Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Захваљујем се на брзом и јасном одговору. Моја грешка, бох плави, уштеда је половина написане суме јер нисам урачунао три месеца за продужење коју ми нуде. Учинићу како сте ми написали.
 
E da, ako budeš morao da raskineš ugovor, postoji mogućnost da ostaneš bez DSL porta u centrali, pa ako pregovori propadnu, onda najpre razdvoj usluge iz starog boksa, uvedi novu liniju, prenesi internet na novi broj i onda podnesi zahtev za box.

E još jedna stvar, jel si ti povezan preko optike ili preko parice trenutno? Jer kako vidim na sajtu ta akcija 6 meseci po 1din je samo za one koji uvode optiku prvi put. Ako već imaš optiku, onda jedino da probaš na foru sa prelaskom kod drugog operatera. Ne znam kako bi tretirali raskid ugovora za optiku i ponovno potpisivanje ugovora.
 
Poslednja izmena:
Zato sluzi brate MIK, za to si cuo?
Povezan je 100% preko xDSLa sta ce mu optika na 50/8, moze ali sam siguran da nije na optici.
 
Prošle godine sam prešao sa ISDN linije na POTS + BBTF da bih mogao da dobijem VDSL. Telekom mi je pretplatu za obe linije računao sa 50% popusta, tako da u zbiru telefon plaćam kao jednu liniju (odn. kao što sam i ISDN) plaćao.

Sada sam uzeo Box4, i u paket je usla samo POTS linija, dok BBTF zasebno naplaćuju.

Ima li neko sličnih iskustava?

Zna li neko šta se dešava posle isteka i eventualnog otkaza BOX paketa? Pots vraćaju na režim 50%?
 
Ja bih neki box 4 paket, recimo plavi, na optici, ali za sada ga ne vidim u ponudi...Mada za par meseci kada budem mogao da otkazem sbb-u valjda ce ga ubaciti.
 
Sta nema, plavi na optici? Moze Plavi i na optici, to zavisi da li ima optika kod tebe. Mogu svi na optici.
 
ok, a da li su i cene kao i bez optike, plavi box 4 za 4300 d????
Sve gde ima optike može da ide na optiku. Samo je bzvz na tim manjim brzinama (pogotovo 10 i 20). Bakar tu odlično radi posao.

Iste su cene naravno. Po meni su Box 3 paketi znatno bolji od Box 4. Jedini nedostatak na mobilnoj je 100 GB.

Neki najbolji paket mi je Box 3 150 (imaš HD i vraćanje. Veća TV ponuda, a cena ti prosečno 3.000 (možeš i manje da plaćaš ako naletiš na terenca).

Što se tiče mobilne onda možeš da biraš šta ćeš (možeš i mesece po dinar da dobiješ ako obnavljaš ugovor).

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Prosecna 3000, plus 1200 omorika 2, a Box4 isto 3200 prosek :)
 
Sve gde ima optike može da ide na optiku. Samo je bzvz na tim manjim brzinama (pogotovo 10 i 20). Bakar tu odlično radi posao.

Iste su cene naravno. Po meni su Box 3 paketi znatno bolji od Box 4. Jedini nedostatak na mobilnoj je 100 GB.

Neki najbolji paket mi je Box 3 150 (imaš HD i vraćanje. Veća TV ponuda, a cena ti prosečno 3.000 (možeš i manje da plaćaš ako naletiš na terenca).

Što se tiče mobilne onda možeš da biraš šta ćeš (možeš i mesece po dinar da dobiješ ako obnavljaš ugovor).

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
bas i jurim tih 100 gb za mob.a opet dodje jeftinije plavi box 4 (sa omorikom 2) nego box 3+mob sa subvencijom (omorika 1)...
a sto da ne uzmem na optici 50/8 gb jer mnogo ljudi znam sto placu na bakru sa 10gb (sto se umanjuje za oko 2-3 gb zbog tv signala)
 
Poslednja izmena:
Znam da cu ovde brze dobiti pravi odgovor nego kod mts-a, zanima me da li su stvarno u ovim novim box paketima neograniceni minuti prema mtel bih mobilnoj i fiksnoj mrezi?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
^ne znam da li ima FUP, ali primeti da ne vazi za brojeve prenete IZ ili U mTel.
 
Znam da cu ovde brze dobiti pravi odgovor nego kod mts-a, zanima me da li su stvarno u ovim novim box paketima neograniceni minuti prema mtel bih mobilnoj i fiksnoj mrezi?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
Omorika 1 je 100min ka mtel bh, cg i austrija u okviru Box4 crveni, mislim da su sa fixnog neograniceni pozivi ka fixnoj i mobilnoj mtel.
 
Da pozive iz mobilnih tarifa znam, samo mi je sa fiksonog nedoumica, ni netreba sad neka kolicina spektakularna, nego cisto da se moze ponekad pozivati, ne bi da navucem moje, pa im posle stigne racun xxx.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Pa moze olako da im stigne ako neko prebaci broj u mTel mrezu! Nece pitati svakoga stalno da li je u mTe. Mada koliko ja razumem BiH (slabo!), svako svog operatera i ne menja se?
 
Fiksni telefon u BOX 4 paketima

Neograničeni
razgovori u mts fiksnoj i mobilnoj mreži

Neograničeni
razgovori ka m:tel RS i m:tel CG fiksnoj i mobilnoj mreži
 
Pa moze olako da im stigne ako neko prebaci broj u mTel mrezu! Nece pitati svakoga stalno da li je u mTe. Mada koliko ja razumem BiH (slabo!), svako svog operatera i ne menja se?
Uglavnom, zna se kog operatera fura RS, a kog federacija. Mada ima po koji prelatac.

Znam sve sto pisu na sajtu, zanimalo me samo da li neko moze reci provereno iz iskustva. Al bice da je tako kao sto pisu.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Ne znam kakva im je ovo fora.Uplatio sam racun za Box prosle nedelje u utorak cini mi se,i jos nije evidentirano na moj mts.Pisem im ja juce na FB i prilozim dokaz racun da je placeno.A oni kazu hvala na uplati,nadam se da ce biti uknjizeno uskoro.I naravno,i dalje stoji da nije placeno!?
 
Mislim da jos rade na sajtu, posto ni ja nisam mogao da pristupim mom nalogu i vidim koliki je racun za tel. Bice to ok.
 
Ne znam kakva im je ovo fora.Uplatio sam racun za Box prosle nedelje u utorak cini mi se,i jos nije evidentirano na moj mts.Pisem im ja juce na FB i prilozim dokaz racun da je placeno.A oni kazu hvala na uplati,nadam se da ce biti uknjizeno uskoro.I naravno,i dalje stoji da nije placeno!?
Ma nijedan račun nije proknjizen na moj.mts. Baš gledao za roditelje i sebe. Ništa, sve stoji kao da nije plaćeno, a još prošlog četvrtka plaćeno.

To je do sajta, jer sređuju taj moj.mts.rs

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I ja sam im slao mail. Kazu da nece biti iskljucenja svakako uplatili ili ne,posto sredjuju portal do 25. Pa nisu vidljive uplate.Posle toga bi sve trebalo da bude ok.
 
Imo sam priliku da prešaltam malo kanale na stb gde je sve otključano i koko sam primetio sem onog njihovog superstar kanala nijedan drugi filmski kanal nije HD čak ni ovi doplatni tipa HBO,CInemax,Filmbox jesam li upravu.
 
Tako je, kod MTS-a u osnovnom paketu / bez doplate ne dobiješ ni RTS kanale u HD a kamo li nešto drugo. Plus većina doplatnih paketa su SD. A HBO postoji kao doplata u 2 paketa, jedan je SD verzije (HBO+) a drugi je HD verzije (HBO+ HD).

https://mts.rs/Binary/947/TV-kanali.pdf
 
Vrh Dno