Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mogu da kombinuju da korisnik sam izabere jel hoce sms ili push notifikaciju kao sto ja imam u drugoj bankarskoj app gde sam stavio push notifikacije umesto sms.
 
Kakve njihove notifikacije kad je poslednje azuriranje aplikacije bilo pre vise od dve godine. Oni misle imamo aplikaciju i to je to teraj tako nema tu vise sta da se ulaze i menja. Klasicna drzavna firma koju boli za takve stvari. Nema od toga nista.
 
pa dobro, ipak su na opšte iznenađenje svih, uveli Google pay među prvima, što valjda sugeriše da i u BPŠ, ima kadra koji želi da ta firma uhvati priključak s vremenom
 
Na stranici za logovanje u futeru im i dalje piše 2021. Potpunu integraciju u BPŠ su svi već odavno zaboravili.
 
@nidzika A šta ti podrazumevaš pod ažuriranje aplikacije? Ja pod ažuriranjem podrazumema ispravljanje bugova, ako ih ima, optimizacija i dodavanje novih funkcija. Do sada nisam primetio neki bug u radu, aplikacija radi bez pucanja i brzo, a zadanje ažuriranje je bilo samo da bi dodali novu funkciju QR plaćanje i skeniranje. Tako da ažuriranja rade kada je potrebno.
 
Baš ga preteraše, stižu poruke od pre 4 dana za plaćanje na ali expresu. Da li je moguće da je problem do mts mreže a ne do njih kao banke?
 
Imam lak san pa me probudila poruka u pola 5 i tako se nastavilo danas, ranije kupovine. Zgodno.
 
It's not a bug, it's a feature.
Retrospektiva ovonedeljne potrošnje i mentalno razgibavanje.

-Šta sam bre ovo kupio za 3000 u Maksiju?
-E, u ovaj Lidl više ne ulazim, ne može račun ispod 5000 da bude.
Infostan, evo opet vam 13000 majki...
 
@slaksm
Vise sam mislio na dodavanje novih funkcija. Do sada su dodavali samo ono sto je stvarno bilo neophodno. Mogli bi malo da se akriviraju i da dodaju jos neke sitnice. Recimo, sta ja znam, da mozes da procitas QR kod iz dokumenta a ne samo slikanjem.
 
Meni to čitanje QR koda najviše nedostaje.
Dobijem e-račun na mail i onda moram da ga odštampam da bi ga platio ili da ga pošaljem na drugi uređaj pa da ga skeniram sa njegovog ekrana.
 
Za račun plus još uvek ide aplikacija sa mts logotipom i nazivom?
 
Meni odgovara. Samo da vidimo još kada će biti
 
Celo popodne ne mogu da placam MC karticom. Kaze nedovoljno sredstava iako ima x puta vise nego dovoljno.
 
meni se to desava s vremena na vreme... i to ne radi nijedna kartica koja je vezana za taj racun... a na racunu sasvim dovolljno sredstava... uglavnom sutradan proradi, ali nije tako retko da se desi
 
Celo popodne ne mogu da placam MC karticom. Kaze nedovoljno sredstava iako ima x puta vise nego dovoljno.
Да нису лимити у питању,а ако је као што @rebalza каже,не знам,ја бих бјежао из те банке.
 
Ja sam danas plaćao karticama i nije bilo nikakvih problema.
 
MTS, tj. Poštanska, nemaju nameru da uvode ApplePay ?
 
Po meni totalno nepotrebno kad imaju Gpay a i android je svakako procentualno vise u populaciji, ja koliko znam nemaju bar u skorijem periodu.
73% android > 23% IOS
Prosle god android koristilo u nasoj zemlji 88%.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno