Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Bas tako, mozes na box, ali bez neta, ukoliko ti to naravno odgovara.
 
Produzio ugovor 31.03. Dobio 3 meseca po dinar. Box 4


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A sto se tice uredjaja, u pocetku je bilo moguce 5,kada sam ja uzimao telefone pre godinu ipo, moglo je 3,da bi dosli do sadasnjeg jednog uredjaja.
 
A bas je glupo da, zbog neke sitnice ne mozes, na box, ili ta dva meseca free kod tebe, ili neke druge akcije tipa tableta.
 
Produzio ugovor 31.03. Dobio 3 meseca po dinar. Box 4
Moze 3 meseca ranije da se produzi ugovor, pa samim tim i predje na Box. Ali ko je iskoristo neku pogodnost (uredjaj ili meseci gratis) na Net paketu, ne moze ga preneti u Box.

A sto se tice uredjaja, u pocetku je bilo moguce 5,kada sam ja uzimao telefone pre godinu ipo, moglo je 3,da bi dosli do sadasnjeg jednog uredjaja.
Da, a tada su jos i cene uredjaja bile OK.
 
Gde nestade Eurosport 1 i 2 ?!? 304 pa 321...
tapatalk by L640
 
Imam pitanje, izvinjavam se ako je neko pisao o tome, nisam uspeo da pronadjem.
Nemam telekomov fiksni u stanu a interesuje me da li imam mogucnost u zgradi / stanu za optiku (vdsl). Poslao sam mt:s upit i dobio odgovor da prvo moram da uvedem fiksni pa tek onda mogu da provere da li ima uslova.
Naravno, ne bih uvodio fiksni (1din na dve godine UO ili 6000din jednokratno) ako nemam opciju optike.
Da li je moguce dobiti negde taj podatak?
 
Jedino ako imas vezu, ili da probas na fixni nekog komsije.

Medjutim.... ne znaci da ces moci da dobijes na svoj fixni posle, jer mozda do tada ne bude portova (i obratno). Znaci nista nije sigurno sada :)
 
Jel može jedno objašnjenje pošto ću morati da emigriram sa IKOMa na neki drugi net a jedina opcija za sada mi je ADSL,kako funkcioniše TV? Tj jel moguće pratiti kanale na dva TV ili mora da se uzima neka dodatna oprema od Telekoma? Vidim da se dodatni stb uređaj naplaćuje oko 300 din...
Jel za svaki TV treba stb uređaj ili kako,šta?
 
Jedina druga varijanta je da na drugim TVima gledas preko mts TV Go, odnosno Multiscreen varijatne, ali tu je limited izbor kanala, i nije isti kvalitet.
Mada i nije neki kvalitet :)
 
Uh trenutno nije baš kvalitet go servisa za veće dijagonale...
 
Bio sam u poslovnici pošto koristim 10/1 na dve godine i da vidim da li mogu da iskoristim pogodnosti i rekoše NE ali mogu da pređem na box paket. Mogu i tablet samo što se cena bez popusta podeli na dve godine.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kasnis hehehhe nema toga vec nekoliko dana ...pogledaj njihov fb pa ce ti biti sve jasno.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
nemam face :/

TV gledam mozda jednom nedeljno :) Prosle nedelje gledao Tour of Flanders upalim sada pa da vratim unazad na paris-roubaix ono nema kanala, tri puta sam sve prevrtio, reko mozda su promenili broj :)))

Jel probao neko da raskine ugovor po clanu 13 Opstih uslova za pruzanje usluga u javnoj mrezi Telekoma srbija?
 
Poslednja izmena:
Nemam ni ja .. videcemo sta ce biti .. mnogo se ljudi buni

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
nemam face :/

TV gledam mozda jednom nedeljno :) Prosle nedelje gledao Tour of Flanders upalim sada pa da vratim unazad na paris-roubaix ono nema kanala, tri puta sam sve prevrtio, reko mozda su promenili broj :)))

Jel probao neko da raskine ugovor po clanu 13 Opstih uslova za pruzanje usluga u javnoj mrezi Telekoma srbija?

Kako glasi taj clan ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da... vec 4-5 dana je ovako

Ogradili su se po tom članu, daj neki drugi :)


11111.jpg
 
Poslednja izmena:
aaa nestao i IDx, sad sam gotov, udavice me supruga.
 
Bezi od kuce hehhehe i nadji utociste u mts poslovnici

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
Imas skoro 100 pinka ajde [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo bi itekako trebalo biti razlog za raskid UO za IPTV po zakonu (nebitan ugovor), a ko je na Boxu barem za izbacivanje IPTVa iz Boxa (za Box 2 sa IPTVem je jedino zeznuto). Jer ovo jeste bitno menjanje na stetu korisnika.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nazad
Vrh Dno