Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Ma sta se verovatno desilo je da im je rečeno "stavite da upload bude 2:1" a ko god radi sajt to razumeo kao "smanji na svim paketima upload na pola" pa je otišlo u pogrešnom pravcu
 
Ma sta se verovatno desilo je da im je rečeno "stavite da upload bude 2:1" a ko god radi sajt to razumeo kao "smanji na svim paketima upload na pola" pa je otišlo u pogrešnom pravcu

Mislim da strašno precenjuješ nivo komunikacije u takvim firmama...

BTW, Box3 paketi su i dalje 200/100, 400/200 i 600/80.
 
Taj 600/80 je sigurno 600/300, samo oni nisu sredili na sajtu.

Bas mi se dopada sto je 2:1 odnos brzine. Sad je Supernova ponuda bukvalno uzasna u osnosu na ovu u mts box paketima (obe usluge na optici).
 
Supernova je uvek bila preskupa za to što nudi, a sad su tek jadni paketi kad se uporede.
MTS-u sad još fali samo da svima zveknu CG-NAT. Jer to se baš lepo slaže sa ovolikim upload 😂😂😂
 
Sinoc sam ih zvao posto sam otkazao pre mesec i po dana uslugu( kad mi je istekao ugovor iako sam trazio IDP nista dobio nisam), i kazu moze sad ste novi korisnik odobravamo vam 12 meseci po 1 din, zvace vas neko da dodje da montira opremu. Kao da su i znali da ja ne mogu yetel jer mi je podzemna optika pa mi nista nudili nisu.
 
Jos kada bi postojecim korisnicima box paketa podigli brzine...
To tek kad ti istekne ugovorna obaveza pa automatski migriranje na tu skuplju verziju paketa sa istim imenom, po ceni bez UO naravno.

A može i da se desi da onda brzinu neta "povećaju" samo na papiru a u praksi šipak 😂😂😂 Bratu eno na MojMTS piše 500/100 a u praksi je izgleda (imam remote pristup i mogućnost rađenja speedtest-ova samo na uređaju koji ima "Fast ethernet" / 100 Mbps max mrežnu karticu, i tu i dalje meri 94 / 75, što znači da upload nije dignut sa "80" Mbps ) ostalo 200/80 po starom?? Mobilna tarifa u sklopu tog Box ugovora istovremeno jeste migrirana sa Omorika koja_god_bila_ranije na Omorika 50. I cena naravno.
 
Nekad se ne promeni profil na OLTu automatski, tako sam ja ganjao tehničku podršku nedelju dana(dok nisu našli nekog ko ima pristup tome) da mi dignu sa 400 na 500 kad se promenilo prošle godine iako mi je na moj mts pisalo da imam 500 sledećeg dana

Mobilni paketi se odmah menjaju (ali specijalne dogovorene pogodnosti tek od 1. U sledećem mesecu počinju da važe)
 
A recimo kad kliknes kao hocu 12 za din da se prijavis dole na dnu su paketi skuplji i stoji neki dodatni benefit: 1679406070810.png
 
Znaci ko uzme sad kao novi korisnik 12m/din njemu je druga godina skuplja 500din/mesecno.

5300din/m vs 4799din/m sto u prevodu znaci 6000din vise tako da je 11m po din a ne 12m.
Ili jos preciznije isplati se vise 24m 50% koje su neki dobili nego 12m po dinar pa 12m po 5300din/m.
63600din vs 57588din
 

Prilozi

  • Screenshot at 2023-03-21 15-33-40.png
    Screenshot at 2023-03-21 15-33-40.png
    115.2 KB · Pregleda: 80
Poslednja izmena:
Ipak su podigli brzinu neta na Box paketima . Ali dok si pod ugovorom ostaju uslovi iz ugovora . Imam box 4 beli - optika , ali su soko lite sa neogranicenim netom sada podelili na 100 gb + 50gb , sa promenjenom brzinom korišćenja .
 
Ipak su podigli brzinu neta na Box paketima . Ali dok si pod ugovorom ostaju uslovi iz ugovora . Imam box 4 beli - optika , ali su soko lite sa neogranicenim netom sada podelili na 100 gb + 50gb , sa promenjenom brzinom korišćenja .
Podigli su brzinu neta ko potpise novi ugovor od danas pa nadalje. Soko Lite je i do sad imao 100GB po punoj brzini pa neograniceno dalje po brzini 10Mb/s. Sad imas 150GB po punoj brzini i posle opet neograniceno po 10Mb/s. Tako da se Soko Lite u sustini nije nista spec promenio osim sto imas 50GB vise po punoj brzini ako potpises novi ugovor.
 
Podigli su brzinu neta ko potpise novi ugovor od danas pa nadalje. Soko Lite je i do sad imao 100GB po punoj brzini pa neograniceno dalje po brzini 10Mb/s. Sad imas 150GB po punoj brzini i posle opet neograniceno po 10Mb/s. Tako da se Soko Lite u sustini nije nista spec promenio osim sto imas 50GB vise po punoj brzini ako potpises novi ugovor.
Ja kada sam potpisivao - a to je bilo krajem decembra 22 , bilo je neogranicena brzina interneta bez uslovljavanja kad potrosis brzi da koristis sporiji - toga nije bilo
 
Ja kada sam potpisivao - a to je bilo krajem decembra 22 , bilo je neogranicena brzina interneta bez uslovljavanja kad potrosis brzi da koristis sporiji - toga nije bilo
Meni je prijatelj pospisao Soko Lite pre 10-ak dana i to stoji u ugovoru. Koja je onda razlika izmedju tvog Soko Lite i Soko Max-a?
 
Mene spojise na srednji BOX 3 Fiksna iris i TV, ali vidim da su mi brzine po ugovoru 250/80, obzirom da je mts pre neki dan promenio cene ali i pojacao ovaj paket na 400/200 da li ce svima nama na ovom paketu na ove nove brzine da podese internet ?
 
ne, imas brzine i cene koje ti pisu na papiru koji si potpisao dokle god traje UO, tek posle toga se menja
znaci imas maksimalno da cekas dok ne dobijes nove brzine jer ti samo za nekoliko dana promaklo
mozda mozes da probas da se sa njima dogovoris da ti promene ugovor na novu verziju jer si skoro potpisao, ali nista nije garantovano narocito ako si dobio popuste itd
 
Poslednja izmena:
Ja imam Box plavi i imam Max paket sa HBO a Box lite nije imao.Isto tako,sad daju 2 meseca za društvene mreže a kod mene je neograničeno.
@rkramer ,Pink ne gledam.😉
 
Posto sam ja juce zvao(stari paketi) a javili se da u cetvrtak dolaze, koji ce meni ugovor doneti, mislim ja imam pravo da trazim izmenu jer nisam i dalje potpisao ali da vidimo koji ce doneti onaj koji je recen ili novi koji je sad brzi
 
Ja imam Box plavi i imam Max paket sa HBO a Box lite nije imao.Isto tako,sad daju 2 meseca za društvene mreže a kod mene je neograničeno.
@rkramer ,Pink ne gledam.😉

Pa onda džaba plaćaš TV 😂

Kao i ja doduše... Od kada sam skapirao da Rts Poletarac mogu detetu da pustim i sa Rts Planeta aplikacije (sa premotavanjem), faktički i ne uključujem Mts Stb.

Prethodno sam razrađivao strategije kako da blokiram sve kanale, sem nekih, do deset njih, koje možda pogledamo. Onda sam shvatio da nije vredno...
 
Ne znam za koji bi se sad paket odlucio.Najpovoljniji je izgleda sad Box zlatni gde imas sve za 7200.
 
Nazad
Vrh Dno