Šta je novo?

mtsTV GO

Probaj sa i bez pa vidi kako radi.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel potrebno MTS TV GO aplikaciji dati pristup Usluzi Lokacije na telefonu i sl..?
na tablet androidu mi radi normalno, na iPhone 6s baguje nece da radi, verovatno jer na iPhoneu nisam omogucio uslugu lokacije za tu app.. da li je to problem ?
Ne mora, ja nisam dao radi savrseno oduvek.
 
Koji vpn server propusta mtsTV go...
 
Kao i bilo koji drugi app koji ti ne ponudi na Play Store-u. Odeš na net i skineš apk fajl, prebaciš na box i pomoću file Explorer aplikacije (koju skineš sa Play Store) pokreneš instalaciju.

A pošto MTS TV Go app nije zvanično podržan app za AndroidTV OS trebaće ti u nešto tipa "Sideload launcher" da sa njim vidiš i startuješ sve te "nekompatibilne" aplikacije.
 
Kao i bilo koji drugi app koji ti ne ponudi na Play Store-u. Odeš na net i skineš apk fajl, prebaciš na box i pomoću file Explorer aplikacije (koju skineš sa Play Store) pokreneš instalaciju.

A pošto MTS TV Go app nije zvanično podržan app za AndroidTV OS trebaće ti u nešto tipa "Sideload launcher" da sa njim vidiš i startuješ sve te "nekompatibilne" aplikacije.
Hvala lepo na informaciji.
 
Nov sam na forumu i izvinjavam se ako sam nepristojan sto odmah pitam ali kako sa Mts Go Tv instaliram na EON boxu?

Iskreno umesto Mts TV go aplikacije imaš sa svim tim istim kanalima i paketima Arena Cloud aplikaciju u prodavnici samog EON Box-a optimizovanu za Android TV verziju. Inače ta aplikacija je tri meseca besplatna pošto je nova na tržištu. I kompletno prolaženje kroz aplikaciju radi se pomoću daljinskog od box-a.
 
Da li Mts tv go radi preko Telenor 4G internet veze?
Da li neko zna koliko otprilike aplikacija troši data na najnižem kvalitetu slike ?
Nekih oko 200 Mb za 3-4 minuta gledanja skine, koliko sam ja provalio!?
 
Radi 100% ja sam godinama istu koristio preko Telenor 4G neta, a koliko trosi to nikad nisam gledao i tu ne mogu pomoci jer imam neograniceni net godinama unazad i potrosnju nikad ne gledam.
 
Najbolje je dve kartice. Jednu samo MTS za MTS Go. Ne obračunava se protok gledanja televizije. Inače troši ko ludo. 5 GB spiči za 30 min, a koliko znam nema podešavanja kvaliteta. Na EON aplikaciji 5 GB može da traje i 20 sati.
 
^^
Pa zato sam i pitao,jer po ovome sto sam isprobao na kratko izgleda bas tako,trosi data kao blesav.
Ne obracunava se protok ni na njihovom pripejdu 3G ili samo postpaid?!
Aj bas cu sada da proverim....

EDIT:
Da,u pravu si,ne trosi data kada je na MTS netu,a i pise u donjem delu ekrana kada se otvori aplikacija,indijanac sam ,nisam to primetio:giggle:

Ima da se podesava kvalitet videa ,kada si u full screen-u dole desno tockic ,ima tri opcije,auto,740K i jos jedna....
Hvala jos jednom za info
 
Poslednja izmena:
Naravno da se ne trosi nikada se sa mts kartice nije ni trosio, ali ti si pitao za Telenor.
I pise ti kad se ukljucuje app da se sa mts neta ne trosi data.
 
Moze li tv go apk da se instalira na vise uredjaja, ima li nekog ogranicenja? Trazio sam po njihovom sajtu, ali ne nadjoh. Ovo djubre od aplikacije ne radi na jednom telefonu, zakuca na onom "mts tvoj svet" logo-u, pa bih da probam na drugom.
 
Nije root-ovan ni jedan ni drugi. U suštini, dovoljno je ako mogu dva. Ja kod sebe imam instaliranu, mada ne gledam i da ubacim na očev telefon i to je to.
 
Moze li tv go apk da se instalira na vise uredjaja, ima li nekog ogranicenja? Trazio sam po njihovom sajtu, ali ne nadjoh. Ovo djubre od aplikacije ne radi na jednom telefonu, zakuca na onom "mts tvoj svet" logo-u, pa bih da probam na drugom.
Ovako im piše na sajtu:
"TV sadržaj možete da pratite na telefonu i tabletu, s tim što maksimalno možete da koristite 3 uređaja, bilo da se radi o istim uređajima ili različitim kombinacijama uređaja. Ukoliko to želite, uvek možete da zamenite uređaje na kojima ćete gledati TV sadržaje. Na svakih 30 dana imate mogućnost da 4 puta zamenite uređaje koje koristite, s tim što period od 30 dana teče od trenutka prve zamene uređaja."
Kod mene je aktivan na tri uređaja (2 telefona i tablet).
 
Ovako im piše na sajtu:
"TV sadržaj možete da pratite na telefonu i tabletu, s tim što maksimalno možete da koristite 3 uređaja, bilo da se radi o istim uređajima ili različitim kombinacijama uređaja. Ukoliko to želite, uvek možete da zamenite uređaje na kojima ćete gledati TV sadržaje. Na svakih 30 dana imate mogućnost da 4 puta zamenite uređaje koje koristite, s tim što period od 30 dana teče od trenutka prve zamene uređaja."
Kod mene je aktivan na tri uređaja (2 telefona i tablet).
ne mogu da nadjem gde da promenim
 
Ako je popunjen broj, tj. aktiviran na tri uređaja, onda pri logovanju na 4-ti moraš da izabereš koji uređaj brišeš.
 
da li neko moze da mi da link aplikacije mts tv go za racunar?
Sad sam tu uslugu aktivirao i nigde ne mogu da pronadjem kako da gledam preko kompa, a i sajt im trenutno ne radi....
 
Radi li uopste video klub na mts tv go? Koje iskustvo je da pri ulasku u video klub izbaci iz aplikacije. A updjet odavno nisu imali.
 
I kod mene isto. Ne koristim, ali sam sad probao. Na primer, odem na BBC, kliknem šta hoću i izbaci.
 
Instaliras Mouse Toggle na box, pa aktiviras mouse mode na daljincu, recimo ... ali sve jedno app radi normalno bez seckanja samo na 1 mbt.
 
Na Eon Smart Box radi 100% sigurno. :D To sam lično testirao. Verovatno da bi radila i na drugim "google certified" AndroidTV uređajima (Mi Box, Mi Box S, nVidia Shield, MECOOL KM3, ...) ali to bi već drugi ljudi morali da potvrde. Ako neko već i nije pisao zaključke za Mi Box koji dosta ljudi sa ovog foruma koristi....

Dakle uređaji koji nemaju budžen Android za telefon i često dolaze u "pre-rooted" stanju već uređaji koji dolaze sa AndroidTV OS i imaju zaključan bootloader i ne ostavljaju lufta za bilo kakvo čačkanje.


Verovatno da bi i uređaji iz "random kinez" kategorije mogli da se nameste da rade na stari poznati paradoxalni fazon "rootuj da bi sakrio root i ostale modifikacije".
I ovo bi neko trebalo da ti potvrdi sa najnovijom verzijom MTS aplikacije i sa aktuelnijim "box" uređajima.

Ja sam pre par godina koristio MTS app na "kinez box" uređaju koji je furao Android 4.4.x i bio rootovan i imao instaliran Xposed framework :D Instalirao Xposed modul za "hide root" namenu i sakrio root od MTS aplikacije i radila mi aplikacija bez problema.
Ali pitanje je kakva je sad situacija... Sad bih koristio Magisk za root i "Magisk hide" za sakrivanje root i uspešnu SafetyNet proveru.


Na temu sakrivanja root-a sve što mogu sa sigurnošću da napišem za moderniji hardware i nove verzije Android je da Magisk + Magisk Hide na mom telefonu (koji je naravno root-ovan) omogućava da se na Eon aplikaciji gledaju i kanali koje ne dozvoljava da rade na uređajima na kojima detektuje root i ostale izmene.
Druže shamanNS natera starijeg čoveka da se upusti u ono što mu nije baš poznato ili je donekle poznato na mobilnom.O čemu se radi ovaj postupak sa instalacijom Magisk Hide izveo sam uspešno radi prokletog mts tv go i sve je dobro prošlo na fabrički rutovanom tv boxu A95X ANDROID 9.0 S905X3 4GB Ram do momenta kad je ponudio REBOOT prihvatio sam i ostao zaglavljen u BOOT režimu .Svi pokušaji na daljinskom kombinacijom power -/+ nisu pomogli do 2 ujutro sam pokušavao pa ne tražim savet već nekom ko se razume da pošteno platim jer sam ostao bez televizije.Znači ko se razume da ga vrati u radni režim neka se javi na 0641164089 Dejan radi dogovora ni Novi Sad nije daleko ako si shamanNS ti voljan . Pozdrav
 
Ja nisam u NS / ne živim više u NS od 2009. godine :D Od Novog Sada ostao samo nick na Benchmark-u..

Pomoć za recovery tog boxa (ako ne stojiš dobro sa engleskim & tehnološkom pismenošću pa ne možeš sam sa guglaš i pratiš uputstvo kako sa flešneš taj box) ćeš bre dobiti na ovoj drugoj Benchmark temi nego li ovde na MTS TV Go temi:

 
Meni od pre par dana MTS TV GO uopšte više ne radi na telefonu (android 10), samo se pokrene pojavi logo MTS i ništa više.
Obzirom da sam išao do njihove poslovnice zbog još nečeg, priupitao sam ih da li se išta zna u vezi aplikacije i bagova. Jedini odgovor koji sam dobio je da znaju, da se mnogi žale ali nemaju nikakvu informaciju o bilo kakvom updateu.
Predložili su mi i podneo sam zvaničan prigovor, pa ću "možda" dobiti i neki suvisliji odgovor.
 
Nazad
Vrh Dno