Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ja sam dobio ID broj telefonskog razgovora gde mi je potvrđeno da cena na oba broja ostaje ista.
U app mi piše "rešeno".
 
I ja sam se lepo dogovorio sa njima, i za Box 3 i postpaid, tako da kako se kome zalomilo. U oba slučaja raskinuti ugovori.
Screenshot_20240229_222330_Viber.jpg
 
Jel se zna sada da ako neko ima npr 50% popusta na paket, da će mu popust i dalje važiti, samo na tu povećanu cenu?
Lupam, paket je bio 3000, a plaćalo se 1500. Novi paket je 3200, pa ce se plaćati 1600.
 
Nije da ti ne verujem, ali samo da potvrdim jer nije za mene.
Jel to bas operater potvrdio ili neko iz poslovnice ili je zaključak na osnovu necega?
 
Meni je stigao onda SMS da ostaje po starom pre prvog. Ranije su mi rekli da idem na O12 sa O8 sa cenom O8 i ostale benefite. Danas gledam u Mts apk i dalje se vodi na O8 paket. Regularno se net troši.
Jesu ludi
 
Podneo sam juce zahtev za prenos broja i danas zvali sa ponudom za Soko lite 20% popusta u prevodu prosek 2240 din. a mozda i manje jer nisu znali kako se racuna umanjenje za e racun.
Trazio sam Soko max 24m sa 20% umanjenja ali najvise sto daju je 18m, ludost u ugovoru pise da imam pravo da predjem na veci paket i da mi ostaje popust od 20% do kraja ugovora.
Inace za Soko lite do kraja marta dodatnih 50gb i 2gb rominga do isteka ugovora.
 
Ja sam podneo zathev za pripejd u a1 pa kad bude zavrseno, ostavicu broj za mts soko lite, ako uspem 30%, ako ne nista :D
 
Поздрав, имао сам лоша искуства са МТС-ом више пута за 10ак година колико сам код њих, на фињака су ми мазнули 13 000 динара тако што су ми укинули уговор а интернет је и даље текао без икаквих обавештења. Пошто сам раскинуо уговор са њима и планирам прећи у А1 или Јетел занимају ме ваша искуства за А1 и Јетел, који је бољи, који има боље понуде, бољу покривеност итд. Да напоменем број ћу само пребацити, не планирам нови број узимати.
 
Bio veceras do poslovnice, da vidim kevi za O12, prvo nista, pa radnik kao od sebe ponudi kao dugogodisnjem korisniku 20%....nisam prihvatio.
 
Meni ponudili za nešto više od 1.700 din
Kažu ne može manje...
Konkurencija ipak nudi nekih 20% manje.
Nije to neki novac, ali nije da ne može...
Kako je ono gosp. Karić rekao:
Jel ne može il' ne možeš?;)
 
Poslednja izmena:
Meni ponudili za nešto više od 1.700 din
Kažu ne može manje...
Konkurencija ipak nudi nekih 20% manje.
Nije to neki novac, ali nije da ne može...
Kako je ono gosp. Karić rekao:
Jel ne može il' ne možeš?;)

Da li su ti ovih 20 % ponudili nakon što si podneo zahtev za prenos u drugu mrežu ?
ili si ih samo pitao koliko mogu max da ti ponude popust za ostanak kod njih bez podnetog zahteva prenosa ?
 
Kasno Marko stiže...
Sta sad pišu kad je sve prošlo...
Gde su bili pre mesec dana...
 
Upravo sada videh i da je Beotel podigao cene paketa. Ljudi, ovo je toliko očigledno da je sve dogovoreno u kartelu.
 
Jel mts nudi neke povoljnosti ako se prebaci mobilni broj kod njih?
 
Isto to su mi danas ponudili za prenos broja
 
i jel sada ne moze da se raskine ugovor sa mts-om?
ili je ovo mafijaski uradjeno?
sada kontaktiran mts..sa 1500 na 2300
kazu poslali su obavestenje u sms poruci gde obavestavaju o visini racuna za januar,a naravno nista nije stiglo
 
Da li su sve tarife poskupele i pored ugovorne obaveze? Mama ima Morava 150 koju placa 799din do avgusta..
 
Videh na sajtu, al oni su ovde u ugovornoj obavezi. Moze li da se raskine ugovor zbog poskupljenja?
 
Може,ако имаш тел. уз уговор,то исплатиш.Нисам ни ја био скроз у току док нисам много тога прочитао на форуму.
 
cenjeni, forumasi,
mozemo li li da remiziramo situaciju sa poskupljenjem usluga u februar 2024 i mart 2024.
Koliko vidimo u postpaidu svi su to uradili osim MTSa ili gresim ?
u preepaidu samo Globaltel ! ....
Isto vazi i za kucni net 4g svi osim MTS-a ili gresim ?
Na kraju ce nam zabiberiti i sa cenama interneta. ( optike i Adsl )
Videcemo sta ce nas cekati u aprilskim racunima za mart.
Naravno neko nece cekati i radi sta mu je zelja i po ceni raskida.
O ovome svemu bolje posebna tema...
 
Poslednja izmena:
cenjeni, forumasi,
mozemo li li da remiziramo situaciju sa poskupljenjem usluga u februar 2024 i mart 2024.
Koliko vidimo u postpaidu svi su to uradili osim MTSa ili gresim ?
u preepaidu samo Globaltel ! ....
Isto vazi i za kucni net 4g svi osim MTS-a ili gresim ?
Na kraju ce nam zabiberiti i sa cenama interneta. ( optike i Adsl )
Videcemo sta ce nas cekati u aprilskim racunima za mart.
Naravno neko nece cekati i radi sta mu je zelja i po ceni raskida.
O ovome svemu bolje posebna tema...
I mts je podigao, tako sto je ukinuo neke "starije" pakete koji kostaju tipa 1200din i prebacio na sledeci oko 2k...
 
Neke (kao mene) uopšte nije, a neke je obavestio nekom zavučenom rečenicom u sklopu sms-a kod plaćenog prethodnog računa. Na sajtu nigde nije jasno napisano da se radi o poskupljenju, već da će od marta važiti cene iz trenutne komercijalne ponude, za sve korisnike mts usluga.
 
Zanimljiva situacija od sinoc... naime u poslovnici se radnica izletela kako je Mts omogućio za uniformisana lica O50 za 950rsd
I sad smo mi obični građani veverice sa ovim cenama 🤬
 
Ima raznih situacija , i po ceni fiksnog, dobija se BOX3
Nego po ovome u racunu za februar moramo dobiti
napomenu ili obavestenje ili SMSom o najavi poskupljenja
i mogucnosti sa rokom raskida ako se neko ne slaze...
za postojece korisnike pod ugovorom za BOX potrosace,
a nas je bogami 70 %
 
Nazad
Vrh Dno