Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Da li postoji razlika ako novi korisnik ugovor potpise tipa 28. ili 1. u mesecu? Pitam zbog onih 12 meseci po dinar. Da li bi ako se ugovor potpise 28. u mesecu racunali da je za ta tri dana iskoriscen ceo mesec po dinar ili se uvek dobija punih 12 meseci po dinar bez obzira na datum potpisivanja ugovora?
Увек добијеш 12 месеци а разлика у данима се прерачуна сходно броју дана у том месецу. Све је ок.
 
Zvali me danas za produzetak ugovora i kazem da cu razmisliti posto su mi preko mejla napisali da optika nece pre jula a meni u avgustu istice ugovor.Ako ne budem imao uslova za optiku da ce to usloviti produzetak ugovora.I pitam koje su pogodnosti i naravno da mi rekla da imam samo jedan mesec 50% popusta.Rekoh joj da cemo se pisati mejlom i dovidjenja!😁
 
bio sam 11god kod SBB i svaki put kad su povecavali net brzine u paketima, vazilo je za nove i stare korisnike.
Sad vidim MTS je povecao brzine samo za nove korisnike a stari korisnici sa istim paketima ostaju sa brzinom inicijalnog ugovora.
To je sigurno u skladu sa zakonom ali nije lep potez prema celoj bazi korisnika, ako gresim izvinjavam se.
Primera radi ja kad sam presao bilo je 400/160 a od skoro 500/160.
 
Poslednja izmena:
bio sam 11god kod SBB i svaki put kad su povecavali net brzine u paketima, vazilo je za nove i stare korisnike.
Sad vidim MTS je povecao brzine samo za nove korisnike a stari korisnici sa istim paketima ostaju sa brzinom inicijalnog ugovora.
To je sigurno u skladu sa zakonom ali nije lep potez prema celoj bazi korisnika, ako gresim izvinjavam se.
Primera radi ja kad sam presao bilo je 400/160 a od skoro 500/160.
Pa i gresis :) Mts je uvecao i cene uz brzine :) Mozes da predjes na novi paket ali i da placas vise (negde je to 100 din, a neki paketi su skuplji i po 1000 - Box4 Plavi npr.)
 
Uz Box plavi koji je povecan na 500/160 imas i sve kanale otkljucane plus HBO Max,Filmbox i Apollon.
 
Pozdrav,treba da uvedem mts fix,tv,net,e sad razmisljam se izmedju ova 2 paketa-box 4 plavi lite ili box 4 plavi,iskreno pre bi uzeo lite,jer mi je ovaj drugi dosta skuplji,pa me zanima kakva je brzina interneta ova 250/80 Mb/s valja li nesto ili je to spor net kao i download i ovo oko televizije
210+ TV kanala,dali je to 210 kanala jer kad mi izbaci listu izbacuje mi oko 500 kanala,dali su na ovom paketu svih 10 tak kanala arene otkljucane i ostale televizije otkljucane i sta je zakljucano tu ili je mali broj kanala otkljucan,ako neko ima ovaj box 4 plavi lite,neka objasni ove dve stvari ako nije frka
 
Lista kanala se vidi kada pogledaš Detaljnije o paketu.
blue lite
Tu bi trebalo da se nalaze kanali koji su "otključani". Uporedi sa listom za Box4 Plavi, pa vidi koji kanali nedostaju, oni bi trebalo da su zaključani. U izuzetnim prilikama (razne pošasti ili praznici) MTS otključa mnoge kanale na neki period.

Što se tiče brzine i kvaliteta: da je brz - jeste, da je spor - nije, da valja - valja.
 
Pa i gresis :) Mts je uvecao i cene uz brzine :) Mozes da predjes na novi paket ali i da placas vise (negde je to 100 din, a neki paketi su skuplji i po 1000 - Box4 Plavi npr.)
A koja je razlika Box3 fiksna-TV-net, nisam sacuvao staru ponudu ako mozes da mi kazes (sem NETA)?
 
nadjoh neku MTS PDF listu po kojoj je moj paket pojeftinio?
2020.BOX3(Fiksni + Net 100/400 + TV Max) 4.699 BOX 3 (Fiksni+ Net 100/Net 500 + Iris TV Max) 4.499
Meni uskoro istice 12m po dinar, sto bi znacilo prelazim na ovo i dobijem vecu brzinu za 200din manje jel ta prica?
Jedino sto bi onda produzio jos na 24m UO.
 

Prilozi

  • Screenshot at 2022-05-29 08-49-58.png
    Screenshot at 2022-05-29 08-49-58.png
    233.5 KB · Pregleda: 49
Poslednja izmena:
@PapaBear66 : trebalo bi da je tako. Samo što ugovornu obavezu, ako sam dobro razumeo, produžavaš za 12 meseci, jer si po trenutnom ugovoru već obavezan 12, Dakle, 12 + 12. :)
 
Ovo važi za ljude bez ugovora, pisali smo pre mesec dana o ovome kada je dobar deo korisnika mislio da nije tako. Ne znam da li sad može da se na polovini ugovora obnavlja novi, ranije je bilo tri meseca pred istek ugovora. Dobio si 12 meseci fraj, sad nastavljaš po ceni koju treba da plaćaš a te beneficije po pitanju nove cene i ostalih stvari dobićeš po potpisivanju novog ugovora koji u ovom trenutku mislim da nećeš moći potpisati ali najbolje zovi pa se raspitaj.
 
Slažem se; dilemu će otkloniti neko od MTS prodavaca.

Što se tiče produžavanja: prethodni ugovor sam bio produžio (napravili aneks) 3 meseca nakon što sam ga potpisao. Pročitao na nekom forumu da je u toku akcija i sa 50/8 prešao na 200/80, ali uz mesečnu doplatu od 100 RSD. Eh... :rolleyes:
 
nadjoh neku MTS PDF listu po kojoj je moj paket pojeftinio?
2020.BOX3(Fiksni + Net 100/400 + TV Max) 4.699 BOX 3 (Fiksni+ Net 100/Net 500 + Iris TV Max) 4.499
Meni uskoro istice 12m po dinar, sto bi znacilo prelazim na ovo i dobijem vecu brzinu za 200din manje jel ta prica?
Jedino sto bi onda produzio jos na 24m UO.
Ne znam sad u dinar da ti kazem, ali to sto si nasao je PDF sa cenama kad ti istekne ugovorna obaveza (pa naizgled deluje skuplje od sadasnjih cena). Svakako je cena dok si bio pod ugovorom niza od ove sada koja se nudi. :)
 
Истиче ми уговор за бокс 4 у јануару. Али имам сад могућност да узмем нов телефон. Да ли бих могао у јануару да раскинем уговор за бокс 4 и да наставим да плаћам само рату за телефон?
 
Caka je u tome što uzimanjem uređaja produžavaš ugovor na dodatnih dve godine...
 
Ne trosi se mobilni net prilikom koriscenja iris go usluge (ako je internet mtsov), ali je internet neophodan.
Ja imam Box4 plavi lgite paket od pre poskupljenja i kažu da se Iris go plaća 200din mesečno i pored 12m po dinar.
 
Napokon optika stigla i kod mene.Sad mi samo ostaje da pregovaram sa njima.Sta mi predlazete?Da im pisem na mejl,da zovem lika sto je ostavio broj na zgradi,da idem u poslovnicu pa da matori prebaci na mene...Dajte mi savet,bicu zahvalan.😁Imao sam Box plavi koji sam placao 5000 i sad bi presao na ovaj sto je 6000 din.Ipak je net 500/160,plus imam sve kanale i 16GB Omorika.
 
Napokon optika stigla i kod mene.Sad mi samo ostaje da pregovaram sa njima.Sta mi predlazete?Da im pisem na mejl,da zovem lika sto je ostavio broj na zgradi,da idem u poslovnicu pa da matori prebaci na mene...Dajte mi savet,bicu zahvalan.😁Imao sam Box plavi koji sam placao 5000 i sad bi presao na ovaj sto je 6000 din.Ipak je net 500/160,plus imam sve kanale i 16GB Omorika.
Преко мејла не преговарају, неко ће ти рећи да ће те неко звати.
Ликови који остављају број су некад ок некад нису, па сам одлучи.
Ако ти пословница није далеко и нема гужве... ;)

ПС Слажем се са избором пакета.
 
Neko je pitao u vezi brzine interneta, download... Treba obratiti pažnju na to koju brzinu podržavaju uređaji koji se koriste za pristup netu, tj. da li su 5G. Kod mene od svih uređaja jedan telefon koji ima 5G radi na 200/80 brzini, ostalo je na oko 50/50.
 
Nama po ponedeljak ističe ugovor
Niko nije zvao, niko se nije interesovao za nas
 
Sad svaki box4 paket ima po jedan dodatni stb na raspolaganju? Znaci ko je imao 3 i predje na novi paket mora dodatno da placa treci ili gresim?
 
Sad svaki box4 paket ima po jedan dodatni stb na raspolaganju? Znaci ko je imao 3 i predje na novi paket mora dodatno da placa treci ili gresim?
Misljenja sam,al ne znaci da sam u pravu,da ako ostanes bez ugovora placas cenu bez ugovora i ne placas treci STB,a ako potpises ugovor,placas jeftiniju pretplatu + STB sto ce mu onda opet doci na isto. Tako mi nekako jedino logicno
 
Da li je to MTS poskupeo sa uslugama?

Uvek sam placao Box 3, 3200 din, sad stigao racun 3500 din
 
ОК...
1 - За почетак - напокон укинули акцију 12 месеци динар(након милион најава и продужетака). Иако ни ова сад није лоша, али ето...
2 - Стварно пише да се добија један СТБ, ово боље да им је "грешка" ; значи...
3 - На савет корисника испред(стварно ме мрзи да тражим ник) да је могуће променити пакет, јавио сам им се мејлом:
прво напишу може, онда неко позове пропустим позив, онда ми на моб стиже порука "не може то што желите прочитајте уговор"
Конкретно хтео сам са плавог на плави, изгледа да се то води као "исто" иако је скроз другачији и скупљи пакет... у сваком случају пола њих не зна шта прича и одговори се разликују... има времена не журим, на срећу тек ми је почео пакет пре 7 месеци и оно што ми треба - стабилан и брз нет, мобилни неограничен позив/смс и 3 стба имам ,-)
ЕДИТ: И да не заборавим јавну адресу ,-)

ПС
Јужни ветар 2 је за прескочити и кад је на поклон ,-)
Neko je pitao u vezi brzine interneta, download... Treba obratiti pažnju na to koju brzinu podržavaju uređaji koji se koriste za pristup netu, tj. da li su 5G. Kod mene od svih uređaja jedan telefon koji ima 5G radi na 200/80 brzini, ostalo je na oko 50/50.
Није баш тако. Зависи то од броја антена на уређајима, тип чипа, ширине сигнала, гужве у околини, броју прикачених уређаја итд...
Иначе користи термин Wi-Fi 5(бивши AC), да не долази до забуне, коју је поменуо колега у посту испод твог.
Али да за провере која је брзина треба користити Гигабитни ЛАН са осталим уређајима неповезаним, а ускоро можда и бржи ;)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno