Šta je novo?

Must have Android aplikacije - BEZ DISKUSIJE I PITANJA, SAMO PREPORUKE

Korisni Ringtonovi za Lovce

Evo korisne aplikacije za sve lovce na krupnu i sitnu divljac!

Sezona lova dolazi, a dobar lovac mora biti dobro pripremljen. proverite aplikaciju Zivotinje – Zov za Lov. To je besplatna Android aplikacija, puna zvuka zivotinja.

ccy3YMoS3zph8ObyPm8r8wXT0ZJ-mmYaXtwwxqRKt5gTFTs2sZO_i214gpamxx4yWw=w124


Kada ne lovite mozete jednostavno postaviti neke od zvuka kao melodiju, sms ton ili alarm, kako vam drago

Javite kad nesto ulovite, pa pozovite na gulas ili paprikas:)

https://play.google.com/store/apps/...gcalls.huntingapp&feature=search_result&hl=sr
 
Forever Gone (SD Card Cleaner)

Jedna od najkorisnijih aplikacija koje sam nasao!

Stvar koju radi ova aplikacija je to da popuni sav prazan prostor na vasoj SD kartici sa mnostvo identicnih praznih fajlova, koje nakon toga obrise.
Sta se dobija?

1. svi fajlovi koji su nekada obrisani, ostaju trajno obrisani i ne mogu da se vrate ni sa jednom undelete aplikacijom!
2. telefon znatno brzi i lag-free!


Forever Gone (SD Card Cleaner)

Puna preporuka!
 
Resenje za oslobadjanje memorije za nerutovane telefone - Auto Memory Manager. Vidim da se u komentarima neki zale da im jede bateriju, kod mene upravo suprotno, oseca se usteda!
 
ajd da i ja malo smorim sa app...malo je veci spisak,mozda nekom nesto zatreba...:)i jedna Napomena,mnoge od ovih aplikacija nema na GooglePlay-u..skinute sa 'BlackMart-a'
-AdAway-blokira reklame
-AirDroid-pod obavezno....:)
-AirPhotos-pregled slika na AirPlay Uredjaje(AppleTV..Android TvBox )
-akRDC-VNC Viewer
-AppleTV Media-gledanje videa,slika,mjuze na AirPlay Uredjeje...
-arkMC-odlican multimedialni program...gledanje svega i svacega na Sat Risiver(sa Enigma 2 Os)
-BlackMart-pored njega skoro da i ne idem na Google market...
-CleanMaster-cisti sve i svasta,i sam poznaje koja aplikacija moze na Sd karticu...
-DreamDroid-upravljanje Sat Risivera(Enigma2)i jako bitan za program arkMC....
-DroidSheep-bezobrazno za kafice gde ima free Wifi....
-DroidTv Vodic-Tv program sa Alarmom
-ES File Explorer-meni najbolji Explorer,plus sto radi sa Sambom....
-Fing-pregled sta je sve nakaceno na Kucno mrezu...
-FREEdi YT Player-za gledanje Youtuba..dobar za slabije telefone,brzi ucitava video...
-GoSmsPro-meni omiljen za sms...mogucnost da sami napravite skin...
-GPS Hud-pratite koliko brzo vozite,ali na sofersajbni auta(samo nocu naravno)
-GPS Speedometar-u slucaju da vam ne radi Cajger,pokazuje kojom brzinom vozite...
-iGo-zne se...
-iMediaShare HD-slanje multimedie na SmartTV(dosta Net Servisa)
-IPTV-gledanje IPTV kanala(potrebno ubaciti m3u liste u telefon)
-Parkin Manijak-placanje parkinga jednim klikom
-Phone to STB Notifier-na Sat Risiveru(Enigma2 Os)izlazi ko vas zove
-Pic Speed Wallpapers-brdo prelepih pozadina
-Plex-na kompu Server...i Multimedia full na telefonu..
-Quick Boot-za root telefone....brzi restart
-QuickPic-jako brz pregled slika...
-Rotate-Omiljen...stavljanje ekrana fona u zeljeni mod,mogucnost podesavanja svake aplikacije posebno...
-Splashtop Remote-sta god radite na kompu,ide i na fon,bez seckanja...
-Tapatalk-nista bez njega
-Turn Off The Screen-klikom na ikonu gasite ekran
-UCam-meni bolji od fabrickog programa za kameru,brdo efekata za slike
-VU+Player-Stream sa SatRisivera na telefon,EPG,Signal Meter...
-Wifi Analyzer-pregled wifi mreze
-Webkey-slicno airdroidu...pokazuje i Sliku telefona na kompu,jos dosta opcija....
-Bambuser-salje Video sa zvukom(sa kamere)gde god da ste u realnom vremenu,samo javite vas username prijatelju,a on ode na bambuser sajt....skoro mi ortak pokazivao koleginice s'posla:)
-Bankomati RS-prikaz bankomata po Srbiji
-DroidNas-Vas telefon kao Nas server-samo za Mac:)
-Hotspot Shield VPN-menja vasu Ip adresu,i dodeljuje USA,pa mozete da slusate Pandora radio,ili gledate Video na Hulu
-SatFinder-uz pomoc GPS i kamere,pokazuje poziciju Satelita,zgodno za montazu tanjira...
-SemperVidLinks (free)-preusmerava Youtube video na drugi izvor...
-Yatse, the XBMC Remote-Meni Najbolji daljinac za XBMC:)ima i par svojih pluginova...
-AirCall Accept-prelaskom ruke preko ekrana javlanje na telefon,ili odbijanje poziva uz automatsko slanje sms-s
-Aquarium Tools-simpa za akvariste
-Smart Screen On-Paljenje ekrana bez koriscenja dugmeta,prelaskom prsta preko senzora...
-RedTube-XXX:)
-Dood's Music Streamer-unlimit slusanje mjuze sa Grooveshark....
-Wikitude-pogledajte video
 
Poslednja izmena:
SoundAbout

SoundAbout

Potpuna kontrola nad zvučnim izlazima. Ti odlučuješ na čemu će se puštati Media audio, Notifikacije ili telefonski razgovori.

Ja je koristim da mogu da dok slušam muziku primim poziv i nastavim razgovor bez skidanja slušalica a da govorim u mikrofon telefona. Ili u kolima, gde mi je telefon priključen kablom na muziku, koristim ga kao handsfree.

Inače podržava stereo slušalice, mono slušalice, headset (sa mikrofonom), zvučnik telefona, bluetooth mono, bluetooth a2dp, HDMI, čak i USB out za povezivanje na DAC.
 
Da dam i ja svoj skromni doprinos temi :)
Najbolji alat po meni: All-in-one-Toolbox
File manager: Total Commander
 
Tasker

Potpuna kontrola nad telefonom, neograničene mogućnosti progamiranja izvršavanja određenih radnji, prelaska u određeno stanje, menjanje stanja hardverskih funkcija u i nakon određenog vremena, na određenom mestu, u određenom stanju, nakon nekog događaja itd.

Mogućnost glasovne kontrole svih mogućih funkcija telefona, uz autovoice plugin (moto x style).

Preporučeni plugin-ovi:
Autovoice
Secure settings
Secure settings helper (instalira se iz securesettings aplikacije).

Autovoice continuous troši mnogo bateriju, tako da ne preporučujem osim ako nemate dobru bateriju, ili ste spremni na često punjenje.
 
Poslednja izmena:
Posle nekoliko nedelja koriscenja moram da preporucim*:

DynamicNotifications (MotoX notifikacije)

Sjajno radi, nema nikakvog uticaja na bateriju, performanse telefona ili nesto slicno. Ko ne voli napadno i sareno na lockscreen-u ovo je prava stvar.

*Notifikacije se nece prikazivati jedino ako stignu u trenutku otkljucavanja/zakljcavanja telefona.
 
Nazad
Vrh Dno