Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Najbolji nacin borbe protiv toga je da se ne koriste takve usluge, i da se poznanicima predskaze da isto tako postupe.

BTW, nema popusta na 36m, samo do 24m. Na 36m je iskljucivo sa telefonom, po punoj ceni tarifa, i to vazi samo kao mogucnost za skuplje modele telefona, ne za sve.
 
Na primer, ukoliko u promotivnom periodu potpišete ugovor na 36 meseci za Mix XL Plus, dobijate:

100 GB mesečno, do kraja ugovora - mts poklon.
3.000 MB mesečno, do kraja ugovora – po osnovu promocije Duplo više interneta u naknadi.
40% niža mesečna naknada - 1.619,00 dinara, umesto 2.699,00 dinara – po osnovu promocije Popust na naknadu.
mogućnost isporuke paketa na kućnu adresu, bez odlaska u poslovnicu.

https://www.mts.rs/privatni/promocije/mobilna/mts-poklanja-100-gb
 
Svratio danas do MTS-a da pogledam telefone (razmisljao da uzmem Mix XL + neki telefon), kad kazu da ne moze telefon za nove korisnike, samo stari korisnici. Nisam znao za to pravilo, jel to nesto novo?
Nije im znacilo ni sto sam do pre dve godine imao BOX paket kod njih (koji sam redovno placao preko 6 godina), ni sto koristim njihov prepaid broj vec skoro 20 godina... Prilicno neprijatna salterusa bila pride.

Inace, jel neko zna kako radi njihov 4g u Veterniku (deo prema Adicama)?
 
Skuplje telefone ne daju vise bilo kome (novima), to je vec neko vreme tako. Imali su problema sa neplacanjem.
 
Kolega je pre nedelju dana uzeo S9 uz XL kao prakticno novi korisnik (bio je u Telekomu pre 8-9 godina), prosao proveru, platio 2 rate avansno i to je to. Tako da ne verujem da je do pravila vec do radnika.
 
Znaci Alfa u poslednje vreme previse troluje MTS. Te ne moze popust na 36 meseci, te ne moze dobar telefon za nove korisnike... Mora da mu Telenor placa sendvice?

btw, produzena (ocekivano) promocija sa popustom i 100gb do kraja aprila...
 
pa ne može popust na 36m.
36m uo može samo uz telefon. hteo sam ja 100gb bonus 36m sa popustom - nisu mi dali :)
 
Sta im onda znaci taj tekst na linku za promociju?

Na primer, ukoliko u promotivnom periodu potpišete ugovor na 36 meseci za Mix XL Plus, dobijate:

100 GB mesečno, do kraja ugovora - mts poklon.
3.000 MB mesečno, do kraja ugovora – po osnovu promocije Duplo više interneta u naknadi.
40% niža mesečna naknada - 1.619,00 dinara, umesto 2.699,00 dinara – po osnovu promocije Popust na naknadu.
mogućnost isporuke paketa na kućnu adresu, bez odlaska u poslovnicu.
 
... btw, produzena (ocekivano) promocija sa popustom i 100gb do kraja aprila...

Ne diraj nam alfu da te beta ne capi ko krokodilce... :D

Nego, hoce li nova ponuda i paketi krenuti od aprila (1. aprila hehehe) pa ce stari paketi da se preklapaju taj mesec sa novim ili se sve odlaze za mesec dana...?
 
Skuplje telefone ne daju vise bilo kome (novima), to je vec neko vreme tako. Imali su problema sa neplacanjem.

Meni salterusa rece da ne moze ni neki od onih sklj telefona za po 1 din... Mada, verujem da bi ipak bolje prosao kod nekog normalnijeg radnika, ova nije bila preterano zainteresovana.
 
To mi i jeste plan bio dok mi alfa nije srusio snove :D

Mada mi na onom chatu na mts web sajtu rekose da moze UO 36m bez telefona vec sa popustom samo...
 
ma jok, obrnuto je... za ajfone i skuplje modele može 36m UO.
 
Nije rec o kupovini telefona na 36 meseci, vec o uzimanju popusta na 36 meseci bez uzimanja telefona. Jel uspeo to neko?
 
buraz ne znam dal troluješ, ali sve ti je već rečeno. ne može popust na 36m.
 
Bice ti jasno da li trolujem ako se stavis u moju situaciju:

na MTS sajtu vidis informaciju da moze popust na 36 meseci bez telefona pa onda dobijes potvrdu te informacije od radnika MTS-a

i onda dodjes ovde i treba da verujes likovima koji cas kazu ne moze skup telefon za nove korisnike, pa onda moze skup telefon za nove korisnike, pa onda ne moze ni jeftin telefon za nove korisnike i tako u krug.
 
Važi. Probaj, pa javi da li je prošlo. ;)
 
Poslednja izmena:
'ocu, ali posle 1. :)
 
evo odgovora podrške... ne može... ;)

Screenshot_2.jpg
 
Poslednja izmena:
:shock::lupko::lupko:

jel naplacuju 3g uslugu uz s9? :)
 
"Ne". Posto njega neces uzeti za neki paket ispod Miks XL+ verovatno?:) Ako je ispod XL+ onda naplacuju.

Ne moze na 36m sa popustom provereno, ja sam hteo u Knezu da potpisem. Jeste da nisu Ajnstajni tamo (klinci su svi! :)), ali ipak znaju vise od osnovnih stvari. Sistem im ne da tu opciju uopste, znaci da ne moze.

Sklj telefon sigurno moze za nove korisnike, tipa Nokia 222 ili neki slican dumbfon.
iPhone/S9 nisu davali novim korisnicima. Tj. novim MTS korisnicima. Ko je imao nesto u MTSu, to im je kao provera KBa i moze ko god je imao >1000din racune mesecno +/-.

Ako su nekome dali S9/iPhone bez da je ostavio vecu kaparu (ucesce sto bi rekli u VIPu), to je mimo sistema, morao bi sef poslovnice da odobri. Radniku se isto ne daje mogucnost da takav ugovor sam napravi.


Ovo za sendvic, mislis posto sam dobio flat LTE u Telenoru da radim tamo?:) Ne prodajem se ja tako nisko, morali bi +besplatan opticki net i put za Norvesku dozivotno da mi nude sa smestajem ;)
 
Poslednja izmena:
Kapiram da mogu s9, iphone 8 i takvi modeli bez provere kb ako neko ima računa 3-4-5 k par godina i redovno plaća... Keva je na miks XL sa popustom godinama, kad je htela da uzme ip6+ tražili su joj proveru KB jer je račun oko 1000 uvek.
@alfaunits kako si dobio flet lte u telenoru ?
 
Poslednja izmena:
Ne znam koje se tacno cifre koriste, ranije je bilo da ima 6 meseci 1000din barem za najskuplje, posle (odavno) je nesto poostreno. Sve mimo toga mora sef poslovnice da odobri, znaci, radnik ne moze sam.

Za Telenor - hehe, tajne majstora ;)
 
Zanimljivo. Pošaljem mts-u email da bih produžio ugovor na 2 godine zbog promocije, ali ističe mi 28.08.2018. i ne uklapa se u ona 3 meseca. Odgovore na email da nije moguće, te da je potrebno uzeti i telefon blablabla...Ja kažem da mi ne odgovara, i samo napišu da će poslati dalje na proveru zahteva.
Sada me zove ljubazna žena iz mts-a i govori da nije moguće, da ništa ne zna o novim promocijama, jedino ako hoću telefon...Zahvalim joj se i kažem da neću telefon zbog idio-ti-zma zvanog "3G usluga" (tim rečima).

Drugar jutros ode u najbližu poslovnicu (TC Merkator) i proba da obnovi ugovor....i obnovi ugovor iako mu je ostalo još 115 dana (skoro 4 mes.) :D Šta reći, mts.

Nakon 2 dana zovu da me pitaju da li sam i dalje zainteresovan za prevremenu obnovu ugovora i da uz Ugovor na 2 godine nude 2 pretplate gratis. :)
 
Kazi da nisi i da sad trazis 3-4 pretplate gratis!

Ne znam koje se tacno cifre koriste, ranije je bilo da ima 6 meseci 1000din barem za najskuplje, posle (odavno) je nesto poostreno. Sve mimo toga mora sef poslovnice da odobri, znaci, radnik ne moze sam.

Za Telenor - hehe, tajne majstora ;)
Isto je i sad samo sto priznaju i "tudje" (Telenor, Vip) racune od 1000+.
 
@antena
Nemam više snage da se cimam sa njima, uzeo sam, ionako mi radi posao, bitan mi je bio internet.
 
Ko ne zna "Promocija traje do 30. aprila 2018. godine."
https://www.mts.rs/privatni/mobilna/postpejd/tarife

Na sajtu kada kliknete na postpaid tarife, mozede desno gore na pocetku liste da birate 12 ili 24m UO.
Samo uz telefon se mogu dobiti 24m i 36m UO, izgleda da 12m uz telefon nije opcija... izgleda da svi telefoni ne mogu dobiti 36m UO, samo oni skuplji...
Igrajte se malo u sekciji Uredjaji -Telefoni uz postpaid.
 
Poslednja izmena:
Da li bilo ko ima insajdersku informaciju ili bilo sta po pitanju paketa od 1.4.? Sestri istice ugovor pa se lomi da li da opet uzme neki postojeci paket sa 40% ili da saceka nove. Cena je najbitnija, posto trosi dosta i neta i minuta (3+ GB neta, trenutno oko 1000min razgovora). Trenutno bi joj mix xl zavrsio posao za 1200din sa popustom (uz promenu navika da prebaci deo razgovora na net tj viber/wa itd), posto uz promociju ide i 2+100gb neta.
 
Pa nema potrebe da menja i naviku jer se osim neta dupliraju i svi minuti kako u domaćem (1200) tako i za razgovore u mts mreži (12000).
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne dupliraju se minuti, osim ako nisu neku novu promociju uveli.
Mozda mislis to sto se prenosi jedan mesec, pa nekad imas 1200 prvog u mesecu :)
 
Nazad
Vrh Dno