Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Koji se ono digitalni kanali mogu uhvatiti u ertu, jesu li i arene u etru?
Mogu li se one gledati i da li se moze dobiti ca modul (ili kupiti) i kod kartica za gledanje tih zakljucanih kanala u etru sto se mogu nahvatati?

-----------

Ince nema nista od povoljnije ponude za starog korisnika za box4 beli, samo 7m po 50% i ako hocu da se javim (valjda u poslovnicu ili na 064733) pa da produzimo uo...
Mnogo mi je mrsko otici i kod drugog preci jer mi trebaju majstori u kucu ulaziti, busiti, kablove razvlaciti ali mnogo mi je mrsko i platiti +53.000 viseza 24m nego sto bi za slicnu ponudu imao kod sbb sa istom tarifom za mobilni. Najcrnje je sto bi mogao ustedeti ladno 91.000 ako ne uzmem SL vec O3.
Mnogo mi mrsko prelaziti i majstorisati.
Verujem da to isto misle u mts-u. :(
krastavac, ako ti mrsko to, onda ti lakse da iskesiras vise para i cutis i uzivas.
 
HPH07 je možda malo brži i mnogo bolje radi daljinski. Meni su inače zamenili onaj stari debeli sa njim.
Q11 mnogo lepše premotava unazad (hph07 malo trza sliku kod premotavanja, ili sporije ili brže).
Nemam pojma šta da kažem, i to za daljince relativno nije realno. Ovi od q11 su ne znam koliko već godina u upotrebi, ovaj od HPH07 je negde od posle uvođenja irisa, možda godinu dana ako ima. Inače je lepši od daljinski od HPH07 ako je to presudno, ima i bluetooth logo :)
Stvarno nemam pojma, meni su i Q11 sasvim dobri i dalje. Nemam neke besne televizore (jedan HD i dva 720p) da komentarišem da li je slika bolja.
Evo dokopao sam se Q11 i HPH07, posle par dana testiranja evo mojih zapazanja:
Q11: strahovito brz, saltanje kanala onoliko brzo koliko brzo mozes da pritiskas tastere, premotavanje naprednazad (strelicama levo/desno) veoma brzo i bez zakucavanja komandi. Slika perfektna - ocena slike 10
HPH07: nakon testiranja Q11 i odusevljenja njime pomislio sam sta tek onda moze HPH07, 2gb rama, quad core... Verovali ili ne HPH07 je tromiji u odnosu na Q11, ne moze da isprati saltanje kanala, salta pa proguta knedlu pa nadtavi da salta, premotavanje sadrzaja isto. Kvalitet slike losiji u odnosu na q11. Jedino sto mi se dopalo na HPH07 je novi dizajn daljinskog, oblih ivica, lepo lezi u ruci, promenjen raspored tastera... Ocena kvaliteta slike 8
Inace koristim optiku i BOX4 plavi paket. Uz paket je pre godinu dana dosao Huawei EC2108V5 koji je u odnosu na HPH07 i Q11 dve svetlosne godine iza njih, jako, jako trom, nekad se zamrzne ili ostane neki prozor u pozadini koji ne moze da se ugasi bez restartovanja. Kvalitet slike ocajan u poredjenju HPH07 i Q11. Opsta ocena 2
Trebalo bi da dodjem i do HPH4024 pa cu nakon testiranja napisati moje utiske za njega
Kao testni televizor koristim LG OLED C1 serije
 
Koliko se stb boxova dobija u ceni za box4 plavi lite? Treba mi 3 imam optiku i trenutno box3 u februaru sl god mi istice ova UO i sad bih se ponovo vratio na box4 i koliko se doplacuje za dodatni stb?
 
Koliko se stb boxova dobija u ceni za box4 plavi lite? Treba mi 3 imam optiku i trenutno box3 u februaru sl god mi istice ova UO i sad bih se ponovo vratio na box4 i koliko se doplacuje za dodatni stb?
Koliko vidim, dobija se 1, još 1 možeš da tražiš za dž, a treći bi doplatio. Valjda je 300 dinži.
 
Pozdrav,
Da li se prikljucivanjem mobilne tarife Omorika 3 u Boks 3 paket (net,tv,fiksni) dobija 20 gb dodatnog sapbracaja?
Oba ugovora se vode na istu osobu.
 
Uz box paket je doplata za dodatni stb uređaj 150 dinara. Ako imaš ugovornu obavezu.
Menjali su broj uređaja koji ide besplatno, proveri ipak sa njima za svaki slučaj.
 
Evo posle 22 meseca se vracam u Mts. Broj koji sam trebao da prenesem iz Yetela je 18.9 deaktiviran. Sad je agent zvao i reko sledece, uzecu box3 bez mobilne telefonije i dobijam 14 meseci po dinar. Krajem januara kad istekne Uo na postpejdu prenosim u Mts i ubacujemo ga u box 4 i dobijam jos 4 meseca po dinar. Sad je bolje tako ili da isplatim 4 meseca po 499 intarifu u A1 i odmah prenesem broj. Da ne budr u januaru ide nov ugovor na box4 sa manje benefita. :)
 
Sada ako uzmes Box 3 dobijaš tih 14meseci po dinar, a posle preostale mesece placas punu cenu.
Ako u januaru radis aneks, da bi dodao mobilni, mislim da ne ide 14+4, nego se poništava sve i onda ide 4 meseca po dinar i 20 meseci placas Pu iznos.
Pitaj tog agenta bolje da te ne zavrne.
Otac je imao Box 3 (stari korisnik), pregovarao je i dobio 5 meseci 50%.
Sada je prošla optika, mozemo da radimo aneks ugovora , dobija se novih 23m pun iznos, a jedan mesec 50 posto.
A na prvom ugovoru nije istekao Jos benefit.tako da cemo cekati Jos godinu i po pa uvesti optiku i traziti tad vise Benefita.
 
Agent je bas napomenuo da ce napisati u prijavi da se krajem januara prenosi broj u mrezu i da me pozovu. I pravice se neki aneks ugovora za jos 4 meseca po dinar. E sad daleko je januar , da ne bude zivkanja i odlaska u poslovnicu. Agent je bas korektan , sve zvao i cimao se da uglavimo 18 meseci po dinar. Inace znam da ce biti cimanja sa Mts-om ali 18 meseci je ponuda koja se ne odbija nikako.
 
Evo dokopao sam se Q11 i HPH07, posle par dana testiranja evo mojih zapazanja:
Q11: strahovito brz, saltanje kanala onoliko brzo koliko brzo mozes da pritiskas tastere, premotavanje naprednazad (strelicama levo/desno) veoma brzo i bez zakucavanja komandi. Slika perfektna - ocena slike 10
HPH07: nakon testiranja Q11 i odusevljenja njime pomislio sam sta tek onda moze HPH07, 2gb rama, quad core... Verovali ili ne HPH07 je tromiji u odnosu na Q11, ne moze da isprati saltanje kanala, salta pa proguta knedlu pa nadtavi da salta, premotavanje sadrzaja isto. Kvalitet slike losiji u odnosu na q11. Jedino sto mi se dopalo na HPH07 je novi dizajn daljinskog, oblih ivica, lepo lezi u ruci, promenjen raspored tastera... Ocena kvaliteta slike 8
Inace koristim optiku i BOX4 plavi paket. Uz paket je pre godinu dana dosao Huawei EC2108V5 koji je u odnosu na HPH07 i Q11 dve svetlosne godine iza njih, jako, jako trom, nekad se zamrzne ili ostane neki prozor u pozadini koji ne moze da se ugasi bez restartovanja. Kvalitet slike ocajan u poredjenju HPH07 i Q11. Opsta ocena 2
Trebalo bi da dodjem i do HPH4024 pa cu nakon testiranja napisati moje utiske za njega
Kao testni televizor koristim LG OLED C1 serije
Imao sam ja hp4024, zamenuli mi sva tri za Q11, ostali samo daljinci. Q11 je brzi i slika je kvalitetnija. Ne znam koji je bolji izmedju 4024 i 07, ali u svakom slucaju Q11 je zauzeo prvo mesto.
 
Ne znam, možda ja nisam u pravu.
Prenosim samo sta su caletu rekli u poslovnici.(kada se radi aneks da ne mogu se dodavati tako Benefiti)
Koliko sam citso ovde , dobija se 18 meseci po dinar ako prenosis broj iz a1 , yettela a pritom nemas ostale usluge kod mtsa.
Tako da, moj ti savet prebaci mob i uzmi Jos te tri usluge i objedini odjednom 18m po dinar.oni ce dopustiti da u januaru radis aneks posto moze da se radi kada sa manje cene ide se na visu, ali onda se poništava taj prethodni benefit , pa onda dobijes 4m po dinar a ostalo placas.
Moj savet Jos jednom, sve sad odradi i miran si.
To on ce zapisati da ces preci u januaru ,vamo tamo ko garantuje i slicno.

Ne da nije, nego je top ponuda od 18 meseci po din.
 
Agent je bas napomenuo da ce napisati u prijavi da se krajem januara prenosi broj u mrezu i da me pozovu. I pravice se neki aneks ugovora za jos 4 meseca po dinar. E sad daleko je januar , da ne bude zivkanja i odlaska u poslovnicu. Agent je bas korektan , sve zvao i cimao se da uglavimo 18 meseci po dinar. Inace znam da ce biti cimanja sa Mts-om ali 18 meseci je ponuda koja se ne odbija nikako.
Moze ugovor potpisujes samo ako budes imao crno na belo da to sto ti je agent reko da ce tako biti ispostovano, a ovo e reko je, znas agent je bas korektan, prodo bi taj i babu svoju samo da dobije proviziju od novog ugovora.

Ja sam imao problema zbog takvog jednog finog i korektnog agenta koji je napricao svasta nesto ali sreca moja sto sam ja imao snimljen razgovor na telefonu naravno bez njegovog znanja tada ali mi to bilo pomoglo da ostvarim svoj benefit u podpunosti, inace da to nisam imao mogo sam macku o rep da okacim to sto sam ja njim pricao. Imao sam box 2 paket tada i zove taj fini agent i nudi mi da predjem na box 3 uz novi ugovor od 24 meseca gde bi dobio 6 meseci po 1 dinar a novi box 3 bi mi naspram box 2 bio skuplji 500 dinara, kada je stigo ugovor i tek kada sam potpisao i predat kuriru sam posle video da je pisalo samo 3 meseca po 1 dinar. Kada sam zvao korisnicki tada su mi rekli da sam na box 2 obnovu ugovora vec dobio 3 meseca po 1 dinar i da su ovih 3 meseca samo nastavak na to, na sta nisam hteo da pistanem i reko sam tada ili 6 meseci kako je dogovoreno ili mi vratite box 2 paket.

Zato sa njima vrlo oprezno. I nisam jedini kojeg su u tom periodu zvali i prelagali takve dilove.
 
Znam bio sam jako dugo kod njih i ispravljao krive drine svaki mesec. I malo odmorio glavu od cimanja. Zato sam malope podneo zahtev u A1 za otkup ugovora preostala 4 meseca . Da lepo odmah objedinim box4 18 meseci po dinar. Nego mi se cini da sam ovde video da nekome pise u ugovoru samo 12 meseci a 6 u sistemu. Sve oni nesto muljaju vidi se ne vidi se. Agent ce u prijavi da upise 14+4, ali posle treba to neko i da nadje i odradi lepo, ali nekoga mrzi i nastaju problemi veliki.
 
Ne znam, možda ja nisam u pravu.
Prenosim samo sta su caletu rekli u poslovnici.(kada se radi aneks da ne mogu se dodavati tako Benefiti)
Koliko sam citso ovde , dobija se 18 meseci po dinar ako prenosis broj iz a1 , yettela a pritom nemas ostale usluge kod mtsa.
Tako da, moj ti savet prebaci mob i uzmi Jos te tri usluge i objedini odjednom 18m po dinar.oni ce dopustiti da u januaru radis aneks posto moze da se radi kada sa manje cene ide se na visu, ali onda se poništava taj prethodni benefit , pa onda dobijes 4m po dinar a ostalo placas.
Moj savet Jos jednom, sve sad odradi i miran si.
To on ce zapisati da ces preci u januaru ,vamo tamo ko garantuje i slicno.

Ne da nije, nego je top ponuda od 18 meseci po din.

Daju čak 20 meseci za dinar, to možeš videti ovde



U toku je velika borba za koristnike
 
Imao sam ja hp4024, zamenuli mi sva tri za Q11, ostali samo daljinci. Q11 je brzi i slika je kvalitetnija. Ne znam koji je bolji izmedju 4024 i 07, ali u svakom slucaju Q11 je zauzeo prvo mesto.
Ako gledamo hardware HPH07 je ubica, Telekom ga je ubio losim firware-om umesto da ga otvori kao kod EONa. HPH07 ima potencijala, mada po prici ljudi Telekom ga je povukao iz distribucije i sada se uveliko deli HP4024.
 
Uz box paket je doplata za dodatni stb uređaj 150 dinara. Ako imaš ugovornu obavezu.
Menjali su broj uređaja koji ide besplatno, proveri ipak sa njima za svaki slučaj.
Da bilo je ranije 3 stb fraj, ali mi tad samo 2 trebala, a sad kad mi trebaju 3 oni 2 daju free, dzukci🤬
 
Sada ako uzmes Box 3 dobijaš tih 14meseci po dinar, a posle preostale mesece placas punu cenu.
Ako u januaru radis aneks, da bi dodao mobilni, mislim da ne ide 14+4, nego se poništava sve i onda ide 4 meseca po dinar i 20 meseci placas Pu iznos.
Pitaj tog agenta bolje da te ne zavrne.
Otac je imao Box 3 (stari korisnik), pregovarao je i dobio 5 meseci 50%.
Sada je prošla optika, mozemo da radimo aneks ugovora , dobija se novih 23m pun iznos, a jedan mesec 50 posto.
A na prvom ugovoru nije istekao Jos benefit.tako da cemo cekati Jos godinu i po pa uvesti optiku i traziti tad vise Benefita.
Neces dobiti vise benefita...To sam i ja pokusavao, na kraju sam morao cekati da istekne UO, vratio opremu za VDSL, sacekao 12 dana i iskocio kao nov korisnik sa 12m po 1 rsd...Inace su nudili 1m 50% za prelazak sa VDSL na optiku sve do kraja UO, a kad je istekla onda su nudili 7m 50%, al tad sam se vec zainatio i resio situaciju u svoju korist...
 
Neces dobiti vise benefita...To sam i ja pokusavao, na kraju sam morao cekati da istekne UO, vratio opremu za VDSL, sacekao 12 dana i iskocio kao nov korisnik sa 12m po 1 rsd...Inace su nudili 1m 50% za prelazak sa VDSL na optiku sve do kraja UO, a kad je istekla onda su nudili 7m 50%, al tad sam se vec zainatio i resio situaciju u svoju korist...

Kako si premostio tih 12 dana bez Internet usluga?
 
Imao sam ja hp4024, zamenuli mi sva tri za Q11, ostali samo daljinci. Q11 je brzi i slika je kvalitetnija. Ne znam koji je bolji izmedju 4024 i 07, ali u svakom slucaju Q11 je zauzeo prvo mesto.
A da li korisnik može na utiče na to koji uređaj će da donesu ili donose random šta im je pod rukom?
Koliko sam shvatio rangiranje od boljeg ka lošijem bi bilo:
1. Q11
2. HPH07
3. HP4024
 
A da li korisnik može na utiče na to koji uređaj će da donesu ili donose random šta im je pod rukom?
Koliko sam shvatio rangiranje od boljeg ka lošijem bi bilo:
1. Q11
2. HPH07
3. HP4024
Jedino ako znas nekoga u telekomu, pa da ti nesto zavrsi, ako uopste imaju na stanju. Meni kada su montirali, imali su pun kombi samo hp4024
 
Da li neko zna nezvanicnu ponudu za BOX 2?
Preko mejla nude 12m 50% popusta. Da li moze nesto vise kod akvizitera?

Ako ima neko neki kontakt akvizitera koji radi Novi Bg bio bih zahvalan da mi prosledi.
 
Imao sam ja hp4024, zamenuli mi sva tri za Q11, ostali samo daljinci. Q11 je brzi i slika je kvalitetnija. Ne znam koji je bolji izmedju 4024 i 07, ali u svakom slucaju Q11 je zauzeo prvo mesto.
Ja imam Q11,slika je super,ali ja kod sebe primecujem malo kasnjenje pri promeni kanala i prilikom istog usporavanje slike na par sekundi,nije da mi nesto smeta,samo konstatujem,ako je ovaj stb najbolji mogu da zamislim koliko su ostali sporiji :)
Ja sam skoro produzio ugovor,imao sam 3stb uredjaja u plavom paketu i nisam doplacivao nista,sadne vezano koji paket imas dva su besplatna ostali se doplacuju
 
Ja imam Q11,slika je super,ali ja kod sebe primecujem malo kasnjenje pri promeni kanala i prilikom istog usporavanje slike na par sekundi,nije da mi nesto smeta,samo konstatujem,ako je ovaj stb najbolji mogu da zamislim koliko su ostali sporiji :)
Ja sam skoro produzio ugovor,imao sam 3stb uredjaja u plavom paketu i nisam doplacivao nista,sadne vezano koji paket imas dva su besplatna ostali se doplacuju
U meniju Q11 ima tri opcije za podesavanje tog prebacivanje. Cini mi se da moze umesto usporenja slike da se stavi da zamrzne sliku ili valjda treca opcija da zacrni ekran. Nisam tacno siguran, nije me bas interesovalo.
 
колико стб уређаја иде у пакету - редовно
Да ли неко зна
 
Nazad
Vrh Dno