Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li neko zna da li bi prenos kompletnih sredstava sa racuna u intesi na racun u mts banci imao neku proviziju? Hteo bih da zatvorim jedan od racuna u intesi u zamenu za mts, s obzirom da mi tamo naplacuju odrzavanje.
 
Pa najsigurnije ti je da podignes to sve na bankomatu ili u banci i odes da uplatis na racun u mtsbanci
 
Nema provizije koliko znam u BI na bese hit racunu, tako da mozes opusteno.
Ni u Mts banci nemas proviziju kad budes placao online.
 
Hvala! Podneo sam zahtev online u mts banci, dobio broj racuna i sad cekam ugovor i karticu. Mogu li pre toga da prebacim novac, ili je bolje da sacekam da se sve to zavrsi?
 
Tek kad potpišeš ugovor biće ti aktivan račun. Tada možeš da prebaciš novac.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Znači da bih mogao bez problema, samostalno, otvoriti račun+karticu?

U vecini banaka mozes. U Intesi i UniCredit sigurno mozes, sestra je otvarala dok je bila maloletna, i bez potpisa roditelja.
Za druge nisam siguran, ali ono sto se ne placa, treba da mozes.

Najbolje pozovi call centar banke gde zelis karticu i pitaj. Ako ti treba za online placanje, skokni do Intese i otvori Visa Electron, najlakse.

Tekuci racun vec ne mozes u nekim bankama (ako nemaju za mladje od 27), devizni valjda da (ja sam imao jos kao osnovac u 3 banke, ali to je bilo pre 3 banke skoro :D)
Intesa ima racune za Omladinu, koji su besplatni, njih bi trebalo da mozes otvoriti sve dok imas <27, ukljucujuci i kao maloletan. Proveri za svaki slucaj, informacije nije sveza od ove godine, iako je iz iskustva.
 
Poslednja izmena:
Pa kaže:
Poštovani g-dine Đurić,

Vezano za obaveštenja na svim kanalima, za sada je prediđeno da obaveštenja budu samo kao SMS poruke.
Što se tiče plaćanja MTS računa karticom i 3DSecure coda problem je tehničke prirode i biće ispravljen od
strane našeg procesora.
Vaše sugestije na tekst poruka mts Банка će uzeti u razmatranje.
Trenutno se radi na otvaranju naloga na društvenim mrežama radi lakše komunikacije sa korisnicima.
Zahvaljujemo se na svim Vašim komentarima, i pohvalama.

S poštovanjem,

Gordana Milekić
Koordinator za razvoj novih proizvoda za fizička lica, Odeljenje za razvoj novih proizvoda sa fizičkim licima
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koliko se secam Posta ima proviziju za EPS, a Infostan je generalno povlascen, mislim da je oslobodjen provizije u posti i vecini banaka.
 
Нема провизије за ЕПС у МТС банци(пословници,експозитури)бар по Тарифнику.
 
Данас коначно свратим у мтс банку, уплатим једну чрвену, проверим на неколико банкомата и сви кажу ... није нам послато стање. Успут уђем у неку радњицу и без проблема купим нешто, ту је одмах радило. Стигли смс-ови о уплати у банци и о куповини и ништа није наплаћено.
 
Radi li neka ekspozitura subotom?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Pokusao sam da otvorim racun - ne moze. Posle dobijanja verifikacionog koda dobijam poruku da "Proces registracije nije moguce nastaviti elektronskim putem" i da moram da odem u poslovnicu.
U cemu je fora?

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Prvi put cujem za to.
Aj probaj sa nekim drugim browserom.
 
Dolazni sms je besplatan a odlazni ?
 
Poruka o prilivu je free, poruka o odlivu sredstava se naplacuje 6 din sa pdv-om.
 
Kod calexxa je poruka i o prilivu i odlivu besplatna,svima je razlicito, tj negde radi negde ne.
 
Da odgovorim sam sebi ali i pomognem drugima:
Jutros sam ponovo pokusao, izadje baner da mi je broj telefona blokiran.
Nazovem call centar, dobijem sledecu informaciju:
2014. sam registrovao auto preko njihove banke (pojma nemam o tome, to su nesto sa tehnickog pregleda radili - ja sam dao cekove svoje banke) i vec sam njihov korisnik (nemam dugovanja i penale) pa moram u poslovnicu da oni to ugase i naprave novo. Veselo

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
На то је већ одговорено,30. страна,мислим да човјек ради у МТС банци или Дунав осигурању,па да поновим његову поруку.


Jeste, dešava se ukoliko ste odnekud ranije registrovani u sistemu Banke, a kako su oni nasljednici Dunav banke ta situacija se možda dešava ako ste ranije imali neki aranžman sa Dunav bankom ili Dunav osiguranjem. Ukoliko sistem Banke od ranije zna za vaš JMBG onda nije moguća elektronska registracija već se mora ići u poslovnicu.
 
Ko je ciljna grupa vaših klijenata iz ugla banke?
- Nama nije fokus samo na mladim, urbanim korisnicima iz Beograda, Novog Sada i Kragujevca, na primer. Nama je ciljna grupa svaki građanin Srbije, pa pokušavamo da napravimo spregu između digitalnog i onoga što ljudi u našoj zemlji trenutno koriste. Zato MTS banka neće naplaćivati ni dinar provizije za podizanje novca sa bilo kog bankomata, bilo koje banke u Srbiji, a održavanje računa biće besplatno, kao i plaćanje putem elektronskog i mobilnog bankarstva. Uskoro ćemo u ponudi imati i keš kredite, čije će rate moći da se plaćaju kroz mesečni račun za telefon.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...nije-Telekom-dosao-do-deset-miliona-korisnika
 
На то је већ одговорено,30. страна,мислим да човјек ради у МТС банци или Дунав осигурању,па да поновим његову поруку.

HVALA... Na zalost, tako je. Elektronska registracija nije nikako moguca. Pokusao sam preko call centra - nema sanse. A u poslovnicama 200 ljudi sa reklamacijama za Iptv i sl... Kako je pocelo, tako se i zavrsilo - ne verujem da cu se petljati dalje jer ce uvek biti neki razlog za ovo ili ono zbog ovoga ili onoga (uticaja gama zraka na pubertet krompirove zlatice)
 
Ko je ciljna grupa vaših klijenata iz ugla banke?
- Nama nije fokus samo na mladim, urbanim korisnicima iz Beograda, Novog Sada i Kragujevca, na primer. Nama je ciljna grupa svaki građanin Srbije, pa pokušavamo da napravimo spregu između digitalnog i onoga što ljudi u našoj zemlji trenutno koriste. Zato MTS banka neće naplaćivati ni dinar provizije za podizanje novca sa bilo kog bankomata, bilo koje banke u Srbiji, a održavanje računa biće besplatno, kao i plaćanje putem elektronskog i mobilnog bankarstva. Uskoro ćemo u ponudi imati i keš kredite, čije će rate moći da se plaćaju kroz mesečni račun za telefon.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...nije-Telekom-dosao-do-deset-miliona-korisnika

Bas me zanima koja banka je povukla da se to radi, jer tu ce im biti CIST minus. Ne postoji nijedan nacin da oni nadoknade troskove drugih bankomata. Samo se novac gradjana (jer to je novac Telekoma, a svi smo vlasnici) daje bankama.
 
Samo da javim. Posle više pokušaja isključivanja sms obaveštenja o odlaznim transakcijama, one i dalje stižu ali mi se za sad ništa ne naplaćuje (osim ako nešto vip nije zabagovao mada je prošlo već dva dana od transakcije).

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Kad hocu ovako nesto platim a nema poziva na bro,kaze mi Neispravna vrednost polja referenca i iskoci validacija nije uspesna.Unesem neki bezveze broj i opet nece i kako sad platim? :)
 
Pojma nemam. Ja sam placao 3,4 puta sve bez poziva na broj i sve prodje kako treba. Online uvek izaberem 289 tamo da je transakcija po nalogu gradjana i to je sve.
 
Ma resio.Ja placao tako,nego zena zapela da plati nesto,a unela model 97 a bez broja na poziv na broj i ono tako nece naravno.Zene kao zene :D
 
Bas me zanima koja banka je povukla da se to radi, jer tu ce im biti CIST minus. Ne postoji nijedan nacin da oni nadoknade troskove drugih bankomata. Samo se novac gradjana (jer to je novac Telekoma, a svi smo vlasnici) daje bankama.
Какав новинар такав и интервју.Плаћени чланак,маркетинг,обмана...
 
Nemaju i mCash.
 
Plaćanje na internetu u $ - značajno bolji kurs nego na telenor banci.

Prebacivanje novca iz kombank na mts banku:
15:28:08 PLAĆENJE IZVRŠENO U KOMBANK MBANK APP
15:57:50 Novac stigao na mts banku.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno