Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

image.jpg
Da ne bude da bezveze pitam🙂
Ima dva q11 ali realno tek ako se bude videla neka razlika. Nema se 4k televizor 🙂
 
Питање да ли само мтс оптика или и супернова/ехе...
Ако немаш 4К тв, онда нема разлике.
 
@gvlada ima razlike i na full hd TV-u. Ne tolike ali ima. Prosto zato što je veći bitrejt i mnogo manje je vidljiva kompresija slike.
 
Има логике, само да не осакате 4К канале као на сбб.
 
Ljudi, modem koji imam od pre 4 godine kada sam prešao na optiku ima samo na portu 1 gigabitnu konekciju, ostali su sa 100mb/s... Da li ima neki noviji modem da nude i da li može da se zameni u toku ugovorne obaveze? Svakako bih menjao, jer ja koristim box2 i gasim portove za iptv i prebacujem ih da rade kao za net, jer koristim sva 4 ulaza, pa mi je bitno da imam gigabitni izlaz. U pitanju je Huawei modem HG8245H.
 
Nigde ne postoji takva vest,da stvarno to pocinje mesec dana bi isli sa reklamom.
Ja sam ti reklama xD pa neće ni ići vest jer od ukupnog broja korisnika samo mali deo dobija inicijalno. Jer realno broj korisnika na optici koji imaju skyworth STBove nije ogroman ovo je ta TEST faza prvo verovano će da unapređuju posle i za druge STBove. jer znate i sami da i ti STBovi imaju svoje limite

Kako sam razumeo IRIS GO aplikacije neće prvobitno da podrži to ali lako mogu da promene ako su rešili i to
 
Ja sam u Crnoj Gori i ovde je Arena 4k puštena. Necu da se vraćam u Srbiju dok ne potvrdite da su Arene u 4K puštene u Srbiji 😁
Ja sam ti reklama xD pa neće ni ići vest jer od ukupnog broja korisnika samo mali deo dobija inicijalno. Jer realno broj korisnika na optici koji imaju skyworth STBove nije ogroman ovo je ta TEST faza prvo verovano će da unapređuju posle i za druge STBove. jer znate i sami da i ti STBovi imaju svoje limite

Kako sam razumeo IRIS GO aplikacije neće prvobitno da podrži to ali lako mogu da promene ako su rešili i to
Jel su krenuli u 4K da nisu i test RTS 4K pustili zajedno sa ES 4K i Arenama? Sve Arene u 4k ili samo jedan kanal?
 
Kako čoveće nije veliki broj korisnika sa Skyworth STB uređajima. Ove zadnje 4024, ili kako se zovu, dele već godinu dana najmanje.
Lepo pitam koji Skyworth je obuhvaćen tim planom i programom koji pominješ?
Više je to pitanje centrala koje će da puste signal. Što bi značilo, naravno Bgd, pa hajde polako dogodine da udelimo sirotinji po selima, nema ih tamo puno :)
 
Kako čoveće nije veliki broj korisnika sa Skyworth STB uređajima. Ove zadnje 4024, ili kako se zovu, dele već godinu dana najmanje.
Lepo pitam koji Skyworth je obuhvaćen tim planom i programom koji pominješ?
Više je to pitanje centrala koje će da puste signal. Što bi značilo, naravno Bgd, pa hajde polako dogodine da udelimo sirotinji po selima, nema ih tamo puno :)
NISU JA IMAM Q11, ZATO I KAŽEM TO JE PO FAZAMA DELJENO. DOBIO SAM INFO DA SAMO KOD NJIH RADE, TAČNIJE DA JE VEĆ PUŠTENO SAMO ZA SKYWORTH NE PIŠE NIGDE MODELI. AKO NEKO IMA NEK TESTIRA PA JAVLJA I SAMO NA OPTICI BOX
 
Ljudi, modem koji imam od pre 4 godine kada sam prešao na optiku ima samo na portu 1 gigabitnu konekciju, ostali su sa 100mb/s... Da li ima neki noviji modem da nude i da li može da se zameni u toku ugovorne obaveze? Svakako bih menjao, jer ja koristim box2 i gasim portove za iptv i prebacujem ih da rade kao za net, jer koristim sva 4 ulaza, pa mi je bitno da imam gigabitni izlaz. U pitanju je Huawei modem HG8245H.
Pre nepune dve godine box3 optika, sličan model HG8245W5-6T , ne znam koje su razlike izmedju ta dva modela, kod mene je port4 1gb, ova dva od 100mbs ne znam šta je povezano, mislim da je tv koji je 100mbs pa je zato 100 vrv, mrzi me da pogledam, na lan4 je ja mislim vezan 1gb switch, trebalo bi da pregledam to i zbog sebe ali me mrzi jer su isprepetljani kablovi. Nedavno je port3 prestao da radi jer sam njega stavio da bude net i to je fino radilo do pre neki dan, pa je zato offline sada i ništa nije vezano, njihov tv box je na port2
 

Prilozi

  • 121420.png
    121420.png
    45 KB · Pregleda: 16
Tatko, pa tako kaži, ne moraš da se dereš :)
Meni je umesto debele cigle podeljen HPH07 pre mnogo godina, možda i preko 4. Inače imam i dva q11 koja i dalje ne bi da menjam,
Upravo probao, i resetovao bezveze. Nema 4k, optika, HPH07, seoska sredina :)
 
Evropsko se svakako ne snima i ne pušta u 4k već fullhd. Bilo je reči o tome na raznim temama
 
Generalno nebitno za evropsko, ali prijalo bi očima :) Nije to jedini sport u narednom periodu vremena.
Bas me mrzi bilo čime pametnim da se bavim danas. Pogledao kod mene Q11 i podržava 4k, mislim 30.
Ne bi me iznenadilo da taj mali linux sa gramom memorije bude lagano terao, možda čak i bolje od ovih androida :)
 
Eurosport 4k ili ako. puste RTS 4K prenose OI u 4K rezoluciji. Liga Šampiona i ostalo što ide na Areni je svakako u 4K čak i studija i Srpska liga. Ima li neko HP 4024 I optiku da potvrdi. Izgoreh 😂
 
Tatko, pa tako kaži, ne moraš da se dereš :)
Meni je umesto debele cigle podeljen HPH07 pre mnogo godina, možda i preko 4. Inače imam i dva q11 koja i dalje ne bi da menjam,
Upravo probao, i resetovao bezveze. Nema 4k, optika, HPH07, seoska sredina :)
Ne derem se xD JA TAKO PRIČAM .. MI SJUGA smo malo temperamentni
 
Pre nepune dve godine box3 optika, sličan model HG8245W5-6T , ne znam koje su razlike izmedju ta dva modela, kod mene je port4 1gb, ova dva od 100mbs ne znam šta je povezano, mislim da je tv koji je 100mbs pa je zato 100 vrv, mrzi me da pogledam, na lan4 je ja mislim vezan 1gb switch, trebalo bi da pregledam to i zbog sebe ali me mrzi jer su isprepetljani kablovi. Nedavno je port3 prestao da radi jer sam njega stavio da bude net i to je fino radilo do pre neki dan, pa je zato offline sada i ništa nije vezano, njihov tv box je na port2
Ako je tebi na port 4 1000, to znači da je software-ski podešeno. Ja sam ugasio IPTV na port 2 i 3, tako da mi sva 4 porta rade za lan. Nema mi logike da fabrika pravi na jednom portu samo 1000, a da su ostali salbiji. Ipak je to optički modem/ruter.
 
NISU JA IMAM Q11, ZATO I KAŽEM TO JE PO FAZAMA DELJENO. DOBIO SAM INFO DA SAMO KOD NJIH RADE, TAČNIJE DA JE VEĆ PUŠTENO SAMO ZA SKYWORTH NE PIŠE NIGDE MODELI. AKO NEKO IMA NEK TESTIRA PA JAVLJA I SAMO NA OPTICI BOX
Evo imam ja, testirao pa da javim😃 NEMA NIKAKVIH 4K KANALA😀 Optika Box4 Beli, HP4024, resetovao čak STB u nadi da će pokupiti neki čudesan update sa tim kanalima, ali ništa od te priče😀
 
Evo imam ja, testirao pa da javim😃 NEMA NIKAKVIH 4K KANALA😀 Optika Box4 Beli, HP4024, resetovao čak STB u nadi da će pokupiti neki čudesan update sa tim kanalima, ali ništa od te priče😀
Da li si probao da preko onog TAJNOG menija otključaš 4K ne znam koja beše šifra za to
Evo imam ja, testirao pa da javim😃 NEMA NIKAKVIH 4K KANALA😀 Optika Box4 Beli, HP4024, resetovao čak STB u nadi da će pokupiti neki čudesan update sa tim kanalima, ali ništa od te priče😀
Ugasi i upali od rutera na ovamo sve. Jer nekad nije dovoljno samo STB jer kad se ugasi on se smao uspava. Kada se modem ugasi on se ponovo konektuje na servir pa možda povuče neko novo podešavanje
 
Ugasi i upali od rutera na ovamo sve. Jer nekad nije dovoljno samo STB jer kad se ugasi on se smao uspava. Kada se modem ugasi on se ponovo konektuje na servir pa možda povuče neko novo podešavanje
Evo ja upravo probao, nema promena. Sve i dalje isto, Box3 Max optika HP4024.
 
Ako je tebi na port 4 1000, to znači da je software-ski podešeno. Ja sam ugasio IPTV na port 2 i 3, tako da mi sva 4 porta rade za lan. Nema mi logike da fabrika pravi na jednom portu samo 1000, a da su ostali salbiji. Ipak je to optički modem/ruter.
Pa nema logike jedan port samo da bude 1000 a ostali 100, mada ako si probao da vežeš nešto što je 100% 1000 a dobijaš 100 onda ne znam.
Ili ako si probao da taj kabl što ti je na port1 staviš na port4, jer MOŽDA su ograničili 2 i 3 na 100, nevezano ako je neko ugasio IPTV na ta dva porta.
U principu mogao bih ja to da probam, možda kasnije danas ili ovih dana.
 
Podsetnik za šifre ako neko hoće da proba:
Q11:
Na daljincu od boxa kucaš EDIT: stalno zaboravim zvezdice):
Kod:
*104030*
pa pritisneš dugme za setings i onda šifru 8288

Novi stb, mislim Skyworth:
#1397#

Blutooth uparivanje daljinskog:
"OK" plus "Video klub" dugme

Evo sad ću sve i kod mene da gasim i probam. Biće to propast Srbije u neviđenoj 4k rezoluciji :)
Nego mi ne ide u glavu kako puštaju tu opciju po uređajima. Toliko su kilavi da puste i na sve, pa da se slučajno ne bi zamajavali više nego što treba :)
 
Podsetnik za šifre ako neko hoće da proba:
Q11:
Na daljincu od boxa kucaš EDIT: stalno zaboravim zvezdice):
Kod:
*104030*
pa pritisneš dugme za setings i onda šifru 8288

Novi stb, mislim Skyworth:
#1397#

Blutooth uparivanje daljinskog:
"OK" plus "Video klub" dugme

Evo sad ću sve i kod mene da gasim i probam. Biće to propast Srbije u neviđenoj 4k rezoluciji :)
Nego mi ne ide u glavu kako puštaju tu opciju po uređajima. Toliko su kilavi da puste i na sve, pa da se slučajno ne bi zamajavali više nego što treba :)
Niko nije ni pominjao 4k,vi sto verujete svakom to je vec do vas.
 
Ако пусте данас, сачекаће да прођу утакмице. :)
 
Nazad
Vrh Dno