Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

064 733 drugari, kaze riba sistem je greskom svima pustio net limit. Kazem ok, samo da na racunu ne bude greska pa mi isti naplatite.
A sa kog broja zelite da deakt?... Tako da callujte odma i skidajte.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Hahahahha, koja glupost, sistem je greskom. Ma da kako da nije, kako sistem greskom nekad ne plati mi neki racun za telefon.
 
Stoka brt... Ali APP, Ko ne zna, nakantase mu 100dinci mesecno x broj korisnika =....

Inace uvek zvati ovaj 064 733 besplatan je a i uvek odma odgovaraju na njega jer je za obn ugovora ali vi iznesete problem pa vas odma prekantaju kod koga treba :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Izgleda da su svima automatski i deaktivirali.

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka
 
Informacija iz call centra ako nekoga zanima: Zmaj tarifu nije moguce dodati u Box paket medju brojeve koji dele 100GB interneta.

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Hoce sistem jednom da pogresi...[emoji38]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nama na dva broja nije ništa stiglo.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Izgleda da su svima automatski i deaktivirali.
Мени такође активирали, звао и тражио да деактивирају и да не буде на рачуну. Порука о деактивацији стигла пар минута касније. Пар сати касније стигла још једна, вероватно су тада свима и деактивирали и без звања.
 
Ima li ko info kad ce VoLTE i za ostale pakete osim Sokola?
 
Da li MTS automatski otkljucava telefone nakon sto budu isplaceni?
Углавном мора да се затражи откључавање али не после исплате телефона него после завршетка уговорне обавезе која је потписана.
 
Da i ostala je ista kad se pojavio zmaj što znaci da ne moze.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Da li neko ima informacije za nove MTS promocije nakon 30. septembra? Imaju 50% na dodatni stb uredjaj i valjda 2 meseca besplatno za produzeni ugovor ako se podpise do 30. septembra. Jel postoji sansa da daju koji mesec vise i jel ima nesto bolje na vidiku ili da uzmem ovo i budem zadovoljan?
 
Pretrgli se. Dodatni stb je inace 150 din mesečno.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da li postoji neko ogranicenje koje moras provesti na Zmaj tarifi pre nego se predje kod drugog operatera?
 
Jedino ograničenje je da si najmanje tri meseca bio korisnik starog operatera. Ako imaš ugovornu obavezu, moraš je prvo raskinuti, i platiti sve dospele obaveze.
Pozdrav
 
Imam problem - naime, kako sam plaćao preko sajta račun za telefon, a portal im je bio u haosu, uspeo sam da majski račun uplatim na aprilski poziv na broj (praktično sam dva puta platio aprilski račun), i sad mi konstantno stoji da taj račun nije plaćen. Mogu li nešto da uradim tim povodom, ili moram da platim opet taj račun? [emoji19]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ili platis pa budeš u pretplati ili cekas da se srede posle godinu dana i sami shvate da nema duga.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja sam platio 6×2800 din od marta (Trebao sam 6×1 din i 18×3700 din, ali meni više odgovara 24×2800 din). Sad u septembru je stigao račun da im dugujem nekih hiljadu i nešto din. Po mojoj računici imam avans preko 16000 din.


Послато са SM-G920F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
истиче ми уговор за два дан, звао да питам која је процедура да са рачуна пређем на припејд, назвала ме фина тета и каже, имамо за вас на 24 месеца оморику један по 1199 динара а ја јој кажем па то је скупље него што сада плаћам она не зна шта да каже [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ostalo mi 3 meseca do isteka sta se moze izvuci maksimalno koliko meseci po dinar i kome da pisem , ili da prelazim u drugu mrezu cim istekne obaveza tarifa je omorika 1
 
zoves na 064/733 mojoj zeni su dali om 1 + 10gb yt + drustvene mreze i jedan mesec 1 din

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ostalo mi 3 meseca do isteka sta se moze izvuci maksimalno koliko meseci po dinar i kome da pisem , ili da prelazim u drugu mrezu cim istekne obaveza tarifa je omorika 1

Ja poceo da pravim spisak ponuda mts-a, skidam ovde na forumu, do sada zabelezi ovo: "19.8.2019. ... ponudili omoriku 1 za 1099+99din net limit, kontam da su uračunali popust u celokupnu pretplatu pa zato nisu dali po 1 din nista."
Bolje je pogadjati se u poslednjem mesecu, 1-2 sedmicu pre isteka uo ili poslednjih dana ili cim istekne, kazu da su tada 8bili) "darezljiviji"...
 
Vrh Dno