Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

@drobed Za koliko piše na sajtu. Nema tu nikakvih popusta, bonusa i pregovaranja. (nije ni pretio da će da prenosi broj u drugu mrežu.)

@Imax Ja sam nekad davno koristio Mobi Junior kod Karića :p
 
@drobed
Jel? Povoljnije od 949 dinara? Koliko?

Moj ćale je već bio u MTS-u (taj broj je bio deo Box4 paketa koji je juče "razbijen" i ukinut net i IPTV) a nije u tom fazonu da podnosi zahtev za prenos broja ako ne misli stvarno da ga prenese. Niti u fazonu da se cenjka i pregovara. Pita šta ima za max ovoliko para i ja mu kažem provajder A nudi ovo, B budi ovo.

Muka je sa njim i jednom da ide do jedne poslovice za nešto a ne da ide na više mesta više puta i juri neke "pogodnosti". I taj Box4 što je raskinuo je 11 meseci plaćao već cenu bez UO jer je lenj da ode...

Keva prenosi A1 prepaid broj na Omoriku 12 i valjda dobija bonus 100 GB? 🤣🤣🤣 Nemam pojma, na sajtu piše varijanta ponude da je prvih 6 meseci po 1600 a ostatak po 1900 i to joj je prvo rekla MTS radnica a posle kad je štampala ugovor reče kao neće biti tako nego 6x 1 din a ostatak 1900.
 
Poslednja izmena:
Ok je to ponuda. Trsko da za manje para ima neograniceni pozivi plus toliki net.
Како бре нема? МТС је прескуп постао! Ја после 15 година прешао на Јетел. Поред тога добијам још ХВО Макс и Deezer. Чак ми је у стану бољи сигнал.
Screenshot_20230201_173940_rs.telenor.mymenu.jpg
Screenshot_20230201_173948_rs.telenor.mymenu.jpg
 
Koliko dana uoci isteka UO je najbolje podneti zahtev za prenos? Meni istice 17.2 i mislim se da podnesem sada
 
Vidim kako stvari stoje ja sam jos dobro uhvatio kevi Omiriku 3 pred ukidanje za 999, neograniceni minuti + mtel minuti, 16gb neta (i iz boxa ima 100gb deljenog) ... Za njih seniore ne moze bolje.
 
Vidim kako stvari stoje ja sam jos dobro uhvatio kevi Omiriku 3 pred ukidanje za 999, neograniceni minuti + mtel minuti, 16gb neta (i iz boxa ima 100gb deljenog) ... Za njih seniore ne moze bolje.
Isto to i ja uhvatih za ćaleta u aprilu prosle god…Zadnji voz :)
 
@drobed
Jel? Povoljnije od 949 dinara? Koliko?

Moj ćale je već bio u MTS-u (taj broj je bio deo Box4 paketa koji je juče "razbijen" i ukinut net i IPTV) a nije u tom fazonu da podnosi zahtev za prenos broja ako ne misli stvarno da ga prenese. Niti u fazonu da se cenjka i pregovara. Pita šta ima za max ovoliko para i ja mu kažem provajder A nudi ovo, B budi ovo.
200 dinara jeftinije.
 
Како бре нема? МТС је прескуп постао! Ја после 15 година прешао на Јетел. Поред тога добијам још ХВО Макс и Deezer. Чак ми је у стану бољи сигнал.
Pogledajte prilog 374060
Pogledajte prilog 374061
Slazem se.koji je paket u pitanju? Mi smo ostali na mts-u zbog pokrivenosti nekih nama bitnih mesta. Tamo je yettel bas slab sa signalom. Ovo me interesuje zbog cerke koja je kod njih(Yettel) a ugovor joj istice za koji dan.
 
Ovo je total 20 sa 50% popusta. Ali nema vise ovoliko neta, prosla je novogodisnja promocija.

Ko je potpisao, potpisao...
 
Zvao si onaj broj da pitaš za uslove ili si išao preko nekog agenta? Meni bi ova prva opcija bila idealna.
 
Nazad
Vrh Dno