Šta je novo?

MTS na satelitu

Pozdrav, od kad je Fox promenio ime na Star, za te programe na radi EPG.
U pocetku par dana radilo, ali vec 7+ dana nista.
Provereno na 2 razlicita naloga. Ostali programi imaju EPG.
Ima li ko mozda neko resenje, ili info sta je problem?
 
Razmišljam možda da uvedem M:SAT tv, vidim da je jeftino, a i odgovara mi zbog jeftinoće (trenutno imam IPTV MTS-ov):
Zanima me da li će uticati na M:SAT ako imam drugi internet?
I ko namešta satelitski tanjir, oni ili neko drugi?
 
Nema ti msat veze sa internetom, niti mu je potreban.
Namestaju oni, sam ako drugacije ne trazis. Ja sam u Bosnu odneo i tamo sam nasao ko da mi namesti.
 
Hvala na odgovoru!
Ako možda znate, da li je uopšte priključak za fiksni potreban za M:SAT tv? Ili je ona cena za osnovni paket 1100 dinara ta, bez nekih skrivenih troškova?
 
Realno,zasto fiksni?
Imas promociju za msat za 600 din,ako koristis iris tv.
Ne mora na istoj adresi,bitno je da imas iris tv( iptv)
 
Ne treba ti nikakav prikljucak za fiksni, ja sam uzeo msat, kao korisnik iris tv, odnosno ima box 3,u sklopu kog je i iris tv i tu je ta povoljnija cena, za onaj najnizi paket 549.00din.
 
Nema ti msat veze sa internetom, niti mu je potreban.
Namestaju oni, sam ako drugacije ne trazis. Ja sam u Bosnu odneo i tamo sam nasao ko da mi namesti.
Ima li neka opcija da ja iz BiH nekako dodjem do m:sat risivera ali tog iz Srbije? Da plaćam nekome recimo ovaj Plus paket, zanima me isključivo radi Arena. Zašto Srbijanski a ne Bosanski? Zato što je Bosanski m:sat smeće, samo jedna Arena u HD, sve ostale u SD. Ako ima neko neki prijedlog i voljan je da pomogne, nek mi se javi. Mogu platiti odmah kompletan iznos za cijeli ugovorni period, tako je najbolje vjerovatno
 
Mozes, ako nadjes dobrovoljca...+ na bosanskom msat-u znaju da skrembluju vecinu sportskih dogadjaja,ako je neko drugi otkupio prava prenosa za BiH, tako recimo nije bilo moguce gledati na rts-u svetsko prvenstvo u fudbalu....i pojedine emisije takodje skrembluju.
 
Nema ti msat veze sa internetom, niti mu je potreban.
Namestaju oni, sam ako drugacije ne trazis. Ja sam u Bosnu odneo i tamo sam nasao ko da mi namesti.
Ima li neka opcija da ja iz BiH nekako dodjem do m:sat risivera ali tog iz Srbije? Da plaćam nekome recimo ovaj Plus paket, zanima me isključivo radi Arena. Zašto Srbijanski a ne Bosanski? Zato što je Bosanski m:sat smeće, samo jedna Arena u HD, sve ostale u SD. Ako ima neko neki prijedlog i voljan je da pomogne, nek mi se javi. Mogu platiti odmah kompletan iznos za cijeli ugovorni period, tako je najbolje vjerovatno

Mozes, ako nadjes dobrovoljca...+ na bosanskom msat-u znaju da skrembluju vecinu sportskih dogadjaja,ako je neko drugi otkupio prava prenosa za BiH, tako recimo nije bilo moguce gledati na rts-u svetsko prvenstvo u fudbalu....i pojedine emisije takodje skrembluju.
Zato i tražim srbijanski msat ovako
 
Da li neko nešto zna o novim kanalima Arene chanel's gropu Balkan sport 1, 2 i 3?
Ima li neka opcija da ja iz BiH nekako dodjem do m:sat risivera ali tog iz Srbije? Da plaćam nekome recimo ovaj Plus paket, zanima me isključivo radi Arena. Zašto Srbijanski a ne Bosanski? Zato što je Bosanski m:sat smeće, samo jedna Arena u HD, sve ostale u SD. Ako ima neko neki prijedlog i voljan je da pomogne, nek mi se javi. Mogu platiti odmah kompletan iznos za cijeli ugovorni period, tako je najbolje vjerovatno


Zato i tražim srbijanski msat ovako
Srpski m:sat tv.
 
Zdravo, da li neko zna koja je procedura za jednostrani raskid ugovora ukoliko nemam uslugu MSAT televizije više dana, a dobijam informaciju od mts-a kako će biti rešeno iako se ništa ne dešava danima?
 
Da li neko zna da li je aktuelna neka promocija za nove korisnike?
Svratio pre neki dan u poslovnicu da pitam za box 2 sa msat (msat + mobilni net) i gospodja mi kaze da ne postoji trenutno promocija dok na sajtu stoji do 10 meseci 50% popusta ...
 
Msat resiver mi zakoči kad krene da se prebacuju kanali ili pojačava ton. Bude zakočen pola minuta,minut i posle toga krene sve da odrađuje što mu je zadato.
A u pojedinim slučajevima dok ne isključiš iz struje neće da reaguje .
Šta li može da bude?
 
Msat resiver mi zakoči kad krene da se prebacuju kanali ili pojačava ton. Bude zakočen pola minuta,minut i posle toga krene sve da odrađuje što mu je zadato.
A u pojedinim slučajevima dok ne isključiš iz struje neće da reaguje .
Šta li može da bude?
Takav je risiver, bagovit.
 
Како да искључим да ми рисивер не препознаје даљински од тв-а?
сваки пут кад притиснем нешто на даљинском од тв-а, дал био settings, source, volume овај то препозна па или пребаци канал, или уђе у подешацања итд..
 
Jel ovo poskupeo i m-sat? Nisam nesto video obavestenje, niti ga dobio?
 
Poskupeli su svi paketi mts-a pa i msat.

Bila je najava migracije svih korisnika na aktuelne pakete bez obzira da li ste pod UO ili ne.

To obaveštenje je bilo prilično šturo.
 
Za SN znam, to sam ispratio, ali za ovo nisam nigde video...
 
Migracija je obuhvatila sve:
  • mts mobilne korisnike (postpaid glasovne pakete, postpaid internet pakete)
  • mts fiksne korisnicke (fiksni, tv, internet)
  • mts box pakete
  • supernova korisnike
  • msat korisnike.
 
Noob pitanje, za koliko se m:sat iskustvo razlikuje od telekomovog IPTV? Sta sve m:sat nema? Tipa, jel ima bar info o trenutnom kanalu, naziv trenutne emisije?
Takodje, sta nema? Recimo jel ima tv program (tabela za nedelju dana)? Ako moze sto vise detalja.

Vidim da spominjete EPG, ali da li isti standard vazi za satelitsku kao i za iptv (posto kod iptv mozes da zatrazis povratnu informaciju za sta god ti padne na pamet). Zato bih hteo pojasnjenje. Naravno, na iptv ima i gledaj unazad, premotavanja, stopiranja, OD, tabela sa tv programom sluzi i kao on demand lista svih prethodnih emisija, itd.
 
Poslednja izmena:
Im
Noob pitanje, za koliko se m:sat iskustvo razlikuje od telekomovog IPTV? Sta sve m:sat nema? Tipa, jel ima bar info o trenutnom kanalu, naziv trenutne emisije?
Takodje, sta nema? Recimo jel ima tv program (tabela za nedelju dana)? Ako moze sto vise detalja.
Ima sve to i EPG, nema premotavanje...
 
Citao sam da su u planu hibridni box-ovi, koji ce biti povezani i na 4g/5g mrezu (pored sat tv-a), i nju ce koristiti za premotavanje, gledaj unazad i OD (tamo gde nema adsla/optike). Sad mi je jasno sta bi sve sat tv korisnici novo dobili.
 
Nazad
Vrh Dno