Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

@milkobgd
Poprilicno sam ubjedjen da u tom slucaju ides na novi sistem...
 
На Mix net XL сам, на уговору са 50% попуста. Установио сам да би ми довољан био и L и радио бих прешао на нижу тарифу. Шта је проблем, да ли ако пређем на нижу остајем на старом Mix net-у или прелазим на неку од ових нових тарифа?

Sasvim sigurno - nove tarife.
 
На Mix net XL сам, на уговору са 50% попуста. Установио сам да би ми довољан био и L и радио бих прешао на нижу тарифу. Шта је проблем, да ли ако пређем на нижу остајем на старом Mix net-у или прелазим на неку од ових нових тарифа?

Novi MixXL (ili kako se vec zove paket od 2000 koliko je bio i MixNetL) nije previse razlicit od ranijeg MixNetL. To je najmanje izmenjen paket, pa pogledaj, verovatno ti se svejedno isplati da predjes na njega.
Nazalost jesu smanjeni SMS/GB, ali ne koliko u drugim paketima, ipak je moguce koristiti ga.
 
Kakva je vajda od ovog paketa mt:s Kontrola troškova, da li neko moze da pojasni ovaj paket jer nesto ne vidim funkcionalnost paketa?
 
Koliko dobiješ redovnog kredita, toliko imaš i bonusa za pozive u mreži + internet.
 
Smisao je da mozes kredit da koristis za sve, imas NET (prilicno OK cifru), imas bonus (2xKredit) za pozive/SMS unutar MTS mreze, a imas fixni trosak mesecno (mozes i da dopunis).

Ranije je bio mnogo bolji paket, moglo je nekoliko hiljada minuta da se razgovara u MTS-u bez uspostave veze, bas je upropascen.
 
Ima li neko jos problema da dopuni sa postpaida danas? Ne mogu ni na jedan nacin da dopunim, sms, mts app, web..
 
Pre par godina kada je bila akcija kod MTS, registrovanje broja i kada su poklanjali/davali onih par telefona (Nokia, Samsung i ZTE) dobio sam i 1 pripaid karticu uz paket i broj sa te kartice se vodi na moje ime (na Moj Telekom), mogu li da je odjavim ili ako je nekom dam, da li će taj moći taj broj da prebaci na sebe na postpaid?
 
Ne može dok je ne prevede na svoje ime.
 
Jel mogu ja da je odjavim?
 
Pre par godina kada je bila akcija kod MTS, registrovanje broja i kada su poklanjali/davali onih par telefona (Nokia, Samsung i ZTE) dobio sam i 1 pripaid karticu uz paket i broj sa te kartice se vodi na moje ime (na Moj Telekom), mogu li da je odjavim ili ako je nekom dam, da li će taj moći taj broj da prebaci na sebe na postpaid?
Prepaid moze, ako neko pravi problem postoji izjava koju on potpisuje da je legitimni vlasnik kartice. U tom slucaju problem nastaje, jedino ako se ti u roku od cini mi se 48 sati javis i kazes da si ti vlasnik i da ti je neko uzeo broj.
 
Nasao razlog za dopunu! Min.je povecn na 100!
 
Rade u dogovoru, a ti i dalje lozi ljude da su jedni "zli" a drugi "dobri". :)
 
Ako jedni to rade 8 godina, a drugi tek kroz 8 godina... ne slaze se nesto tu:)
 
U uputstvu name *100# I dalje stoji 50-200
 
To je normalno za Mts da ne izmene podatke (dok se prvo utvrdi ko to treba da uradi itd :)).
 
Poslednja izmena:
U uputstvu name *100# I dalje stoji 50-200

Ne znam za prepaid, ja sam pricao za dopune sa postpaida.
Inace sam dopunio sa prepaida prosle nedelje sa 50.

Svugde mi je za postpaid dopune pisalo 50MIN, osim na *797#, ali sam to ignorisao, jer kucam napamet :)

Iron, znaci i na prepaidu je sada 100 najmanje, a moze 300 dnevno? 1000 mesecno i dalje?
 
Ne znam, obično prebacujem krajem meseca.
 
Info za vaučere: bio danas u Em** da kupim nešto, reče mi prodavačica: dobro da smo ukombinovali ona dva vaučera prošle srede, od petka stiglo napismeno da više ne može da se kombinuje.
 
Posle poskupljenja jako mi se sviđaju cene telefona uz pakete. Sad gledam, pored S5 i galaxy alpha ima jako dobru cenu uz paket od 3600 din...
 
S5 je pojeftinio (verovatno priprema za iPhone), a Alpha je mozda i realno postavljen, vrlo malo precenjen.
 
Piše da je S5 po tim cenama do 31.10.
Inače, ja mislim da je cena za model Alpha odlična. Taj telefon je jednostavno skup svugde.
 
Poslednja izmena:
Nisam znao da i iz mts-a pozivaju da pitaju za razloge kada se broj prenosi u drugu mrežu. Prosto mi ne liči na njih... :)
 
Da odavno to rade... Meni su i nudili da ostanem ali nisu imali promociju kao sto je bila u vipu tada.
 
Nisam znao da i iz mts-a pozivaju da pitaju za razloge kada se broj prenosi u drugu mrežu. Prosto mi ne liči na njih... :)

Trazio si da predjes u drugu mrezu sada? I jesu li ista nudili ili ono... "posao kaze da moramo da pitamo zasto, sta da upisemo"? :D
 
Bila je devojka jako ljubazna. Prebacivao sam neki prepaid broj koji se vrlo, vrlo malo koristi, tako da nije bilo potrebe da išta ponude.
 
Nazad
Vrh Dno