Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Kako na 36 rata ? Prvi put čujem za to :) 12/24 može. I zvanično je iphone došao u srbiju u septembru/oktobru 2014te ? 5ice i 6ice koliko se sećam...
 
Da, nema na 36 rata, ima ugovor na 36 meseci, ali telefon ide na 24. 5s i 6-ica
 
Da... tako je drugar uzeo...skoro je otplatio fon, i ima još 12 meseci pretplatu.. Mada kod MTS može 3 meseca ranije da se uzme nov ugovor...
 
Da, mislio sam ugovor od 36 meseci.
 
Jasno, jasno. Rate i meseci. :D
Videcu da resim sve ovih dana. Hvala svima.
 
Sad meni nije jasno...znaci mogu da prekinem 50% u svakom trenutku i uzmem telefon kod njih sa naravno cenom telefona koja stoji uz moj paket koji koristim i to sve na rate? Ako je tako onda ok, moze da posluzi. Ali ako daju telefon po punoj ceni tj njihovoj "maloprodajnoj" to je onda zesci de*ilizam jer je opste poznato kakve su cene kod operatera bez neke tarife. Pa tek uz neku osrednju do jacu tarifu (tipa mix xl xl+) cena dodje na neku realnu kolika bi trebalo da bude bez bilo kakvih ugovora i tarifa. Tako da uzimati fon kod njih po punoj ceni i jos im vratiti 50% je po meni klasicna bida*astina pa sve da mi daju i na 1463 rate. No, postujem svaciji izbor, pogotovo ako se mene licno ne tice. :)

Послато са LG-H955 уз помоћ Тапатока
 
P10 lite maloprodajna cena u mtsu 39.000din. Trenutno najbolja kupovina na rate.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Fon za 1 dinar postoji još samo u Telenoru.
Inače, ako nekoga zanima, može se preći sa starog box-a na novi box i to samo na skuplji bez zasnivanja nove ug.obaveze. Npr. sa starog box3 10mbps može na novi mix3 XL sa 10mbps, ali ne na box3 sa mix 3M Naravno ili na bilo koji još veći.
Eto, možda do svi znaju ali ja tek danas, ali po svemu sudeći ostajem na starom to the end of time.

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Uzmeš za 1 din uz bilo koji paket i plaćaš 100% pretplate. Uzmeš sa promocijom bez fona plaćaš 50% pretplate. Npr. uzmeš za 1 din uz priča+ i plaćaš 1050 din mesečno 24 meseca. Uzmeš priča+ sa promocijom plaćaš 50% pretplate. U brojkama uzimanjem fona daješ 24X525dinara=12600 dinara za dve godine što dalje znači da te je taj fon koštao 12600 dinara a ne 1 din.
Samo u Telenoru nema te promocije pa tamo ima za 1 din.
U vip-u je 25% popust valjda.

Sent from mTalk
 
U poslednjih nekoliko dana tokom razgovora sa devojkom, koja je takođe na mts-u, oboje imamo prilično velike smetnje (u vidu preglasnog 'krčenja', 'krckanja', 'pucketanja' i sl.) takve da dok to traje ne čujemo ništa drugo. Taman kad se navikneš na pauzu od recimo pola sekunde, za koje vreme se ova fantastična mreža teleprontuje iz 3G režima na 2G i obrnuto, dođe i to. Zašto se to dešava i kako se problema rešiti?
 
Mi smo pokušali da rešimo sličan problem i to je trajalo 2 godine. Kada se signal prebacuje sa jedne bazne stanice na drugu tada uopšte nema dometa a to se dešava u 99% slučajeva da poziv prekine u toku razgovora ili da je pretplatnik nedostupan pa posle minut stiže poruka da je dostupan a onda ga okreneš a on ponovo nedostupan. Mislim da sam postavila na forum njihovo izvinjenje ali da se problem ne može rešiti. Mi smo ga rešili prebacivanjem broja u drugu mrežu. Prosto je ta mreža neupotrebljiva posebno za poslovne korisnike.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Sreća pa tolikih problema još nemam. Mogu da istolerišem i to hvatanje 'jače' bazne stanice, iako kvalitet razgovora drastično opadne, ali otkud one ostale smetnje?
 
A kod mene u familiji obrnuta situacija supruga presla u MtTS jel je imala stalno propustene pozive kod telenora 4g 3g 2g. Deo zemuna kod poljoprivrednog i krug bolnice. Katastrofa. Trenutno mts radi ok. Ja ostao kod telenora ali nemam problema jer imam note 2 3g i nemamh propustene pozive. Ma svi ovi nasi operateri su raspad.
 
U poslednjih nekoliko dana tokom razgovora sa devojkom, koja je takođe na mts-u, oboje imamo prilično velike smetnje (u vidu preglasnog 'krčenja', 'krckanja', 'pucketanja' i sl.) takve da dok to traje ne čujemo ništa drugo. Taman kad se navikneš na pauzu od recimo pola sekunde, za koje vreme se ova fantastična mreža teleprontuje iz 3G režima na 2G i obrnuto, dođe i to. Zašto se to dešava i kako se problema rešiti?
Ako je u poslednjih nekoliko dana, izgleda da vas pogadja vreme (ne salim se, UVEK je losiji signal kako je losije vreme - da li to vreme utice na BS, ili prosto ljudi vise sede kuci i koriste mobilni za razgovore/SMS, pa su opterecenije BS, ne znam, rekao bih da je ovo prvo po signalu).
Ovo je ako ste u mestu, dakle, ne ako menjate BS, to je poseban slucaj za svako mesto drugaciji.

Ako ste u mestu (ne pomerate se, ne menja se BS tokom razgovora) znaci, nista, slabiji signal sada :( Imam slicno nesto sa mojima kada se cujem juce/danas tacno, kod njih su sve mreze, sem VIPa, slabe bas unutra. I oca kad zovu na Telenor, isto ima problema juce/danas. VIP radi OK, ako ga ne prebaci na 2G (to se desi u shupu ako ide)

Uzmeš za 1 din uz bilo koji paket i plaćaš 100% pretplate. Uzmeš sa promocijom bez fona plaćaš 50% pretplate. Npr. uzmeš za 1 din uz priča+ i plaćaš 1050 din mesečno 24 meseca. Uzmeš priča+ sa promocijom plaćaš 50% pretplate. U brojkama uzimanjem fona daješ 24X525dinara=12600 dinara za dve godine što dalje znači da te je taj fon koštao 12600 dinara a ne 1 din.
Samo u Telenoru nema te promocije pa tamo ima za 1 din.
U vip-u je 25% popust valjda.
Aha, pa to je onda bas nesto skroz drugo od onoga sto si rekao :)
 
Naravno formalno postoji mob za 1 din uz paket, ali faktički je drugačije.

Inače slažem se za vreme, po lošem vremenu loš signal. Mob, fiksni, wifi...

Sent from mTalk
 
Daju li jos uvek 50% na pretplatu?

Nema vise te promocije na sajtu.
 
@maki

Hvala. NIsam mogao da nadjem.
 
Kako kada se uzme telefon na rate sa 50% popusta na tarifu,jel ista rata kao i bez popusta ili veća?Ako nije može li da se traži za dugogodišnje korisnike?
 
Skroz je druga cena :)
Racunaj da te ukupno (tarifa+fon) cesto izadje skoro identicno.
 
Kada ce biti LG G6 ili G5 U mts-u da li neko mozda zna?
Oni tamo kazu da inace od GL-a ne dolazi nista skoro par meseci ima samo neki budjavi fon koji se nije ni prodao...
 
ne moze nikako, sve vreme se pitam sta pisu

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Haha moze. Puna cena telefona ide. A ne ona povlascena, ako se uzima veca tarifa pa dobijes telefon u fazonu za dinar.
 
mani me pune cene.. onda cu ga kupiti na KP radije

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

I ja razmisljam slicno. Cak ispadne jeftinije preko kp. Samo moras da razumes da nisu svi u mogucnosti da iskesiraju punu cenu telefona. Kolega je gore pomenuo kupovinu na rate.
 
Nazad
Vrh Dno