Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

jesu javili ali sitnim slovima
 
Situacija sa produženjem ugovora od jutros :) Devojka bila na Moravi 150 (plaćala 550 din po naravno ugovorenim uslovima, ugovorna obaveza istekla prekjuce). Juče otišli u Yettel da tražimo prenos broja na prepaid, jutros poziv stiže sa 064/733, pitaju šta hoćemo i do koje cene. Rekli smo Omorika 12 naravno što povoljnije, isprva nude 20% na punu cenu (izlazi nešto oko 1750 sa popustom od 20% mesečno), rekli smo ako može 30% ostaćemo. Reče teško da će odobriti ali može da pita pa da nam javi. Zove posle sat i po ponovo i kaže odobreno :) Dakle može i 30%, samo treba biti uporan :)
 
super, znaci da postpejd racun ce biti uvecan ako se obave pozivi i poruke uz mobilni net tarifu
 
064 733 sluzba ne radi vikendom pretpostavljam?
 
Situacija sa produženjem ugovora od jutros :) Devojka bila na Moravi 150 (plaćala 550 din po naravno ugovorenim uslovima, ugovorna obaveza istekla prekjuce). Juče otišli u Yettel da tražimo prenos broja na prepaid, jutros poziv stiže sa 064/733, pitaju šta hoćemo i do koje cene. Rekli smo Omorika 12 naravno što povoljnije, isprva nude 20% na punu cenu (izlazi nešto oko 1750 sa popustom od 20% mesečno), rekli smo ako može 30% ostaćemo. Reče teško da će odobriti ali može da pita pa da nam javi. Zove posle sat i po ponovo i kaže odobreno :) Dakle može i 30%, samo treba biti uporan :)
Pozdrav, isto mi uskoro ustice ugovorna obaveza, pa me interesuje da li ste podnosili zahtev za raskid ugovora u MTS-u pa onda otisli u Yettel ili ste samo isli u Yettel i podneli zahtev za prenos broja?
 
Pozdrav, isto mi uskoro ustice ugovorna obaveza, pa me interesuje da li ste podnosili zahtev za raskid ugovora u MTS-u pa onda otisli u Yettel ili ste samo isli u Yettel i podneli zahtev za prenos broja?
Kao što gospodin iznad reče, pravac Yettel i čekaj poziv od Mts-a naoštren za cenkanje :)
 
A trenutno imam box 4 pa citam ovde vase komentare oko prebacivanja i koje sve postoje mogucnosti, a prebacio bih mozda tv i net ali nzm za mob sta je najbolje. Gledam da iskombinujem najbolju/najpovoljniju ponudu :)
 
Ako hoces da ostanes u MTS onda 31.07. odes u poslovnicu i podneses zahtev za IDP broj. Pozvace te da ti ponude 50% popust na celu UO za box4. Ako ti odgovara prihvatis.
Ja trenutno placam 3200 box 4 plavi sa tim popustom.
Ako neces da ostajes u MTS onda vec gledas kombinacije koje ti najvise odgovaraju.
 
@Boro ako imaš optički boks onda je najbolje da ostaneš u MTS.
Onda već možeš i 30. jula podneti zahtev za izdavanje IDP broja i ostavi obavezno kontakt mob.
Ništa im ne pominješ zahtev raskida boksa.
U ovom slučaju onda ništa ne moraš u jetelu raditi.
Kao što kolega @terzazak kaže, tu onda imaš pune dve godine 50% na ceo boks ( sve 4 usluge + 200 GB mesečno za mob ) i bolje i jeftinije od toga trenutno nema.
 
Mozda nekome bude zanimljivo kad uzima telefon u Mts-u.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240520_134700_Firefox.jpg
    Screenshot_20240520_134700_Firefox.jpg
    89 KB · Pregleda: 109
  • Screenshot_20240520_134714_Firefox.jpg
    Screenshot_20240520_134714_Firefox.jpg
    93.1 KB · Pregleda: 114
I svaki mesec ti naplaćuju korišćenje kreditne kartice od 250rsd mesečno. Nista nema džabe i na poklon.
 
Neke banke na 12 meseci nenaplacuju odrzavanje, na 24 meseci uglavnom da. Ono mora se raspitati dobro sta se placa a mts bi trebalo da kaze potrosacu. Ono sad kad vidim pise do 12000, znaci moze i manje. A drugo nema da se vidi na koju cenu racuna za rate. Bitno da izbacili promociju za ostalo se snadjite. 😁
 
Mogao je ali bi morao da se cima sa postupkom prelaska drugde i zahtevom, ovako bez toga max daju 20%. Stavise standard je za Zmaj 10% a ako iskukas 20%.
 
Juce popodne podneo zahtev za prelazak u A1, zvali predvece i nudili 20% na Omoriku12, jutros ponovo pozvali i dali 30% na 24m, to je i maksimum koji moze da se dobije za O12.

Inace taj paket je bio Omorika 3, skoro je prebacen na O12, placao sam ga 1200din i 50GB na poklon svakog meseca, imao ukupno 56Gb, svakog 1. u mesecu, a sada ce biti 1510 sa 12GB neta, odnosno 1560din, jer imam 2 broja na jednom racunu, a umanjenje od 100din se odnosi na el. racun, pa kao podelim taj iznos na 2 broja... :)

Nije los Neo24 paket za koji sam podneo zahtev u A1 , cena je 2199din i imaju trenutnu akciju od 50% prvih 15 meseci koja se dobija prilikom potpisivanja u poslovnici, u proseku izadje isto oko 1510din, ali ima 24Gb interneta, duplo vise u odnosu na O12.
 
Juce popodne podneo zahtev za prelazak u A1, zvali predvece i nudili 20% na Omoriku12, jutros ponovo pozvali i dali 30% na 24m, to je i maksimum koji moze da se dobije za O12.

Inace taj paket je bio Omorika 3, skoro je prebacen na O12, placao sam ga 1200din i 50GB na poklon svakog meseca, imao ukupno 56Gb, svakog 1. u mesecu, a sada ce biti 1510 sa 12GB neta, odnosno 1560din, jer imam 2 broja na jednom racunu, a umanjenje od 100din se odnosi na el. racun, pa kao podelim taj iznos na 2 broja... :)

Nije los Neo24 paket za koji sam podneo zahtev u A1 , cena je 2199din i imaju trenutnu akciju od 50% prvih 15 meseci koja se dobija prilikom potpisivanja u poslovnici, u proseku izadje isto oko 1510din, ali ima 24Gb interneta, duplo vise u odnosu na O12.
Pa sta si odlucio?
 
@stopke za soko lajt u zadnje vreme daju 20% ali ovako:
prvih 12 meseci 20% na 2200
Drugih 12 meseci 20% na 3200
 
Juce popodne podneo zahtev za prelazak u A1, zvali predvece i nudili 20% na Omoriku12, jutros ponovo pozvali i dali 30% na 24m, to je i maksimum koji moze da se dobije za O12.

Inace taj paket je bio Omorika 3, skoro je prebacen na O12, placao sam ga 1200din i 50GB na poklon svakog meseca, imao ukupno 56Gb, svakog 1. u mesecu, a sada ce biti 1510 sa 12GB neta, odnosno 1560din, jer imam 2 broja na jednom racunu, a umanjenje od 100din se odnosi na el. racun, pa kao podelim taj iznos na 2 broja... :)

Nije los Neo24 paket za koji sam podneo zahtev u A1 , cena je 2199din i imaju trenutnu akciju od 50% prvih 15 meseci koja se dobija prilikom potpisivanja u poslovnici, u proseku izadje isto oko 1510din, ali ima 24Gb interneta, duplo vise u odnosu na O12.
… zar nije y Yettelu još bolji bio Total 20, sa dve premium aplikacije i 20GB, za 1550dinara uz e-račun…?!
 
@trucic
Moguce, A1 poslovnica mi bila bliza, cilj mi je bio samo da podnesem zahtev za prelazak, da bih dobio bolji popust u mts-u... :)
Ja sam hteo da trazim prelazak na pripaid, ali mi je radnica u poslovnici ponudila tu Neo24 tarifu.
Ispade da sa O12 dobijamo najmanje neta u odnosu na tarife slicnog cenovnog ranga kod drugih operatera...:D
 
Nazad
Vrh Dno