, nemam nista protiv.

Idem cesto u DM, blizu mi je i uzimam dosta stvari tamo, verovatno mislis na ovo , nije lose ali kao sto rekoh treba mi nesto gusce za namaz, nisam probao to ali sad mozda i probam , ne za pizzu nego onako :D

 
Poklanjamo ti 1.000 dinara uz promo kod IDEAGLOVO za prvu porudžbinu iz IDEA prodavnica preko Glovo aplikacije!* 🛵💨

👉 Kako da obaviš kupovinu?

✅ Preuzmi Glovo aplikaciju
✅ Odaberi željenu prodavnicu
✅ Unesi broj Super Kartice u polje “Specijalni zahtevi”

Poručite namirnice i Glovo ih dostavlja za najviše 45 minuta. 😊

*Promo kod je moguće iskoristiti uz minimalnu porudžbinu od 1.900 dinara i važi od 15.4. do 30.4.2024. godine.
 
Uštedi uz ponudu koja traje JOŠ DANAS 17.4. samo na Maxi Online!
Iskoristi promo kod ZKG1000 u vrednosti od 1000 RSD. Promo kod možete iskoristiti samo danas za porudžbine preko 5000 RSD.
Pogledaj koji proizvodi te čekaju na sniženoj ceni, i obnovi zalihe uz uštedu.

Tvoj Maxi Online😀
 
Idem cesto u DM, blizu mi je i uzimam dosta stvari tamo, verovatno mislis na ovo , nije lose ali kao sto rekoh treba mi nesto gusce za namaz, nisam probao to ali sad mozda i probam , ne za pizzu nego onako :D
Da taj sa linka. Dosta je gust moze na pizzu, a svakako ga jos malo zacinis i dokuvas pa se zgusne.
 
Postoji sve samo se treba malo potruditi... Medjutim najlakse je otvoriti bench i pozaliti se umesto u par pretraga na guglu pronaci to sto vam treba. U prilogu jedna slika gde sam uporedio tempo cene sa jednom od online prodavnica gde kupujem par stvari koje cesce koristim. Znaci tempo i kad je 50% na popustu opet je skuplji od nasumicne prodavnice na internetu koja besplatno dostavlja porudzbine iznad 2000RSD do 20kg.

Pogledajte prilog 438620
Sta je poenta.. Neko moze lagano da otvori mini market, kupuje sa interneta bez ikakvih dobavljaca, bude jeftiniji od tempa i opet bije 100% profita. Ovo je moguce iz vise razloga a glavni su to sto je ogroman grad a ljudi su lenji i neobavesteni.

"Daj coveku ribu i nahranices ga za taj dan, nauci ga da lovi i prehranices ga za ceo zivot".

uzeo si primer maltene jedinih proizvoda koje bi porucio sa tog sajta
pored kriminalne pretrage, nemaju:
jaja
jogurt
mleko
pavlaku
kiselu vodu
koka kolu
pavlaku za kuvanje
mladi sir
kiselo mleko
dukatos
plazma
toaletni
ubrus

i ko zna sta jos
 
O kojoj se online prodavnici radi, slobodno stavi link :)
Nisam bio siguran da li moze da se ostavi link ali sammy je nasao instant sajt :)
Mene zanimao ovaj Mutti od 700ml za 259 dinara pa zaguglao, dobio ovo ispod, poklapa se sa njegovom slikom :)

Za pizzu koristim cesto razne piree, probavam ih sve, na nekima treba malo i dodatno raditi :D
Ali 259 rsd je solidna cifra, mada nikad cuo za tu radnju iznad sto sam linkovao, odnosno sajt sta li je, moze verovatno samo online, ja preferiram old school offline :ROFLMAO:
Mislim ok je i online, nemam nista protiv.
Dada to je taj sajt i jako se brzo nalazi ako znas sta trazis. Ja dosta spremam paste i pice pa kupujem paradajz program odatle. Bukvalno se ne isplati uzimati nigde drugde a ako te mrzi da pravis sos mozes da uzmes mutijev za 200din koji je u maksiju minimum 300. Ako ti treba kackavalj za picu, najbolja ti je mocarela iz metroa koja kosta 1000/kg
1713378403826.png
Verovatno volis i pastu kad vec jedes picu :D
Ovde mozes da nadjes najbolju pastu za ~350/kg koja je 3 klase iznad barile a koju jede pola sveta. Isto dostavljaju besplatno na 2000. Nije im lose ni pica/pasta brasno ako volis da se igras. Za 00 brasno ti treba pec od 400C+

uzeo si primer maltene jedinih proizvoda koje bi porucio sa tog sajta
pored kriminalne pretrage, nemaju:
Mislim da nisi ukapirao -> "Daj coveku ribu i nahranices ga za taj dan, nauci ga da lovi i prehranices ga za ceo zivot".
 
Spremam svaki dan pizzu, ne mrzi me da spremam sos sam, to i radim cesto, hvala na informacijama i tom sajtu, nisam znao za njega, dosta dobre cene a i dostavljaju besplatno na 2000, nije lose uopste (y)
 
Za prosecnog kupca koji kupuje prosecne namernice, sa dostavom do kuce (ako ste iz BG, NS) opet tvrdim da nema bolje resenje od Maxi + kupon + sto vise proizvoda na polulaznim akcijama. Doslo vreme za novu turu mleka sto cini vecinu korpe i dodato malo stvarnih potreba i po koja nepotrebnost za decu i malo preforsirana kisela. Povrce i voce uglavnom kupujemo u lokalnoj radnji ili lokalnom Shop&Go, ali generalno imamo dobro iskustvo sa ovim vocem i povrcem preko online. Prepostavljam da ove artikle za ove pare sa dostavom do kuce ne mogu nigde da se nabave, ili mozda gresim?
 

Prilozi

  • Screenshot 2024-04-18 104951.png
    Screenshot 2024-04-18 104951.png
    172.3 KB · Pregleda: 60
Ovaj sajt nema shopping cart, kako se naručuje, telefonom?
Da, nema korpu i narucuje se telefonom. Pogledas na sajtu sta te zanima pa ih nazoves i pitas za cenu po sifri ispod slike i narucis sta ti treba. Probao sam paste koje su ko sto rekoh odlicne, i nisu im lose zemicke sa susamom ali znaj da dolaze smrznute u hladnjaci koja se non stop otvara pa ne drzi temperaturu kako treba.
Za prosecnog kupca koji kupuje prosecne namernice, sa dostavom do kuce (ako ste iz BG, NS) opet tvrdim da nema bolje resenje od Maxi + kupon + sto vise proizvoda na polulaznim akcijama.
Prosecan kupac krade bogu dane i ne treba mu vise od maksija. Dok je bio kupon od 1000 na 3000 korpe maksi je bio najbolja opcija jer si prakticno imao 33% cak i na snizene cene. Sa ovim cenama i kuponima maksi i idea su ubedljivo najlosije opcije. Osim ako im nesto nije sa istekom roka pa spuste cenu 50%.
 
Da, nema korpu i narucuje se telefonom. Pogledas na sajtu sta te zanima pa ih nazoves i pitas za cenu po sifri ispod slike i narucis sta ti treba. Probao sam paste koje su ko sto rekoh odlicne
A jel daju fiskalni, šta piše na njemu koji trgovac je u pitanju? Sada cu da naručim, samo nezgodno kad nema cene...
 
A jel daju fiskalni, šta piše na njemu koji trgovac je u pitanju? Sada cu da naručim, samo nezgodno kad nema cene...
Daju fiskalni sigurno ali nikad nisam gledao ko je prodavac pa ti ne mogu pomoci. Za cenu slobodno nazovi onaj fiksni sa glavne strane pa ih priupitaj. Bio sam kod njih dole u kancelariji i bukvalno nista ne rade :)

Da, zaboravio sam ti pomenuti. Nesto od robe ima minimum koji treba poruciti a za zemicke je to 6 ili 10, znaci ne mozes naruciti 2. Isto vazi fazon za krofne, kroasane i slican program jer dolaze u pakovanju. Za paste i brasno nema toga, bar nije bilo poslednji put kad sam narucivao.
 
Nazad
Vrh Dno