Šta je novo?

mtsTV GO

Ako sam dobro razumeo ti sa kompa ulazis na mts portal. I portal radi. Da li si aktivirao mts go ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da. Na kompu ulazim u "moj mts". Aktivirao sam mts go pre 2 dana. U uplikaciji telefona koristim user i pas od "moj mts" naloga i prijavljuje gresku...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ok. A da li si aktivirao mts go ? Kada odes na portal, pa kliknes na tv. Da li ti je tv na vise uredjaja stiklirano ovako ?
776e722faef078be8d1e624ae1248704.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
bbdb9087cda28833a2ce27d95479e4ac.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I na kompu radi, a na telefonu nece ? Probaj da resetujes modem, telefon... pisalo se, tj shaman je objasnjavao kad povuce ip koji pocinje sa 72, onda nece


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Isti slucaj, to ti maki22 ne pomaze, ja se sa njima borim punih mesec dana svaki dan zovem prijavljujem, vec me svi operateri znaju a i ja njih i nikada nisam dobio ni poziv da mi kazu iako svaki dan zamolim da mi se neko javi i objasni u cemu je problem.
Ne umeju da rese isti i tako ce mu biti nazalost kao i meni. Naprosto oni ne znaju sta su zeznuli a kinezi ocigledno nece da im pomognu i tako ja se sa njima patim metar dana, ni reset ni nista, inace nikad nisam imao IP sa 72. pa i dalje nece, nije do IP nazalost.
Brisao app milion puta, kes novi rom ma nista, menjao ip, isao preko mts, vip i telenorove mreze, nece.
Dakle ovaj problem nije do ip, mozda njegov jeste, ali mi se cini da je isti kao moj, nazalost i tu nema spasa.

Sent from my Ericsson 628 using Tapatalk
 
Ljudi, preko kompa sam samo ulazio na portal moj mts, dakle nisam ni pokušavao da tv go gledam na kompu...jer mi to ne znači. Samo hoću da ga namestim da radi na telefonu ( iphone 6).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Problem je što sam mislio da sa box 4 paketom imam tv go...a nemam. Danas mi je rečeno u poslovnici. krastavac


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam znao za ovo. Mislio sam ko ima tv da ide i mts go...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Problem je što sam mislio da sa box 4 paketom imam tv go...a nemam. Danas mi je rečeno u poslovnici. krastavac


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa mogao si da tražiš da ti otvore nalog. Morao bi i ovaj novi uređaj da zadužiš ako već nisi

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Једно глупо питање: Сме ли рисивер да буде константно укључен, или се препоручује да се искључи када ТВ не ради? Баба и деда узели мтс ТВ, а синхронизација даљинских нешто баш и не ради најбоље са њиховим старим ТВом, па не желим да им компликујем додатно и са константним укључивањем/искључивањем рисивера.
 
Nema potrebe iskljucivati, ne komplikuj zivot bespotrebno vec starim osobama, samo ces ih zbuniti.
Nista mu ne fali, zato je i napravljen da radi.
Kad i ako crkne, odneses i zamenis, bitno je da ga ne ostetis ili tako nesto ali ako crkne sam od sebe nosis na zamenu ionako nije tvoje vlasnistvo vec ga iznajmljujes.

Sent from my Ericsson 628 using Tapatalk
 
Захваљујем на одговору. После аналогне СББ, ово им је виша математика, тако да је најбоље да се што мање компликује
 
Upravo to. Nek uzivaju sad u odlicnoj slici. [emoji1]

Sent from my Ericsson 628 using Tapatalk
 
Pozdrav svima!

Ko ima problem sa logovanjem preko neta na mts go, ako mu ne otvara preko:
mtstv.telekom.rs
neka ide na:
93.87.85.97
93.87.85.99
93.87.85.103
93.87.85.105
93.87.85.107
93.87.85.108
 
Potreban info

Da li je kanal Prva World koji je danas startovao sa radom ubačen u ponudu mts TV GO ?
 
Ne znam, kod mene nema. Na kom broju je, možda mi promakne kad pregledavam?
 
262


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pitanje je bilo za MTS TV GO a koliko vidim i tema se tako zove. :D Sad vidim da se pojavio na 071, juče kad sam proveravao nije ga bilo.
 
[No message]
 
TV na više uređaja ili u narodu poznatiji kao MTS TV GO biće besplatan još najmanje 6 meseci, zaključno sa 30.06.2017., tako mi reče ljubazna operaterka koju danas nazvah. Na zvaničnom sajtu tog obaveštenja još nema ali ništa novo. Usluga se čini se stabilizovala u zadnje vreme, ja sam samo neko manje vreme imao problema, sad šteka normalno.
 
I da povećaju kvalitet sa onih 1.2 Mbps konačno, jer to na tv-u nije za gledanje, pogotovo arena :D Na mobilnom može koliko toliko da prodje :)
 
Pa ovo i nije servis za gledanje na tv-u [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije ni za mobilni, jer npr fudbal na mobilnom na arena sport kanalu takođe izgleda užasno :D Sbb na d3go ima protok od 2.5 Mbps za sd kanale, pa su tako i ovi mogli da ubace. Ionako postoji izbor auto protoka ili ručno, pa kako kome više odgovara.
 
Slažem se da treba i HD, ali i ovo sad je ok, iskreno nisam ni ovo očekivao
 
Promocija produžena do 28.02.2017.

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno