Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ne, vec mobilne mts tv go sa 13 kanala.
Eto ja imam mix xl i prvi put cujem za tu opciju. Verovatno je samo koriscenje usluge besplatno, a mobilni net koji bi aplikacija trosila za koriscenje usluge verovatno nije "besplatan", tj. trosi standardni net iz paketa dok ne potrosi? Ako je tako, onda, bar meni, nista ne znaci...vec imam d3go na telefonu (posto imam sbb-ov paket) sa mnogo vise od 13 kanala. Jedino ako daju besplatan mobilni net za koriscenje te usluge onda je to vec nesto...mada sumnjam.
 
Mislim da jeste. Za mts tv go koji se dobija uz iptv jeste nezavistan net.
 
Ja imam tu uslugu već godinu dana, net je besplatan ali važi za Mix XL plus pa na dalje, samo što to navodno važi do 31.12.2016. Evo i kompletnog teksta:

Promotivni period, u okviru kojeg su korisnici 4G mreže mogli da, na mobilnom uređaju (telefonu ili tabletu), besplatno prate mtsTV GO je završen 15. marta 2016. godine. Korisnici tarifa: Miks XL Plus, Miks XXL, Super i Super Plus, internet tarifa Mobilni Net L i Mobilni Net XL koji su ranije iskoristili ovu promotivnu povoljnost mogu besplatno da prate mtsTV GO do 31. decembra 2016. godine.
Prenos podataka ostvaren korišćenjem mts TV GO aplikacije putem mts mreže se ne naplaćuje.

Izvor: https://www.mts.rs/privatni/televizija/tvusluge/mtstvgo
 
Мало пре ми је поштом стигао нови уговор, али нисам добио припејд картицу. Кад сам звао за уговор речено је да добијам и припејд картицу. Наравно картица ми не треба, и без ње би продужио уговор. Поштар каже доћи ће касније. Прошли пут је постекпрес донео уговор, сад поштар и беше била картица.
Да ли је неком скоро стигао уговор поштом?

Послато са 8070 уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav, ugovor mi se zavrsava za mesec dana (1 godinu je trajao ugovor) i 50% uz to, jel mogu da ga obnovim ja sad bez ikakve nadoknade? Pitam samo da budem siguran, da ne odem džabe i poslovnicu.
 
Jel se zna do kada će važiti ova akcija za postpaid pakete 50% plus duplo više interneta tokom celog ugovora?
 
Pozdrav, ugovor mi se zavrsava za mesec dana (1 godinu je trajao ugovor) i 50% uz to, jel mogu da ga obnovim ja sad bez ikakve nadoknade? Pitam samo da budem siguran, da ne odem džabe i poslovnicu.
Mozes + ne moras u poslovnicu, mozes online ili pozivom, pa kurir donese ugovor.
 
Тек сам данас потисао уговор. Па док то поштар врати у пошту, па они врате њима....

Послато са 8070 уз помоћ Тапатока
 
Мало пре ми је поштом стигао нови уговор, али нисам добио припејд картицу. Кад сам звао за уговор речено је да добијам и припејд картицу. Наравно картица ми не треба, и без ње би продужио уговор. Поштар каже доћи ће касније. Прошли пут је постекпрес донео уговор, сад поштар и беше била картица.
Да ли је неком скоро стигао уговор поштом?

Послато са 8070 уз помоћ Тапатока

Nisam ni ja dobio, postexpress dostavio.
 
Pozdrav.
Bio sam na full postpaidu, a sad sam uzeo 50% popusta.
Vidim na racunu 100dinara naknada za 3g, znam da to mora na svakom ugovoru kad uzmes mobilni i da moze da se odjavi kad uzmes 50% popusta.
Nije mi jasno, jel ako odjavim to onda necu imati 3g net?

Sent from my MotoG3-TE using Tapatalk
 
Ја сам то накнадно одјавио мало касно, после годину дана. Мораћеш сам да им тражиш да те одјаве, неће те сами одјавити.

Послато са 8070 уз помоћ Тапатока
 
Као и претплата за фиксни и идентификација позива. Прешао у Иком.

Послато са GT-i9300 уз помоћ Тапатока
 
Da li se minuti prenose u novu godinu ili kreće od početka od januara?
Pretpostavljam da je ovo drugo ali da pitam.
 
Sada kada mi istekne ugovor, mogu li da odem na nizi postpaid paket odmah na pocetku meneca ili mora jedan mesec po trenutnoj tarifi po punoj ceni (posto sam na 50%)
 
Promena tarife pocinje tek sledeceg meseca.
 
Supruga juče obnovila ugovor 3 meseca ranije, sada sa 50% popusta. Rekli su joj da 3G pretplatu mora da plaća još tri meseca, do isteka 24meseca inicijalnog ugovora.
 
pozdrav da se nadovezem na temu, imam problem
imao sam box paket i istekao mi je ugovor..potisao novi ugovor isto uzeo box 4,posle nekolko dana sin hoce da predje u drugu mrezu i odem i sa box 4 predjem na box 3 izbacio mobilni telefon..danas stize mi racun i na racunu 42.000 zbog naknadne stete..jel imaju neke osnove za tu naknadu vase misljenje
hvala unapred
 
Pa ne mozes na nizi Box, samo je to trebalo da ti kazu kada si izbacivao :(
Mozes se jedino zaliti da ti nisu rekli, a nisi znao, inace ne bi radio to, pa eventualno i RATELu ako ti MTS ne uvazi zalbu.
 
pozdrav da se nadovezem na temu, imam problem
imao sam box paket i istekao mi je ugovor..potisao novi ugovor isto uzeo box 4,posle nekolko dana sin hoce da predje u drugu mrezu i odem i sa box 4 predjem na box 3 izbacio mobilni telefon..danas stize mi racun i na racunu 42.000 zbog naknadne stete..jel imaju neke osnove za tu naknadu vase misljenje
hvala unapred

Procitajte ugovor koji ste potpisali (za Box4) i naci cete odgovor.
Zar vam pre prelaska na Box3 nisu naglasili kakve ce biti posledice?
 
Supruga juče obnovila ugovor 3 meseca ranije, sada sa 50% popusta. Rekli su joj da 3G pretplatu mora da plaća još tri meseca, do isteka 24meseca inicijalnog ugovora.

Nažalost, naišla je na nekog ko nije obavešten. Ne mora da plaća...
 
Ni meni nije bilo logično. Jel može pozivom call centra da se deaktivira?
 
Nazad
Vrh Dno