Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Meni su ponudili internet i iris na jednom tvu dve godine besplatno, isto za vernost, pre dve nedelje. Verovatno da bih zadržao fiksni posto me to prvo pitali da li koristim.
 
Ma da internet fixni i tv 18 meseci dzabe si mogao uzeti.
I uzmes neo neo za 1250. I imas odličnu kombinaciju.
 
sad iz poslovnice, imam ugovor KT usluga na 3 broja, pokusao 1 broj da prebacim na Omoriku 12 radi veceg internet paketa, skuplji je 1000 din, i kazu moraju pisati zehtev da se odobri iako prelazim na skuplji paket, cak veca sansa da ne odobre, rece momak sto radi u poslovnici
 
Sestru zvali iz MTSa, kazu, ponuda za vernost, nema ugovora, ne potpisuje nista, dobija 24 meseca 200MB internet i sve tv kanale... Nikad nisu imali nista od MTSa osim fixnog... Jel ima jos nekog da su ga zvali sa takvom ponudom?
Znam jednu osobu (penzioner) da je dobila. Isto mi bilo cudno kako je moguce, ali pre neki dan izlgeda pustili paket i stvarno radi.
 
Sestru zvali iz MTSa, kazu, ponuda za vernost, nema ugovora, ne potpisuje nista, dobija 24 meseca 200MB internet i sve tv kanale... Nikad nisu imali nista od MTSa osim fixnog... Jel ima jos nekog da su ga zvali sa takvom ponudom?
Nije jasno. Šta se dobija od ponude? Internet na fiksnoj liniji brzine 200 mbit/s i TV sa njihovim STB? Ili mobilni paket sa 200 MB (mesečno ) i TV besplatno (iris-mobilna app) preko mobilnog interneta?
Ovo je tema o mobilnoj telefoniji, MTS postpejd.

Inače i moja sestra ima samo MTS fiksni ali na bakru (nema još uslova za optiku) i nema nista drugo od MTS-a, pa da znam na šta da je pripremim, ako dobije neku takvu ponudu.
 
Poslednja izmena:
@brajko85
I sad placas samo fixni?
Zvali su neki promoteri ,posto se majka javlja na fixni ona samo kaze nisam zainteresovana. Kad pitam ko je zvao kaze nema pojma nesto nudili. :)
Sa kog broja su te zvali?
 
Koliko mu sad to dodje u dinarima ako nije tajna? Nisam siguran da li popust ide na cenu paketa bez uredjaja i ugovorne obaveze ili na neku drugu cenu pa zato pitam. Da vidim da li mi je vredno cimanja i cele te vezbe sa prenosom u Yettel.
Hvala unapred
Ovo što je već napisano, 1314 dinara. Popust ide na cenu uz ugovornu obavezu i minus za e-račun još 50 dinara.
 
Pa da, ovo ostalo besplatno 2 god. Uzeo sam to jer kako god imam fiksni zbog matoraca pa kad je džabe što da ne.
A da li roditelji imaju uvedenu mts optiku? Ili će im sada uvesti besplatno, zajedno sa tim paketom? Jer 200 mbit/s ne može preko bakra.
 
Steta sto nisam bacio oko na ovu temu ranije... Koristio zmaj na 2 broja koji je istekao u aprilu i junu i od tada placao prvo ~1800 valjda da bi posle podigli na 2100. Procitao ovde za omoriku 12 i 30% popusta pa ih pozvao oko 12 i nazvase me pre par minuta. Pitali me sta me zanima ja pomenuo omorika 12 na 24m kaze 20%, ja rekoh 30% bi mi odgovaralo... Ona pomenula da mora da se konsultuje pa me ostavila na cekanju dok je razmisljala sta ce da kupi od bonusa. Vratila se posle 2-3min i potvrdila da moze i da ce poslati ugovore na email na koje trebam da odgovorim sa "DA".
 
Sestru zvali iz MTSa, kazu, ponuda za vernost, nema ugovora, ne potpisuje nista, dobija 24 meseca 200MB internet i sve tv kanale... Nikad nisu imali nista od MTSa osim fixnog... Jel ima jos nekog da su ga zvali sa takvom ponudom?
isto, zvali na fiksni i kažu imate samo fiksni (za koji sam se u tom trenutku zvonjave i setio da uopšte postoji) i kažu da imaju promociju 24 meseca besplatno internet i TV
 
Steta sto nisam bacio oko na ovu temu ranije... Koristio zmaj na 2 broja koji je istekao u aprilu i junu i od tada placao prvo ~1800 valjda da bi posle podigli na 2100. Procitao ovde za omoriku 12 i 30% popusta pa ih pozvao oko 12 i nazvase me pre par minuta. Pitali me sta me zanima ja pomenuo omorika 12 na 24m kaze 20%, ja rekoh 30% bi mi odgovaralo... Ona pomenula da mora da se konsultuje pa me ostavila na cekanju dok je razmisljala sta ce da kupi od bonusa. Vratila se posle 2-3min i potvrdila da moze i da ce poslati ugovore na email na koje trebam da odgovorim sa "DA".
Na koji broj si zvao?
 
Danas sam sasvim slučajno video da je Deezer opet tu. Prošle godine u julu sam prešao na Soko Lite i tada je Deezer takođe bio u ponudi (u toku cele ugovorne obaveze, kao i sad), pa je nakon par meseci naprasno nestao.
Iscimam ih naravno kako bi mi opet aktivirali, putem Messenger-a, dobijam sledeći odgovor:
"Zdravo, uz ugovorenu obavezu koju ste vi potpisali app Deezer nije bila uključena u sklopu paketa i nije vam dostupna besplatno, info koju sada vidite na sajtu se odnosni samo uz novu ugovorenu obavezu. Primena ove promocije nažlost nije moguća retroaktivno."
Pa da li je moguće da se služe ovim forama?! :mad:
Ne odustajem naravno, imao sam Deezer i imaću ga opet. Poslao sam još par poruka ali je bilo posle 22h a tad su offline. Imam i dokaze da lažu. :LOL:
 
Sasvim logicno sto su te otkacili,ono sto sada nude uz ugovor to nude sada, sta si dobio kada si potpisivao dobio si.
Istom logikom i da povecaju neki drugi sadrzaj paketa, trazio bi da i tebi daju, ali kad povecaju cenu paketa ne bi sigurno trazio tu promenu da ti primene za vec potpisani ugovor.
 
Sasvim logicno sto su te otkacili,ono sto sada nude uz ugovor to nude sada, sta si dobio kada si potpisivao dobio si.
Istom logikom i da povecaju neki drugi sadrzaj paketa, trazio bi da i tebi daju, ali kad povecaju cenu paketa ne bi sigurno trazio tu promenu da ti primene za vec potpisani ugovor.
Ako sam ga dobro razumeo imao je. Ali mu je nestao.
Pa sad kad je video da nude ponovo, hoće svoj deezer nazad (Verovatno su ga samo podsetili da ima tu uslugu sa ovom sto sad nude) ili je mozda mislio da je mts prekinuo saradnju ili nešto. Svakako da ne analizram dalje čovek vidi da radi na mreži usluga i hoće da mu vrate njegovu. Jer očigledno nije isparila crkla ili nešto treće...
 
Sasvim logicno sto su te otkacili,ono sto sada nude uz ugovor to nude sada, sta si dobio kada si potpisivao dobio si.
Istom logikom i da povecaju neki drugi sadrzaj paketa, trazio bi da i tebi daju, ali kad povecaju cenu paketa ne bi sigurno trazio tu promenu da ti primene za vec potpisani ugovor.
Imao sam i Deezer i NBA League Pass (3 game choice) u trenutku potpisivanja ugovora. I onaj nebitni Apollon je bio tada. Promene ne tražim, samo da isporuče ono što sam potpisao. Već u nekom drugom mesecu su krenuli sa kršenjem ugovora, sa NBA, a nakon par meseci i sa Deezerom. Može im se.
 
Sutra dolaze monteri da instalitaju internet i tv kod roditelja. Meni rekli da je to box3 i placa se samo fixni 24 meseca i potpisuje UO. Pitali nas na koliko televizora gledamo , neko rece na 1 samo. Sjajna ponuda za stare korisnike. :)
 
Jel se može dobiti preko agenta neki popust na najmanju postpaid tarifu morava 150?
U principu mi ne treba ta kartica za razgovore i internet ali bih da zadržim broj. Prepaid mi ne igra ulogu jer je dosta koristim za olaćanje parkinga i sličnih servisa, pa ne bih da razmišljam da li imam kredita ili ne i kad sam ga dopunio
 
Ja ih zvao 3.10. za produženje ugovora koji ističe 17.10., kao javiće se neko i do danas ni pisma ni razglednice.
 
Ti sii 3.10. jos dve nedelje pod ugovorom i zabole ih uvo, nemas uslove za pregovaranje i dodatne pogodnosti dok ti ne istekne ugovor.
 
Kad mi istekne ugovor, popiće zahtev za prelazak. Poenta 064733 je da se cenjkamo pre tih komplikacija valjda. Imaju fore još 7 dana, onda ćemo drugačije, nisu Bogom dani.
 
Danas mi je istekao ugovor i upravo sam zvao 064733 i "pretio prelaskom u A1", tražim Omoriku 12 sa što nižom cenom, javiće se. Ako ne bude bar 30%, podnosim zahtev za prenos, mada bez tog nekog vaučera, slaba vajda od a1, juče sam zvao, nude ništa.
 
Izgleda da je pravilo da kada ti zoveš njih (bilo kog od operatera), ne dobiješ ništa, a kada oni zovu tebe, onda imaš čemu da se nadaš .;) E sad,treba ih dovesti u poziciju da oni zovu tebe. Za sada najsigurniji okidač je zahtev za prenos broja u drugu (konkurentsku) mrežu.
 
Nazad
Vrh Dno