Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Interesuje me vi koji imate BOX 4 preko optike, imam jos jedan broj u Globatelu pa bi ga prebacio u mts.

Kako ide oko onog popusta od 10% na pretplatu na svaki pridruzeni broj. Kad se dobija taj popust, kad se pogadjate oko ugovora za tu postpaid tarifu ili kasnije kad ste vec zasnovali ugovor.?

Hipteticki ja ugovorim prenos broja i Omoriku 3 za 1300 dinara i 25TB bonusa i jel to konacna cena i onih 10% ne moze da se dobije naknadno kad se pridruzi broj BOX 4.
 
Pitao ja juce kol centar, box 4 mora da bude potpisan posle 15.04.2022., a ugovor za postpejd npr. možeš danas potpisati i onda teče rok od meseca dana za pridruzivanje tok broja na isti racun.
Ako ne ubacis u tom roku, gubis pravo.
Što se tiče popusta, 10% vazi za tarifni paket (omorika), a ne na celu sumu racuna.
 
Ponovo aktivna promocija 12 meseci po 1 dinar danas me zvao moj agent za kod ćaleta koji nije hteo ovu njihovu standardnu akciju 50% 10 meseci valjda
 
Jel zna neko da li se troši internet iz paketa kad se deli hotspot za gledanje iris smart aplikacije?
 
Uzeo sam mts paket box4 i dogovorio sam popust 18 meseci sa promoterom, ali doneli su mi ugovor i ne pominje popust, monteri koji su doneli su mi rekli da nema promocije. Nisam potpisao, za sada i odneli su opremu. Moze li neko ko je u zadnje vreme vec realizovao slican ugovor sa popustom 18 meseci da pogleda u svom ugovoru sta pise i da li je uneto da se primenjuje popust?

edit: na stranici na kojoj u naslovu pise "specifikacija paketa usluga..." mislim da bi tu trebalo da bude cena.
 
Na primer, ako je zvanična ponuda 12m po dinar, a ti si uspeo da dobiješ 18m po dinar (nestandardna ponuda) onda ide sledeće: Na papiru mora pisati 12m po dinar, a preostalih 6m po dinar piše njima u sistemu. Nije nikakva prevara, nego ne smeju da l zbog zakona, nzm cega da stoji 18m po dinar.
Cale je obnavljao ugovor za stanare, u uguvoru je pisalo 1m po dinar, a u sistemu još 4m po dinar i na kraju su ispoštovali. Ali mislim da možeš i tražiti dodatni papir pored ugovora gde piše vaš dogovor. Ali nestandardna ponuda ne sme biti u ugovoru.
P. S. Tako sigurno važi i za popust za određene mesece. (ista priča)
 
Hvala ti, kod mene ne pise to 12m po dinar, pise "mesecna naknada za box4 tokom minimalnog perioda vazenja ugovora .. 5249 dinara"
 
Hvala ti, kod mene ne pise to 12m po dinar, pise "mesecna naknada za box4 tokom minimalnog perioda vazenja ugovora .. 5249 dinara"
Čak ni oni nisu toliko kvarni da ne ispoštuju dogovoreno i da probaju da ti uvale ugovor, možda je neki nesporazum...
 
Takodje sam dogovorio 14m po 1din 30 sept, a montiran mi je net pre 4 dana. Na ugovoru pise 14m po 1 din.
 
Registrovala sam se na forum da bi vas pitala za savet. Hleta bih da predjem sa SBB-a na MTS. Stan je kod Vukovog spomenika. U SBB sam imala full paket i dobar internet s obzirom da nema optike u mojoj zgradi. Moja porodica je cetvroroclana i svi smo teski korisnici interneta. Suprug, ja i 2 tinejdzera (18 i 15 godina). Pitanje je da s obzirom da nema optike u mojoj zgradi i da MTS u tom slucaju ima protok 50Mb/s, da li bi ta brzina pokrpila nase potrebe? Bude situacija da sin igra igricu, ja skidam neku seriju, a cerka i muz na drustvenim mrezama ili sajtu. Kakva su vasa iskustva?
 
Registrovala sam se na forum da bi vas pitala za savet. Hleta bih da predjem sa SBB-a na MTS. Stan je kod Vukovog spomenika. U SBB sam imala full paket i dobar internet s obzirom da nema optike u mojoj zgradi. Moja porodica je cetvroroclana i svi smo teski korisnici interneta. Suprug, ja i 2 tinejdzera (18 i 15 godina). Pitanje je da s obzirom da nema optike u mojoj zgradi i da MTS u tom slucaju ima protok 50Mb/s, da li bi ta brzina pokrpila nase potrebe? Bude situacija da sin igra igricu, ja skidam neku seriju, a cerka i muz na drustvenim mrezama ili sajtu. Kakva su vasa iskustva?
Uz njihov ruter takav kakav je, izuzetno teško, naročito u slučaju potrebe za konstantnim pingom za igranje igrice.

Ako bi se uradilo neko rešenje sa drugim dobrim ruterom, može da bude podnošljivo.
 
Registrovala sam se na forum da bi vas pitala za savet. Hleta bih da predjem sa SBB-a na MTS. Stan je kod Vukovog spomenika. U SBB sam imala full paket i dobar internet s obzirom da nema optike u mojoj zgradi. Moja porodica je cetvroroclana i svi smo teski korisnici interneta. Suprug, ja i 2 tinejdzera (18 i 15 godina). Pitanje je da s obzirom da nema optike u mojoj zgradi i da MTS u tom slucaju ima protok 50Mb/s, da li bi ta brzina pokrpila nase potrebe? Bude situacija da sin igra igricu, ja skidam neku seriju, a cerka i muz na drustvenim mrezama ili sajtu. Kakva su vasa iskustva?
Ne bi to bio pametan potez da se prelazi sa kablovskog internata na ADSL, pogotovo kada je potreba za internetom veca. Kada jednog dana budete imali optiku, onda svakako da. Usput, to da cete imati 50 Mbps na ADSLu je samo san - to zavisi od udaljenosti od centrale i mnogo cega jos, bila bi lutrija da dobijete i pola od toga. Prosto, ne.
 
jel to znači ako bih uzimao paket sa većom brzinom bilo bi džaba? trenutno imam 20mb a sledeći veći je na 80
 
Treba mi iskustvo Box korisnika sa stanovišta TV-a. Trebaju mi 4 TV-a u kući, optika je u pitanju, Box 4 plavi uzimam u razmatranje, doplata za još 2 uređaja ili aplikacije ( pored ona dva koja se dobijaju). Sve jedno. Kako radi Iris, u odnosu na SBB box i aplikaciju na optici kod MTS-a? To je glavno pitanje. Upotrebljivo ili ne? Hvala unapred.
 
Aplikacije dobijaš, nema potrebe da platiš.
Što sam ne probaš. Ima probni period. Ko će bolje od tebe samog da zna.
Meni sve radi ok i zadovoljan sam. Imam tri stb koje ne plaćam prema starom ugovoru. Išao bi na stb ako baš intenzivno gledaš tv. Nema greške sa njima.
Aplikaciju koristim baš retko. Klinci se ne žale, na SBB je koriste. Meni kada baš retko zatreba lepo radi, ali to je nekoliko puta godišnje. Tako da ne znam.
 
Hvala na brzom odgovoru.
Malo je nejasno šta sa ovim na SBB je koriste? Znači, ako uzmem 4 stb-a sve radi OK? Probao si EON na stb-u ili TV aplikaciji? Glupo mi je da uvodim sve ako to nije ok. Hvala!
 
Box na optici radi kako treba, aplikacije web/smart verovatno i na mobilnom su nekorisne jer cesto dolazi do prekida i brljanja (da li su u stanju da to srede u neko dogledno vreme ako mene pitas ne verujem), ako ti treba stabilno probaj da ides na opciju dodatnih boksova.
 
-Optički internet radi odlično.
-Fiksni priključak-ne vredi komentarisati.
-Iris TV na boxu, u poslednje vreme stvarno lepo radi, ne ispada, ne koci, fluidno je. Mislim da je max 4 stb uredjaja, optika će izdržati.
-Što se tiče Iris Go i Iris Smart, rade, nije dobra slika, upotrebljivo je, nisam primetio da signal puca na ostalim kanalima sem Areninih kanala.
Kad su neke dobre utakmice, ne vredi gledati preko aplikacija, nego jedino box.
-Mobilna linija, dobra je pošto ako uzmeš box 4 dobijas 100GB.
 
Aplikaciju koristim baš retko. Klinci se ne žale, na SBB je koriste.
Ako se ne žale ili je ne koriste uopšte (zadnjih 2 mesaca) ili koriste VPN da bi gledali bilo šta na Iris Go / Iris Smart.
S obzirom da je Telekom blokirao login sa ne-MTS neta bez VPN ili privremenog prebacivanje na MTS IP gledaće šipak.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno