Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Smanjeno održavanja Racuna plus sa 250 dinara na 175 dinara , a po najnovijem tarifniku PŠ od 1. 9. Po preporuci NBS.
 
U Užicu ne možeš da dođeš do svojih para. Bankomat je prestao da radi, na šalterima ne rade sa računima MTS Banke. Izgelda da je stao ceo sistem MTS banke.

U poslovnici poštanske štedionice kažu da mi nismo njihovi korisnici, i odbijaju bilo kakakv razgovor. Vrlo su neljubazni.
 
Poslednja izmena:
@Broker Samo ekspoziture plus rade sa klijentima bivše mtsBanke, a ne sve ekspoziture Poštanske, jer nemaju odgovarajući softver. U Užicu koliko znam imaš i bankomat MoneyGet gde možeš da podigneš novac, ako već ne želiš na neki od bankomata drugih banaka.
 
Poslednja izmena:
@Poolmaker neces mi verovati ali druga po velicini poste u Nisu, sortirni centar postexpresa i nemaju citac, ja zbunjan kao sa Marsa da sam pao, a tek sto sam imao iskustva iz postanske, bukvalno sam mislio da je skrivena kamera 😂😂😂
 
U Užicu ne možeš da dođeš do svojih para. Bankomat je prestao da radi, na šalterima ne rade sa računima MTS Banke. Izgelda da je stao ceo sistem MTS banke.

U poslovnici poštanske štedionice kažu da mi nismo njihovi korisnici, i odbijaju bilo kakakv razgovor. Vrlo su neljubazni.
I ja sam iz Ue i iako krajnje negativna, iskustva su ipak bitno drugacija. Bankomat radi normalno, nikad nisam imao problema. Na racune mts banke moze dinarska uplata i isplata, ne rade sa eurima, sto je glavni problem. Ne znam ni kako su ti rekli da nismo njihovi korisnici i odbili razgovor, to je prilicno cudno, da ne kazem nemoguce. Tacno je da ne znaju nista i da uglavnom daju botovske odgovore kao i u korisnickoj podrsci, ali su uvek odgovorili na svako pitanje, makar i sa "zao nam je, nemamo tu informaciju". Bili su i skroz ljubazni, samo sto ta ljubaznost malo znaci kad ne resavaju suštinu. Doduše, ja sam poslednji put ulazio u banku dosta davno, ima bar 8-9 meseci, moguće i da se promenilo na još gore.

Inace, Užice je jedinstven slucaj u Srbiji da se 2 poslovnice Postanske nalaze bukvalno jedna preko puta druge. Izadjete iz jedne, predjete pesacki i na vratima ste druge filijale. Od vrata do vrata ima 15m vazdusne linije. Koji je interes banke da ima 2 poslovnice jednu pored druge, a da drugi delovi grada budu nepokriveni, to niko ne zna, a posto je u pitanju PŠ, elementarna logika je čist višak.
 
Poslednja izmena:
Odrzavanje racuna naplacuju iskljucivo sa din racuna, pa tako ako imate sredstva na deviznom delu, a ne na dinarskom ulazite u nedozvoljeni minus, ne pitajte kako znam :ROFLMAO:

inace, do toga ne bi ni doslo da nisu imali bug, gde su za neku pretplatu u eurima prvo poskidali sav dinarski deo tipa ~2000 dinara, a onda tek sa deviznog dela gde je, naravno, bilo dovoljno sredstava... priznali su gresku ali kao mogu da vrate razliku u kursu od par dinara i to je to...
 
Kad spominjete mesečno održavanje računa, od septembra je smanjeno sa 250 na 175 dinara.
 
Па вјероватно због НБС и њиховог ограничења,мада с задршком,али су опет реаговали.
 
Nbs je reagovao na ova skorija povećanja, račun plus je 250din već jače od godinu dana..

Imaš li link ka zvaničnoj vesti?
Pošto ja ne nalazim.
 


Тачно је умањење за 30%
 
Ne znam da li ima teme za PŠ, ali ovde ću postaviti pitanje.
Šta je bolje, šta se vise isplati, da li tekući račun za ostale namene ili račun plus?
Malo sam skeptik sa ovim Racunom plus (povremeno pročitam komentare)
Hvala unapred!
 
Jedino račun plus ima normalnu mobilnu aplikaciju, pa ako ti to znači...

@slaksm @tarantula888
"су повећавале накнаде за платне услуге грађанима од 1. јануара 2021."
Nisam znao da su toliki vremenski period obuhvatili, hvala.
 
@Nista prošle godine je mts banka prešla iz vlasništva Telekoma u ruke Poštanske štedionice. Uplatni/evro bankomati su ostali Telekomova imovina, a Poštanska na svojim dinarskim bankomatima za uplatu u 24/7 zonama ne obuhvata kartice bivše mts banke za tu svrhu. Aplikacije su ostale iste, samo presvučene plavom bojom, a brojevi računa ostali nepromenjeni tj. počinju sa 360 umesto 200. Isplata i uplata deviza vrši se na šalterima poslovnica plus:
U redovnim filijalama moguća je samo uplata dinara, a isplata samo ukoliko ista poseduje POS terminal. Postoji mogućnost i uplate u pošti bez provizije, ali prema instrukcijama kao sa prve strane.
 


Тачно је умањење за 30%
Paradoksalno je to što su tekući računi za zaposlene i penzionere u PŠ ostali na istom iznosu tj. Nisu smanjeni za 30%. Iako su u avgustu ne malo povećani za zaposlene sa 110 dinara na 2oo din., a penzionerski sa 70 din na 125 din. Opšte poznato je da ti tekući računi čine okosnicu njihovog poslovanja.
Ispada sada da je račun u PŠ Za zaposlene skuplji od racuna plus, a sa daleko nižim paketom usluga..
 
Da li si siguran da nije spustena cijena i tih paketa? Trebalo bi da su obuhvaceni svi paketi koji su poskupili od 1. januara 2021. do momenta usvajanja uredbe. Imajte na umu da umanjenje nastupa tek od septembra, tj. odrzavanje za septembar (koje obicno dolazi na naplatu krajem mjeseca) ce biti sa popustom.
 
@Nista Ne postoji više, pripojila se BPŠ, ali i dalje posluje kao da nije. :LOL:

@Nista prošle godine je mts banka prešla iz vlasništva Telekoma u ruke Poštanske štedionice. Uplatni/evro bankomati su ostali Telekomova imovina, a Poštanska na svojim dinarskim bankomatima za uplatu u 24/7 zonama ne obuhvata kartice bivše mts banke za tu svrhu. Aplikacije su ostale iste, samo presvučene plavom bojom, a brojevi računa ostali nepromenjeni tj. počinju sa 360 umesto 200. Isplata i uplata deviza vrši se na šalterima poslovnica plus:
U redovnim filijalama moguća je samo uplata dinara, a isplata samo ukoliko ista poseduje POS terminal. Postoji mogućnost i uplate u pošti bez provizije, ali prema instrukcijama kao sa prve strane.
Ok , hvala vam. 🙂
Znači ako je PŠ bežanija.😂
 
  • Like
Reagovanja: uji
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno