Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Sigurno si ga vec upotrebio. Taj DMWW1000 kod je vec pustan ranije, ali u kombinaciji sa besplatnom dostavom i minimumom od 5000 dinara.

Kopkalo me, evo ga bio je ovde:


1690194635016.png

@Djilkosh_Ns Lajkovao si poruku, mozda si ga tada iskoristio
 
Jesam. Nego neverovatno mi je da vrte iste kodove, ne pratim. Pre su bili svi različiti. Dva tri puta mesečno i to je to. Sad izbace 10, a od tih 10 ako je jedan validan pitanje je.
 
Jesam. Nego neverovatno mi je da vrte iste kodove, ne pratim. Pre su bili svi različiti. Dva tri puta mesečno i to je to. Sad izbace 10, a od tih 10 ako je jedan validan pitanje je.
Pa ideja im ne je da se kupuje vise bez kodova. Nije neverovtno nego neko ko je zadužen za to hoće da samo novi korisnici kupina tako. A stari akd se naviknu da kupuju online da to rade bez kodova da bi oni imali svoju željenu zaradu
 
Da li se nekome desilo nekad da sladoled iz maxi-ja stigne zamrznut umesto otopljen?
 
Kako ste ovde pisali iskustva za sladolede nisam smeo da naručujem, ali poslednja dva vikenda rešio da naručim i sve je stiglo smrznuto. Oba puta je bio po jedan quattro i po par kutija korneta i par kutija na štapiću.
Ok, možda nešto minimalno se otopi, kao kad kupim u prodavnici i donesem do kuće.
 
Možda je bitno koji termin i koji ste po redu za isporuku. U oba slučaja jutarnji termin, oko 8.30 dostava.
 
Meni je stizao popodne zamrznut. Nemoj da prihvatiš otopljen, pa kad budu morali da ga vrate i objašnjavaju zašto nije prihvaćen, sledeći put će da možda da paze.
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod WWTX500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 27.7.2023.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
Umanjuje samo za 300din racun.Vrednost korpe 3021,posle ubacivanja ovog koda 2721din.
 
Meni je stizao popodne zamrznut. Nemoj da prihvatiš otopljen, pa kad budu morali da ga vrate i objašnjavaju zašto nije prihvaćen, sledeći put će da možda da paze.

Da, uvek treba vratiti sve što je neispravno od hrane. Odmrznuti proizvod se ne sme ponovo zamrzavati. Nismo te Pare našli na ulici🐑🐑🐑
 
Da li se nekome desilo nekad da sladoled iz maxi-ja stigne zamrznut umesto otopljen?
Meni je svaki put sladoled stigao zamrznut kao malopre da sam ga izvadio iz fizidera u radnji. Termin za dostavu poslednjih mesec i po dana je od 15-17 h, a pre toga onaj jutarnji od 10-12 h isto bez problema. Cak mi baloni vode od 6l budu ledeni, valjda budu naslonjeni na zamrznute proizvode.
Sve u svemu, jos se nije desilo da sladoled dodje otopljen. Sve pohvale za Maxi s moje strane sto se tice zamrznutog programa.



Pitanje za sve, da li ste narucivali voce i povrce preko online Maxija?
Uzeti mango ili avokado i pustiti da oni nasumicno ubacuju komade mi zvuci suludo. Uostalom bilo koje voce i povrce koje nije pakovano u ambalazu zvuci kao lutrija.
 
Poslednja izmena:
Juče kupih lubenicu, baš suu skupe, a mnoge su imale čudnu mrlju, kao neko oštećenje, prvi put vidim, ne znam šta je, i donesu ti takvu od 1000 dindži!
 
Mango ne kupujem, pa se ne razumem, ali verujem da robu donose direktno iz skladišta/hladnjače, a tamo je avokado još zelen, tj, nije prezreo jer predugo stoji u prodavnici.
 
Nisam imao probleme sa zamrznutim proizvodima, stizali su zamrznuti.
Termini posle 17h
 
Onda zavisi od lokacije? Meni loše na Čukarici stizalo. Mislim da sam vratio sladoled tipa dva puta a jednom odmah pojeo poluodmrznuto..pa sad ne narucujem više .

Povrće i voće samo ono "obično" narucim.jabukr krompir i sl i to retko. Radnik koji pakuje to uzima iz nekog magacina i redom naravno pakuje.
 
Da li se nekome desilo nekad da sladoled iz maxi-ja stigne zamrznut umesto otopljen?
meni se u poslednjoj porudzbini koju je bila prosle nedelje gde su pogresili i hteli da mi naplate 400 dinara vise.
Namerno sam da sladoled " ne bi imao vremena" da se istopi porucio da stigne u 8 ujutru. Nisam prihvatio porudzbinu, resio sa call centrom da mi donesu u toku dana sa tacnim iznosom, dosli su posle 17h sa otopljenim sladoledom pa zamrznutim opet.. Ni to nisam prihvatio, da bi nakon toga doneli sutradan sladoled, koji na prvi pogled nisam video da je istopljen, ali je i on bio, bukvalno u procesu topljenja i zaledjivanja je postao voda i bezukusan...

@ironmanbg lubenica a pogotovo avokado se ne kupuje nikad tako...Uvek ce poslati prvu koja im dopadne, a to obicno bude zeleno ili cudno. Inace sam se opekao tako na mangu, porucio sam 5 komada po ceni da kazes 2...svaki je bio zreo, sa tendencijom da se ubudja
 
Nepotrebno maltretiranje. Ja sam takodje prosli put narucio u 8 ujutru iz istih razloga, i naplatili mi 200 din vise, napravio sam reklamaciju preko sajta i doneli mi sutra.
To mi je lakse nego da se ubedjujem sa kuririma.

Sto se tice voca i povrca mogu da podnesem da jedan deo ne bude dobrog kvaliteta, ipak mi dosta ustedi vremena sto ne moram da idem u radnju da cekam redove.
 
meni se u poslednjoj porudzbini koju je bila prosle nedelje gde su pogresili i hteli da mi naplate 400 dinara vise.
Namerno sam da sladoled " ne bi imao vremena" da se istopi porucio da stigne u 8 ujutru. Nisam prihvatio porudzbinu, resio sa call centrom da mi donesu u toku dana sa tacnim iznosom, dosli su posle 17h sa otopljenim sladoledom pa zamrznutim opet.. Ni to nisam prihvatio, da bi nakon toga doneli sutradan sladoled, koji na prvi pogled nisam video da je istopljen, ali je i on bio, bukvalno u procesu topljenja i zaledjivanja je postao voda i bezukusan...

@ironmanbg lubenica a pogotovo avokado se ne kupuje nikad tako...Uvek ce poslati prvu koja im dopadne, a to obicno bude zeleno ili cudno. Inace sam se opekao tako na mangu, porucio sam 5 komada po ceni da kazes 2...svaki je bio zreo, sa tendencijom da se ubudja
Mene najviše nerviraju ubeđivanja sa Kuririma kada hoću da vratim otopljen sladoled. Onda bez blama kako je naša greška u pitanju jer naručujemo proizvode posle 17:00, pa se do tad otope (!) Pre podne smo na poslu inače.

Ja im lepo kažem da to ne može tako, jer na njihovoj rekla mi stoji da će proizvoditi stići zamrznuti bez obzira na vreme dostave. Baš nedostatak blama. Sladoledi i nisu baš jeftini, obično između 500 i 800 RSD, tako da ne bismo da bacamo taj novac.

Banane nekada budu treća klasa, iako naplate cenu prve klase. Neka da budu sasvim Ok.

Što se manga tiče, kupovali smo par puta i osećao se na neku hemiju.

Avokado je bio OK.

Ovaj slučaj sa odmrznutim, pa ponovo zamrznutim proizvodima koji navodiš je već solidna šansa za trovanje.
 
Ako već nisi, još uvek nije kasno da iskoristiš promo kod i ostvariš uštedu na svoju online kupovinu! Unesi promo kod WWTX500 prilikom naručivanja i tvoj račun će biti umanjen za 500 RSD, a uz to dobijaš i besplatnu dostavu! Popust je moguće ostvariti na korpe iznad 3000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga do 27.7.2023.

Želimo ti prijatnu kupovinu sa još većom uštedom!

Tvoj Maxi Online
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod RDT500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 1.8.2023.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Ukoliko niste iskoristili letnji vaučer od 1.500 RSD za shoping na IDEA online, sada je pravo vreme!🎁🌴
IDEA online ti poklanja vaučer u iznosu od 1.500 RSD koji možeš da iskoristiš za kupovinu na IDEA online, u periodu od 11. jula do 11. avgusta. Vaučer možete iskoristiti jednom za jednu kupovinu.

Kod poklon vaučera: IDEAZALETO (1.500 RSD) za kupovinu u minimalnom iznosu od 10.000 RSD.

Vaučer važi za online poručivanje sa besplatnom kućnom dostavom na teritoriji Beograda i Novog Sada.🌴🏖️
Pogledajte ponudu: bit.ly/IDEAONLINEPRODAVNICA
Vaša IDEA online 🌴🏖️
 
Maxi slabo izbacuje nedeljne kataloge u poslednje vreme.
 
Nazad
Vrh Dno