Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni nije hitno pa sam zato odradio online, nebitno mi je dal ce stici za 3 ili 30 dana...samo mi nije bio jasan taj slucaj oko vracanja posiljki i mog ugovora
 
Danas sam ih zvao par puta

Nemaju odgovor na pitanje zasto ne postoji sifra placanja 121,takodje nemaju odgovor na pitanje zato notifikacije ne stizu na mail iako je u aplikaciji tako podeseno i postoji ta vrsta usluga

Sto je najgore nemaju ni odgovor na to dali postoji neko kod njih ko zna odgovor na ova 2 pitanja
 
Која банка,картица,рачун...?Објасни да и ми тако радимо.


Код Комерцијалне најлакше,не чекаш СМС,сам креираш итд.

Ma znam... zanimljivost je za racune za struju, infostan stizu samo brojevi, za telenor, mts, e racun ide ovo sto sam pisao...

Naravno da je bolje online. To što imamo posla sa firmom kakva je mts je nešto sasvim drugo.


Sent from my LEX820 using Tapatalk

Ko moze da ide do poslovnice, mnogo je lakse, jer je sve odmah aktivno. Nema cekanja. Sto se tice dostave postexpres to radi. Pa dok ovi prime...


Danas sam ih zvao par puta

Nemaju odgovor na pitanje zasto ne postoji sifra placanja 121,takodje nemaju odgovor na pitanje zato notifikacije ne stizu na mail iako je u aplikaciji tako podeseno i postoji ta vrsta usluga

Sto je najgore nemaju ni odgovor na to dali postoji neko kod njih ko zna odgovor na ova 2 pitanja

Stize sms, iako je iskljucen. Nema naplate... bilo bankomat, prodavnica , racuni...
 
Poslednja izmena:
Danas sam ih zvao par puta

Nemaju odgovor na pitanje zasto ne postoji sifra placanja 121,takodje nemaju odgovor na pitanje zato notifikacije ne stizu na mail iako je u aplikaciji tako podeseno i postoji ta vrsta usluga

Sto je najgore nemaju ni odgovor na to dali postoji neko kod njih ko zna odgovor na ova 2 pitanja

Sifra placanja 121 ne postoji jer je namenjena za placanje na salterima. Za placanje elektronskim putem koristi se sifra 221.
Pozdrav
 
Meni su rekli da je sifra 289 i tako sam uplatio

I sms nije email koliko ja znam
 
Jel zna neko kako da kreiram šablone za plaćanje?
Kad odem na Plaćanje, pa Šabloni i primaoci, pa na tab Korisnički šabloni, piše mi samo "ne postoje korisnički šabloni" a nemam nigde opciju da sam kreiram šablone.
 
Pa nije, ni meni iz nekog razloga ne stize. Iako je ukljucen mail. A iskljucen sms. Stizu obrnuto, ali bitna info je da nema naplate. Bilo prodavnica, bankomat, racuni. Probao sam sve.
 
Komunalije opet sam i zvao i decidno tvrde da je to tako

Naravno nisu me obavestili da snimaju razgovor i u vecini slucajeva se ne predstavljaju,ako vi njih obavestite da snimate razgovor odmah prekidaju vezu,navodno razgovor snimaju zbog moje bezbednosti i sigurnosti,valjda od terorizma:wall:
 
289 sifra za placanja po nalogu gradjana,za struju,kablovsku,komunalne usluge,telefone...

Kreirao sam pin online,na 3 razlicita bankomata upit stanja ne vidi i nije aktivirana,da li moze da se aktivira na pos terminalu ili sta dalje?
 
Dalje... udjes u ebank ili mbank i vidis stanje
 
U ebank stoji da je kartica neaktivna iako sam na 3 razlicita bankomata pokusao da vidim stanje.
 
Kad se placa elektronski, za prvu cifru sifre placanja umesto 1 stavi se 2. Druga i treca cifra ostaju iste i oznacavaju namenu transakcije.
Pozdrav
 
289 sifra za placanja po nalogu gradjana,za struju,kablovsku,komunalne usluge,telefone...

Kreirao sam pin online,na 3 razlicita bankomata upit stanja ne vidi i nije aktivirana,da li moze da se aktivira na pos terminalu ili sta dalje?
I moja je pokazivala stanje 0 dok nisam uradio upit na bankomatu PŠ. Posle toga sve ok.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
U ebank stoji da je kartica neaktivna iako sam na 3 razlicita bankomata pokusao da vidim stanje.

Pa pozoves broj i aktiviraju ti

b2369ea39b2a7b20347bdac189910a21.jpg
 
Probam ja da prebacim sa Payoneera $50 na racun


Jutros oko 7 zahtevam prebacivanje na mts racun $50, u roku od 5 minuta dobijem mejl od payonera kao potvrdu da ce na moj racun leci 43.68 evra - $50*0.87 (kurs). Oko 4h popodne zovu me iz mts banke da potvrde da ce mi odobriti priliv od payonera (da ne poverujes, sve u jednom danu). Nakon par minuta stize poruka, priliv 28 evra. Pogledam na sajtu pod transakcijama, naplatili naknadu 15 evra, a u tarifniku pise bez naknade. Poslao sam reklamaciju, sad cekam odgovor.
 
@Marko J

Ovo sto si okacio odnosi se na pin koji ste dobili postom,ja sam moj pin kreirao sam online i pokusao na 3 razlicita bankomata da aktivram i dalje mi stoji kartica neaktivna.
 
Ne, ne i ne...

Ovo je papir uz karticu... Pin sam sam kreirao...Znači imaš onaj prvi broj fiksnog i rešeno, oni aktiviraju, ti napraviš pin, ebank...
 
Meni nije ovakav papir došao... Drugačiji je, nije pisalo da se bilo šta zove nego da se u app izabere aktivacija i da se tu dodaju nedostajeći brojevi kartice.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
I meni nije dosao ovakav papir i pise da sam kreiram pin i nikog da ne zovem isto kao kod Darka.
 
I dalje piše neaktivna ?
 
I dalje pise neaktivna.
 
Okreni broj prvi i aktiviraj :)
 
Naravno da je bolje online. To što imamo posla sa firmom kakva je mts je nešto sasvim drugo.
Telenor je kao bolji bio? Ne zasmejavaj me ovako rano ;) Pola sata su me zezali u call centru jer nisu znali kako se radi ovlascivanje drugog lica bre ;)

Probam ja da prebacim sa Payoneera $50 na racun
Jutros oko 7 zahtevam prebacivanje na mts racun $50, u roku od 5 minuta dobijem mejl od payonera kao potvrdu da ce na moj racun leci 43.68 evra - $50*0.87 (kurs). Oko 4h popodne zovu me iz mts banke da potvrde da ce mi odobriti priliv od payonera (da ne poverujes, sve u jednom danu). Nakon par minuta stize poruka, priliv 28 evra. Pogledam na sajtu pod transakcijama, naplatili naknadu 15 evra, a u tarifniku pise bez naknade. Poslao sam reklamaciju, sad cekam odgovor.
Nema NJIHOVA naknada, ima naknada Ino banke. To ces svugde imati. Osim ako neko neuk ne radi obradu prigovora ili pomisle da ti cine uslugu, bice odbijen prigovor.
 
Ne znam kako si ti prošao ali znam kako ja jesam i kako je prošlo par njih koje sam nagovorio da otvore račun. Bez problema. Doduše jedino ja jesam čekao u poslovnici jer je tipa bio prvi dan ali se ovakve ******štine da ljudima po dve nedelje ne otvaraju račun mislim nisu ni tad dešavale. I ako jesu uzorak je definitivno manji ako već hoćeš dlaku u jajetu da tražiš. Lako se pretrči TB tema. Kapiram ja da ne podnosiš Telenor al nekad stvarno preteruješ.

Da ne pričamo o tome kako si došao na ideju da praviš poređenje sa Telenorom :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Telenor je kao bolji bio? Ne zasmejavaj me ovako rano ;) Pola sata su me zezali u call centru jer nisu znali kako se radi ovlascivanje drugog lica bre ;)


Nema NJIHOVA naknada, ima naknada Ino banke. To ces svugde imati. Osim ako neko neuk ne radi obradu prigovora ili pomisle da ti cine uslugu, bice odbijen prigovor.
Naknada koga? Payoneer uzima 15 evra da ti svuce pare na karticu??
 
Ne znam kako si ti prošao ali znam kako ja jesam i kako je prošlo par njih koje sam nagovorio da otvore račun. Bez problema. Doduše jedino ja jesam čekao u poslovnici jer je tipa bio prvi dan ali se ovakve ******štine da ljudima po dve nedelje ne otvaraju račun mislim nisu ni tad dešavale. I ako jesu uzorak je definitivno manji ako već hoćeš dlaku u jajetu da tražiš. Lako se pretrči TB tema. Kapiram ja da ne podnosiš Telenor al nekad stvarno preteruješ.

Da ne pričamo o tome kako si došao na ideju da praviš poređenje sa Telenorom :)
Cim se pomene MTS, logika je da se uporedi sa Telenorom, jer ga svi porede tako ;)

Fora je da to nema veze sto je MTS u pitanju, vec je drzava u pitanju.
Nisi ispratio temu izgleda, bilo je gomila slucajeva da su morali u poslovnici novi zahtev da prave, jer raniji je zezao, pa se ceka po pola sata! Samo sto Telenor nije imao toliku najezdu na pocetku izgleda, pa se manje primetilo.
Ja trazim pre mesec dana onaj zahtev za prenos plate - 10+ minuta cekam, posto ne znaju ni gde je, a onda prvo moraju nesto drugo da odstampaju jer im ne da samo to da odstampaju ;)

Naknada koga? Payoneer uzima 15 evra da ti svuce pare na karticu??
Ne, na DEVIZNI ti uzima ino-banka.
 
Poslednja izmena:
Ne nego si uzeo totalno neopravdano da braniš MTS poredeći ga sa Telenorom kojeg niko a ja ponajmanje nisam spomenuo. Čak i da je 5 puta gori Telenor to nije nikakvo opravdanje za MTS i NEDOPUSTIVO je da se 2 nedelje čeka na otvaranje računa.

Kakva crna najezda, cenim da nema 1000 računa otvoreno. I već u startu zakazuju. Da me ne shvatiš pogrešno, koristim mts banku i zadovoljan sam. Meni radi sve by the book(skoro) i nisam čekao na otvaranje računa ali ovo što neki ljudi prijavljuju je katastrofalno. Tebe/mene kao korisnika totalno ne zanima šta je problem i ko je u lancu zakazao. Oni su dužni to ekspresno da rešavaju. A vidimo kako rešavaju. To je poenta. A ne poređenje sa Telenorom.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ne pravdam ih ni ja, samo kazem da je to do drzave gde zivimo, svi su takvi, nisu oni gori po tome :(
Licno sam impresioniran njima, ocekivao sam MNOGO GORE (to je dobar pokazatelj kakvo ja misljenje u stvari imam o njima :))

Jeste najezda, pogledaj koliko strana vec ima za ovako kratko vreme, slicno kao Telenor banka, ali pogledaj koliko je to novih nickova, i korisnika koji uglavnom o otvaranju pisu.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno