Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Da li primaš platu preko banke i ako da koliko? Ovo pitam zato što možeš i u nekoj radnji da vidiš da li nude telefon na 24 rate i da prihvatiš ponudu od 5 meseci za dinar i posle još 19 meseci po 1999. Možda još jeftinija varijanta je uzeti telefon u gigatronu na 24rate x 4600din i vip neo2 ili intarifa za 1000din mesečno. Naravno ovo može samo ako primaš platu preko banke.
 
Gigatron s10 (110 000din) + 24 000din za intarifu izadje 134 000din.
Dok Omorika 2 (sa 3 meseca gratis) + 79 200din za s10 izadje 135 000 din.

A omorika 2 je bolji paket, tako da se ne isplati.
 
Ako vise ne postoji 40% popusta na tarifu (vec se dobijaju tih par meseci za dinar) valjalo bi ukloniti to iz naslova teme da ne zbunjuje.
 
Nije više 40% ali popust i dalje postoji sad je na sve tarife oko 25%. Taj popust je oduvek bio na razliku u ceni sa telefonom i bez. Stim što je nekad bilo da za najmanju tarifu imaš oko 20% popusta a tih 40% na najvećoj + što je bilo dodatnih 10% dodavanjem broja uz box.
 
Za par nedelja mi istice ugovor (Mix XL sa 50%), mts postpaid sam korisnik od 2012-13, uvek sam obnavljao ugovor na 2 godine.
Dobio sam SMS od njih "Pozivamo vas da obnovite postpejd ugovor - izaberete telefon vec od 1 din ili nizu mesecnu naknadu za tarifu." itd...
Nisu naveli koliko konkretno "niza mesecna naknada".

Sta mi preporucujete da trazim od pogodnosti za novi ugovor? Nisam nikad ranije pregovarao.

Takodje treba i telefon da promenim ali verovatno ne bih preko njih uzimao (ciljam Xiaomi Mi 9 kad se uskoro pojavi po oglasima kao neki flagship best buy).
 
Milanče, pročitaj poslednjih 20-ak strana i sve ce ti se kasti...
 
Gigatron s10 (110 000din) + 24 000din za intarifu izadje 134 000din.
Dok Omorika 2 (sa 3 meseca gratis) + 79 200din za s10 izadje 135 000 din.

A omorika 2 je bolji paket, tako da se ne isplati.

Slažem se, nisam dobro pročitao tj razumeo sam da nema meseci za 1din već samo kad se ne uzima telefon.
 
Za svaki slučaj da postavim i ovde.
Ne vidim da je već bilo za one koji neposećuju često njihov sajt ili se ne sznalaze najbolje na njemu.
Obaveštenje o privremenom prekidu usluge plaćanja putem trajnih naloga

Obaveštavamo korisnike da plaćanje računa putem trajnih naloga građana za februar mesec nije moguće, zbog radova na unapređenju sistema u periodu između 1. i 25. marta ove godine.

Molimo vas da tekuće obaveze za februar izmirite na drugi način.

Hvala na razumevanju.
 
O jbm im .......... znaci 5 promena nacina placanja MTS racuna sam imao u zadnjih 5 meseci :)
2 su njihove greske! Ovo sada i ukidanje placanje SMSom preko MC/Visa kartica.

Hvaka na informaciji.
 
Po meni najbolji posao završava intesa mobi apk, dok na njihovom samo proverim da li su ažurirali plaćanje.
 
Jos uvek mi stoji 100GB koje sam imao uz Miks XL kao bonus. Sad sam na Morava 1 paketu, da li da trosim GB ili ne?Screen Shot 2019-03-07 at 18.00.24.png
 
Imam isti "problem" :)
Presao sa xl na moravu u februaru i imam 100gb
Ne bih da dodjem u situaciju da trosim pa da mi posle naplate.
 
Poslednja izmena:
Pa ako vam je aktiviran onaj net limiter ne mogu nikako da vam naplate
 
Ne znam kakve veze to ima?
U paketu imam 250mb, a pise 100gb kad odem na stanje. Potrosim 2 gb i nakon 20 dana oni skontaju i kazu moramo da ti naplatimo 1750 mb jer tvoj paket sadrzi 250mb.
 
Naravno da ima veze jer ako imas net limiter a nije se aktivirao na 250MB - njihov problem, nema sanse da ti naplate
 
+1.

MTS rucno da gleda i da se "seti" neko da treba da ti naplati GB, nece. Ali ako sistem baguje (prikazuje ih i dalje, a nemas ih), to vec jeste tvoj problem, ne rizikuj bez NetLimita.
MTS pakete treba smatrati da kostaju kao sa NetLimitom aktiviranim i ne koristiti ih drugacije. Ne isplati se glavobolja.

Ja imam jedan Morava 1 broj sa +100GB iz Box4 paketa. Ne potrosim ni njegove MB skoro ikada, ali i dalje imam NetLimit za svaki slucaj!


Pisalo je negde da tih +100GB prestaju da vaze prelaskom na nove tarife!
 
Za svaki slučaj da postavim i ovde.
Ne vidim da je već bilo za one koji neposećuju često njihov sajt ili se ne sznalaze najbolje na njemu.
Obaveštenje o privremenom prekidu usluge plaćanja putem trajnih naloga

Gde si ovo nasao, BTW? Ne vidim nidje.
 
Da li ti je stigao SMS da je aktiviran?
 
Troši onda i uživaj, firma časti.
 
Hmmm ne bi se ja igrao s tim, dok ti "dokazes" da je aktivirano ima da osedis i pogrbis se ko upitnik... mada svima je slatko uzeti (dobiti) nesto za dzaba, s tim da bi ovde ipak bilo uzeti a ko uzme treba i da plati...
 
Ja imam 11gb na slubenom broju tako da necu koristiti tih 100gb, zato sam i spustio paket na m1.
Mada pitanje je trenurka kada ce primetiti grešku
 
Hmmm ne bi se ja igrao s tim, dok ti "dokazes" da je aktivirano ima da osedis i pogrbis se ko upitnik... mada svima je slatko uzeti (dobiti) nesto za dzaba, s tim da bi ovde ipak bilo uzeti a ko uzme treba i da plati...

Nije meni ovo primaran internet sad pa ga necu ni trositi za svaki slucaj. Nego mi on brze radi od VIP kucnog interneta koji sam uzeo, pa me povuklo da nesto skidam:D.
 
Posle natezanja od desetak dana (imao sam mix XL za 1.199 din/mes) dobio sam ponudu za Omoriku 1: 8 meseci po dinar ostatak po 1499 dina/mes, 7GB interneta i viber neograničeno.
Ispašće mesečna obaveza oko 1.000 din/mesečno. Šta kažete na to?
Nisam hteo društvene mreže odnosno nisam to forsirao jer ne koristim, ali sam tražio što više interneta, e tu su najtvrdokorniji, što se popusta tiče tu nisam mnogo zatezao.
Usmeno mi je rečeno da ove stavke koje se razlikuju od standardne ponude neće videti u ugovoru ali da ne brinem oko toga.
 
Gde si ovo nasao, BTW? Ne vidim nidje.

Malo su sad izmenili sad su dodali da ni za mart neće biti moguće plaćanje trajnim nalogom.
Obaveštenje o privremenom prekidu usluge plaćanja putem trajnih naloga


Link je kopiran
Obaveštavamo korisnike da plaćanje računa putem trajnih naloga građana za februar i mart mesec nije moguće, zbog radova na unapređenju sistema.

Molimo vas da tekuće obaveze za februar i mart izmirite na drugi način.

Hvala na razumevanju.
https://mts.rs/Privatni/Korisnicka-...idu-usluge-placanja-putem-trajnih-naloga.html
 
Deker, to ti je plafon tesko ce dati vise, a i nije losa ponuda. Mojoj supruzi, koristi L paket, nude 3gb neta, sve drustvene mreze neograniceno, 10gb youtube i 5 meseci po dinar, ostatak 1.499.
Ja koristim kao i ti XL, nisu mi jos dali ponudu, ali su mi rekli, kad sam pregovarao u vezi supruge, da mogu dobiti jos neki mesec za dinar...U pravu si, najtexi su za net, ja sam trazio više neta, jer me društv mreze ne interesuju, sem vibera, videcemo...
Ugovori nam isticu 25.03...probacu da izdejstvujem sto više, možda cu i podneti zahtev za prenos broja, pa cemo videti...
 
Jedan lik je ovde napisao pre desetak strana da je dobio 8GB neta za paket Omorika 1. i to me je ponukalo da tražim slično. Da, prihvatio sam ponudu, jer meni u suštini i ne treba više neta, trošim 1-2 GB mesečno, osim kad sam sa decom na odmoru, za to će verovatno da ide neki pripejd net, recimo VIP-ov vikend nije loš, naravno u Srbiji (imao sam kao i ostali 100GB na miks XL koji sam čini mi se samo jednom u godini dana potrošio trećinu paketa u jednom mesecu, klinci naravno na odmoru).
 
Nazad
Vrh Dno