Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Do 15h se javlja poslovodja, uglavnom. Mada bi trebao do 16h ;)

Majski kupon: 2HIS2MZWE
 
^ Bravo za majski kupon, mada... dosta mi je ovih reklamacija! :sceptic:
 
Interesantno je da OP prihvata aprilski kupon za isporuku 02.05.
 
^ Treba videti da li bi do kraja prihvatio takvu narudžbinu u poslednjem koraku.

Recimo, ako imam vec unet martovaki kupon a nisam ga iskoristio, uredno ce da stoji sve do poslednjeg koraka kada ce pisati da je kupon istekao i nece biti potvrdjena narudžbina.
 
Placeno online, po umanjenoj ceni. Uz navod da ako nesto ne valja, samo otkazu i ne cimaju :)


Ima i logike, majski kupon neces znati u aprilu verovatno, pa aprilski vazi do 5. maja recimo.
 
^ Na svim kuponima pise da vaze do kraja meseca: "Kod važi za dostavu do:" pa poslednji dan u mesecu.

Korpa koju sam naručio tetki i koja je isporučena danas ima pravilno unet vaučer od 1000din u fiskalni račun ali su naplatili u gotovini 500din više. Tetka, starija žena, nije se snašla, platila koliko su tražili, papiri su u redu, ali je naplaćeno gotovinom više. Napisao sam reklamaciju u njeno ime.

Ne znam kako ta razlika može da se vrati. Ja sam probao kroz umanjenje sledeće korpe i nije uspelo, opet su zabrljali i nisu je umanjili. Sva plaćanja do sada su pri preuzimanju, kartica ili keš.

Šta se ovo dešava u poslednjih nedelju dana, žestoko brljave, i drugi prijavljuju, trenutno mo duguju preko 1.500din zbog svojih grešaka! :mad:
 
Poslednja izmena:
Pa zasto prihvatate? (vi, kupci, kada stigne neispravna porudzbina)


Sada treba FAQ i za osnove porucivanja hrane :D Sta bi ste tek radili da vam Tesco zameni banane za hranu za pse ili deterdzent za bazene :) (ne, ovo nije sala, bilo je i gorih :))


Sto se koda tice, prosli kod nije vazio 1. aprila, ovaj vazi 1. maja. Ali imate i onaj novi ako zaglibi ;)
 
Zato sto uglavnom ne preuzimam ja, a penzionere je nazalost lakse zavrnuti. Haha moze faq.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Pa zasto prihvatate?
Jer su to stariji ljudi, npr. moji roditelji, koji plate koliko im se kaže, pruže Visa karticu, izdiktiraju PIN dostavljaču jer ne vide (u osmoj deceniji). Gde oni znaju koliki je stvarni iznos (jer je uvek umanjen jer nema svih artikala), to ja kontrolišem, ali tek naknadno. Nema se vremena kada stigne puna korpa, treba i da se plati a dostavljači su u žurbi.

Sad imam tri aktivne reklamacije koje čekaju rešavanje tek u sredu i zarobljne pare! Bar ću dobiti više Superkartica bodova, ahahaha, kao da to nešto vredi. Razočaran sam Ideom Online, jeste jeftinije, ali mnogo muke sa njima. Dosta naručujem, bar 4 korpe mesečno i ločigno je da će meni da se dešavaju problemi koji su očito sistemski.

Da li bi bolje rešenje bilo da platim unapred, online, a ne pouzećem, kako bi se ovakve eventualne reklamacije lakše rešile?
 
Kada platis online, dobro je sto se rezervise toliko, i nista vise. I ja sam se brinuo ranije, ali ako treba manje da se naplati, samo se vrati deo na karticu, tj. manje povuku na kraju, ali nece povuci vise, ne mogu :)

A ako nesto ne valja sa kuponima - zvace te, ili nece ni doneti nego samo otkazati porudzbinu, lepo.


Sta mene briga da li se oni zure? Nijedan dostavljac se nije neckao da proverim korpu, cak su oni proveravali uvek, i gledali da li se slazem. Kao da 50 artikala pa treba 20 minuta da se svakom proveri rok :)

Ne znam za druge, ali Owime, ti si u istom delu kao ja za dostavu? Isti dostavljaju, slobodno pogledaj kad dostave :) Ili ne ostavljaj starima.
 
Jel zna neko koliko traje izrada super kartice?

Sent from my TF300T using Tapatalk
 
Zavisi koja :) Digitalnu odmah dobijas - mozes i Android app da skines i da koristis u prodavnicama (ne treba NFC).

A fizicka kartica moze 10 do 30 dana.
 
Isto kao prethodni.

Dobio early bird :)

Ako ne radi pre 3-5. maja verovatno je prethodni do tada aktivan, a ovaj posle.
Javite ako ne radi, da nisam lose prekucao, posto je u casopisu bila slika.
 
Poslednja izmena:
Danas zvali zbog jucerasnje greske kad su naplatili pun racun ,doneli 1000 i neki sladoled, tako da su ispali ok na kraju.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
S ranim nedeljnim jutrom, dok sam komiran od sinocnjeg izlaska, Idea Online dostava zvoni na interfon i donose 500din, koliko duguju.

@Milan13: Ako si dobio Frikom Mango smoothie, kako ti se čini?
 
Nisam dobio taj srecom, nego neki limited edition, nznm sad tacan naziv :)

Sent from my x600 using Tapatalk
 
novi kod testiran i radi :D dakle i dalje koristimo idea-u dok je kodova :) sto se mene tice dok je kodova imaju vernog kupca :d
 
Ladno nemaju dostavu u Novom Sadu ovi iz Idee. Nikad neću kupiti više kod njih.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Stvarno Steta sto nemaju u vise gradova...znam dosta ljudi koji bi narucivali iz recimo Vrsca ali nisu u mogucnosti..
 
Ja sam prošle nedelje poručio u Novom Sadu dok sam bio kod ćala. Telep je u pitanju.
Dostava bila odmah sutradan.

Poslato sa telefona.
 
Pa i ja sam na telepu [emoji23]
Možda neće da donesu pošto je 200 metara od mene Idea.

Ja sam na početku Vršačke.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Danas su nam stigle Super Kartice sa privescima. Kada možemo da očekujemo kupone, nakon koliko su vremena vama stigli na adresu?

Edit: uz kartice sam dobio i da potpišem saglasnost. Bez potpisane saglasnosti neće mi slati kupone?
 
Poslednja izmena:
Minimum 3+ meseci. I samo ako predjes prag za bodove bilo gde. Ako mislis na onu knjizicu papirnu sa bodovnim kupovina i kuponima za po jedan artikal.

BTW, vi koji ste dobili kupone od po 500 za april i maj na e-mail, da li je aprilski MR*****8Q a majski UA*****ND? Izgleda da su svi dobili te iste kupone :)
 
Ja ovog puta nisam dobio ni jedan email kupon ni na jednom nalogu! :zgran:
 
Sta ce tebi, imas 4x1000 :)
 
Nazad
Vrh Dno