Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije


Moze da se blokira ProMoCiJa od strane nosioca linije: pozivom infocentra sa broja ili u poslovnici uz licnu kartu :)

Edit: Mada sumnjam da ce mi dati pismenu potvrdu da je blokirana promocija - pa da mogu da im masem sa njim kada opet sami ukljuce :D
 
Poslednja izmena:
Sa prepaida na *100# uklonjena opcija promocije, mada je meni i onako bila prazna.
 
Uz Čolin CD idu kartice sa pozivnim brojem 065 i 066. Default tarifa na tim karticama je "KUL", tj. na 066. Sad me zanima kako se tarifiraju pozivi, po cenovniku za 064/065 ili 066? Potpuno suprotne odgovore sam dobio od osoblja u poslovnici i operatera na 789.
Negde sam pročitao da kartice sa pozivnim 066 spadaju u grupu kao 064/065 i da se više ne tarifiraju kao prošle godine. Ako je tako, mogli su onda da skinu info o 066 tarifi sa sajta.
 
Novo! Kul razgovori za 0,90 din/min

http://www.mts.telekom.rs/index.php...a/items/novo-kul-razgovori-za-090-dinmin.html

Promocija namenjena korisnicima Kul tarifnog profila

Ukoliko ste korisnik Kul tarifnog profila, sada imate mogućnost da, nakon prvog minuta, razgovarate sa svojim prijateljima iz svih mobilnih mreža u zemlji po ceni od samo 0,90* din/min.

Da biste učestvovali u ovoj promociji dovoljno je da od 1. juna izvršite jednu dopunu kredita iznosom od 300 ili više dinara i svi razgovori, prema svim mrežama u nacionalnom saobraćaju koštaće Vas samo 0,90* din/min, nakon prvog minuta. Promocija traje do 30. juna 2010. godine.

Pored toga, uz Kul tarifni profil možete i besplatno da šaljete SMS poruke ka tri Friends & Family broja iz mt:s mreže.
 
Vazi za pripejd. Kucate *100# pa se pod jedan nalazi "Friendly dopuna" koja kaze:
Ova usluga Vam omogucava prebacivanje kredita od 50 do 200 din drugom mts prepaid korisniku. Naknada za koriscenje usluge je 4,34 din sa porezima.
Moze biti korisna stvar. ;)
 
Od sutra pa do septembra uz svaku dopunu sa fiksnog bonus od 10% pri dopuni.

Dopuna sa fiksnog donosi 10% više

30.06.2010
Bonus od 10% na dopunjeni iznos kredita

Dopunite bilo koji prepaid kredit sa fiksnog telefona i očekuje Vas bonus od 10% na dopunjeni iznos kredita.

Dovoljno je samo da, sa svog kućnog telefona, u bilo koje doba dana ili noći, besplatno pozovete 0800 100 900 i pratite uputstva sa govornog automata. Veoma jednostavno možete dopuniti prepaid kredit sebi ili nekom drugom u trenutku kada je to najpotrebnije i to u iznosu od 50, 200 ili 500 dinara.

Svaka dopuna izvršena 1. jula do 30. septembra donosi 10% više!
 
mt:s Intesa co-brand kartica:
•Kada aktivirate Vašu mt:s Banca Intesa platnu karticu i prvi put nešto platite, dobićete mt:s bonus dobrodošlice u iznosu od 500 dinara.
•Tokom prvih 6 meseci korišćenja, svaki put kada ovom karticom izvršite kupovinu u iznosu većem od 2.000 dinara, ostvarujete mt:s bonus od 50 dinara.
•Ukoliko u toku jednog meseca, Vašom mt:s Banca Intesa karticom izvršite plaćanje u ukupnom iznosu većem od 30.000 dinara, dobijate dodatnih 100 dinara bonusa, a za ostvarenu mesečnu kupovinu u iznosu preko 90.000 dinara očekuje Vas dodatni mt:s bonus od 300 dinara.

Link

Nije losa stvar - 2.5% od potrosnje ide kao kredit za telefon ;) Meni i previse, sad ce da radi Friendly dopuna ;)
 
Poslednja izmena:
a za nas koji vec imamo tu karticu? dobijamo .!. da izbijemo oci? :p

pa dobro, to ti je ona varijnata affiliate programa. Mislim da je to i Crvena Zvezda imala sa Intesom. iz ne znam kog razloga to nikada kod nas nije zazivelo...
 
a za nas koji vec imamo tu karticu? dobijamo .!. da izbijemo oci? :p

Kako mislis za nas koji vec imamo, ja sam shvatio da je tek izasla ;)
Ako mislis oni koji vec imaju neki Maestro/MC, krastavac.... radi kao u Koreji/Japanu - jedna osoba nosi torbicu sa 257 razlicitih kartica.. sto kreditne/debitne, sto popustne, sto freepass ;)
Samo sto je tamo sve to frei, ovde nije ;)
 
'cu prezivim i bez tih popusta :D
 
}intesa debitna i mts danas sam podneo zahtev za debitnu,uplatio 3000 pa kad dobijem videcu kako ce funkcionisatin,u principu za kupljeno gorivo mesecno bice umanjen racun pristojno,pa i neka traje 6meseci nije lose.
 
Poslednja izmena:
SMS manija! Šaljite SMS za 0 dinara

05.07.2010
Prijavite se i šaljite SMS nedelju dana za 0 dinara

Počela je letnja SMS promocija za prepaid korisnike tokom koje imate mogućnost da se pretplatite na SMS maniju i nedelju dana šaljete neograničen broj SMS poruka u mt:s mreži za 0 dinara.

Dovoljno je da pozovete *100# i u mt:s vodiču pronađete svoju ponudu za SMS maniju u okviru opcije Promocija.

SMS manija traje do 31. jula i možete se prijaviti maksimalno četiri puta.

* Telekom Srbija zadržava pravo na izmenu uslova promocije.

http://www.mts.telekom.rs/index.php...items/sms-manija-saljite-sms-za-0-dinara.html
 
A nigde ne pise da to kosta 99 dinara, hahaha...
 
Kod mene uopšte nema ponude.

Juče su me baš dobro "uradili" u roamingu. Kažu promocija, kada si u M:Tel-u plaćaš samo uspostavu veze za prijem, a kada pozivaš podeljeno je u zone. Ima 3 zone, prva, između ostalog, sadrži mobilnu i fiksnu M:Tel mrežu, a druga zona "sve ostale operatere iz republike srpske". E, pa moša, izgleda da se samo M:Tel broji kao operater iz RS, a Eronet se broji u treću zonu (poslednju i najskuplju zonu) i minut poziva nije 15.36, već 102.4 dinara. OK, imao sam svega 4 minuta razgovora, ali da sam shvatio na vreme da je Eronet 3 zona, zvao bih preko USSD koda, a ne klasično (Camel), pa bi me minut košta 3x dinara.
 
Pa eronet je iz Mostara, naravno da nije iz Srpske :)
Srpska ima samo mtel, a pederacija ima gsm bih i eronet.
Sad mi nije jasno na koje ostale operatere misle (zona 2) :-/
 
Camel je kad zoves klasicno tj okrenes broj, samo sa razlikom da se brojevi lokalno gledaju (tj 065/xxxx je broj u zemlji iz koje zoves, a Srbiju moras sa +381...).
Preko ussd coda ide *102*0111234567# (za beogradski broj), posle par sekundi dobijes poziv sa svog broja :d. Jeftinije je jer ti se to racuna kao dolazni poziv u inostranstvu + poziv u srbiji.
 
Ali sam primetio, bar je ranije bilo, da tako skidaju i dok zvoni drugoj stranmi .... tako da ako zoveš nekog kome treba večnost da se javi ....
 
Krenula VOICEMANIJA, u kojoj korisnici mogu da razgovaraju u mts mreži i dobijaju 100 puta više kredita za razgovor.

Ne znaju se detalji i tek je počelo, jedan čovek je dobio ponudu od 150din. Niko ne zna ni koliko dana...

Ja nemam pod *100# opciju promocije deset dana a danas mi se vratila opcija promocije ali trenutno nema promocija u njoj.

Drug imao SMSMANIJU 7dana za 49din.
Sada ima VOICEMANIU 7dana za 149din, limit je 15000 dinara za razgovore u mts mreži.
 
Poslednja izmena:
Ja sam mislio da postoji standard koji svi poštuju. Zanimljvo da su povećali.
 
Nije bas promocija, ali nema vise 10 besplatnih SMS poruka preko monda, vraceno je na 5!
 
Vrh Dno