Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Naravno da imaš puno pravo da raskineš ugovor ako ti podižu cenu paketa, ali ako je cena ista ,ako nemaš HBO onda nemaš to pravo. Zato što taj paket više ne postoji.
Samo molim da se ne unosi zabuna, mislio sam da smo na forumu makar doktorirali stvari oko raskida uo. Naravno da ima pravo, potpisao je ugovor sa hbo kanalima, to mu se ukida, možda baš zbog tog hbo uzeo taj paket a provajder menja ugovor na štetu korisnika i ostavlja ga odjednom bez kanala koje mora da plati dodatn od sledećeg meseca. Naravno da se može raskinuti bez plaćanja penala.
 
NIje promocija, jednostavno takav je paket box4 plavi bio prošle godine, januar. max tv je išao, isti ugovor imam i ja.

Net je bio 500/160, sad ćemo imati 600/300, ostajemo bez hbo i hbo max-a uz veću cenu. Bezveze...
Ja imam paket box 2 net+fiksni 200/400
Da li ce se povecati brzina?
 
Znači sa prelaskom od marta gubim HBO a da vidim da li će mi povećati NET na 600/200 ili koliko već i hoće li mi povećati GB na telefonu.
da da dobijaš novu tarifu zavisi koju si imao pre
Išlo i to uz plavi ranije...

Brat ti nisi na mts-u, ja jesam i ubedjuješ me šta i kako oko stb, oko hbo itd :ROFLMAO:

Pogledajte prilog 427652

Evo kako će izgledati migracija ovog paketa.

Evo kako je bilo


Pogledajte prilog 427654Pogledajte prilog 427655


Linak

Ako si imao 3 stb po ceni paketa. možeš da im pišeš da ako ti ne ostave taj benefit raskidaš i daće ti ga. Jer je to u jednom kratkom periodu bilo moguće kao posebna promocija pa ti sad traži da ti je zadrže. Mada moguće da će ti ostati to do kraja ugovorne obaveze
 
Tebe bas brzo kontaktirali, jesi li dobio produzenje bas tvog paketa ili ti ponudili jaci box 3 ?
 
Mene su zvali danas i ponudili mi 6 meseci po 3200 din da plaćam, 600/300 i 75gb za mobilni net. Posle 6 meseci cena 6400 din

Ako ne prihvatim, ostaje mi ova sadašnja, stara cena do isteka UO tamo negde 2025.

Ako prihvatim ide nova UO.

Box plavi lite je u pitanju.

Rekao sam da me zovu sutra da razmislim 😂
 
Mene su zvali danas i ponudili mi 6 meseci po 3200 din da plaćam, 600/300 i 75gb za mobilni net. Posle 6 meseci cena 6400 din

Ako ne prihvatim, ostaje mi ova sadašnja, stara cena do isteka UO tamo negde 2025.

Ako prihvatim ide nova UO.

Box plavi lite je u pitanju.

Rekao sam da me zovu sutra da razmislim 😂
A što su te zvali, jeso li zatražio raskid?
 
Sve u svemu, ko reaguje dobije iste uslove kao sto je imao,eventualno za nijansu bolje.
To mogu lagano da podnesu jer vec broj ce biti korisnika koji "nisu" obavesteni...
 
Ja sam im poslao 2 mail o promeni cene . Zvali u ponedeljak , rekli vecu cenu , ja trazio da mogu da uzmem uredjaj i rekli odgovorice za nedelju dana .
Jutros opet zvali , rekli da ne mogu da daju novi uređaj , ali ako hocu da produzim ugovor po staroj ceni moze .
Normalno pristao po staroj ceni do kraja decembra 2024
 
Ja sam im poslao 2 mail o promeni cene . Zvali u ponedeljak , rekli vecu cenu , ja trazio da mogu da uzmem uredjaj i rekli odgovorice za nedelju dana .
Jutros opet zvali , rekli da ne mogu da daju novi uređaj , ali ako hocu da produzim ugovor po staroj ceni moze .
Normalno pristao po staroj ceni do kraja decembra 2024
Šta si im napisao u mailu? Jesi samo pitao u vezi nove cene ili si pretio raskidom?
Na koji način potvrđuju da će ostati stara cena? Da li šalju neki mail, papir?
 
Šta si im napisao u mailu? Jesi samo pitao u vezi nove cene ili si pretio raskidom?
Na koji način potvrđuju da će ostati stara cena? Da li šalju neki mail, papir?
Evo sta sam im napisao :
Poštovani
Zanima me da li ovo poskupljenje usluga i migracija na nove pakete VAŽI za SVE ili samo za one kojima je UO istekla .
Zanima me da bih znao kako da se ponašam - da pređem kod drugog operatera , pošto kod mene u zgradi 4 operatera nude Optički internet .
Ako ovo poskupljenje Važi za SVE onda cu lepo da Vam vratim opremu i da se pozdeavimo .
Hvala
Ne samo kroz telefonski razgovor
Razgovori se snimaju sasvim dovoljno
 
Pa to me buni, jer u onom cenovniku stoji box 4 lite 5.899 ful cena uz eračun, a za klasični plavi je 6.499.
 
Je l zna neko mozda ako je neko u preplati i sada raskida ugovor zbog promene uslova ugovora, da li se novac vraća?
 
Nisam nešto bio tu u zadnje vreme. Produžio sam uz 6 meseci upola cene i prebacio na Plavi Lite.
Ostali su dosta slabi sa ponudom, ja odsutan na terenu, keva jedva pokretna pa ne mogu da rizikujem prekide u uslugi. Tako da nisam u mogućnosti trenutno da se mnogo bavim sa time. Te instalacije, te navikavanje na nove uređaje... Bitno ja da se radi pa sam prelomio ovako za ovaj put.
Obavio sve telefonski. Plavi Lite jeste 6500 ali bez minimalne ugovorne obaveze. Inače je 5800 puna cena i dodatnih 150 dinara za treći STB.
Bio sam na najstarijem Plavom, onom što je prvo bio bez HBO. Taj plavi su bar dva puta menjali i uglavnom je bilo Sa/Bez HBO. Meni sadašnji plavi ništa ne znači uz tu malo veću brzinu neta i veći Omorika paket. Društvene mreže su valjda 6 meseci besplatne, što me ne zanima uopšte.
Jedina nebuloza je što mi sleduje za 4 u box 4 200GB a ostalo na 100GB. Navodno, posle 11.02. iz nekih razloga što sistem vodi neke datume kako ih već vodi :)
Uglavnom neko ludilo sa njima je neizbežno :)
Takođe ja kao i uvek, po njihovom APP obićaju isprobana naplata za preveremeni raskid ugovora, tako da obratite pažnju na te stvari u računu. Već je reklamirano i uvažena reklamacija uz obaveštenje da će mi stići korigovan papirni račun.
 
Nisam produzio ni potpisao ugovor , već sam rekao da cu ostati na ugovoru do kraja pod tim uslovima - ista cena
Ali ok videcemo sta i kako ce da bude - da potpisujem novi ugovor necu , arene mi odgovaraju i zato sam kod MTSa
 
Nisam produzio ni potpisao ugovor , već sam rekao da cu ostati na ugovoru do kraja pod tim uslovima - ista cena
Ali ok videcemo sta i kako ce da bude - da potpisujem novi ugovor necu , arene mi odgovaraju i zato sam kod MTSa
Iskreno malo konfuzno si napisao, oni su ti ponudili telefonski da ostaneš na staroj ceni do kraja uo iako u obaveštenju stoji da će svima povećati cenu. Ti to ništa nisi potpisao da imaš nekakvu garanciju već ćeš verovati obećanju operatera i nadati se da će cena ostati na staro samo tebi, a sve druge korisnike će prebaciti na nove pakete i novu cenu? Dobro sam razumeo?
 
Napisao - zato su i zvali.
Pitala me teta - ima li opcija?
Rekoh:
1. Da nastavim ugovor do kraja pod ugovorom definisanim uslovima
2. Da raskinem ugovor (imam pravo po zakonu, član...)
Rekla je javiće se...
 
Nazad
Vrh Dno