Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Od pre 15ak minuta primetio. Restart telefona nije pomogao, nije stigao SMS za plaćanje karticom.

Deluje da imaju neki problem.

724e9dee109c13b855a2a6df9d08a5b4.jpg


Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Danas od 08.00 do 16.00 imaju radove na sistemu, najavili su.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Nisam primio informaciju. Gde su je objavili?

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Posto mi ne radi edit, probaj sada, meni aplikacija radi dok je web servis jos offline.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ni sada meni ne radi...Ista odzivna poruka kao pre 2 dana

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da li bih mogao iz USA da placam racune online u SRB mts Master karticom?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
^ Koliko takvih računa ima uopšte? Nekada je račun za Telekom mogao da se plati karticom, što nije moguće od Marta prošle godine. Možda Vip račun može karticom? Takvih mesta je toliko malo da je najbolje da platiš ebanking-om.

Sve transakcije karticom u Srbiji odrađuje Banca Intesa i možeš platiti iz bilo koje zemlje.

Imaj u vidu da postoje unutrašnji mehanizmi zaštite koji, između ostalog, očitavaju tvoju lokaciju i mogu da da ti storniraju plaćanje jer je van obrasca tvog dosadašnjeg korišćenja (prvi put plaćanje sa drugog kontinenta). Ako se to ili slično desi, trebalo bi da kontaktiraš banku i da im lično svojim podacima potvrdiš da se zaista nalaziš na toj lokaciji i da ti potvrđuješ autentičnost transakcije.

Isto Važi ako si, recimo, uobičajeno plaćao manje iznose i onda odjednom platiš neki veliki iznos, tada se uključuju mehanizmi koji pokušavaju da spreče zlonamerno korišćenje tvoje kartice.
 
Ne stižu sms poruke nakon plaćanja na pos termibalima.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
I vip i telenor mogu da se karticom plate...a mts nacekacemo se [emoji846]
 
Akcija do 31.jan:
Ko prenese platu i ima BOX dobija 5k din na račun.
To je novost da sada traže box.
 
Pitanje koje je neko možda već pitao. Ne mogu da nadjem :)

Prebacio bih na račun mts banke neke dinare,pa ih zatim pretvorio u evre. Ako te evre podignem na bilo kom bankomatu,da li ide provizija? Ili isto ko i za dinare,bez provizije?



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ne možeš evre da podigneš na bankomatu

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Evre je moguće podići samo na bankomatima matične banke, ako ona uopšte pruža tu uslugu svojim klijentima.
 
Pa napisao sam iznad da ne mogu evri na bankomatima.
 
Da, da ... Mislio sam samo da odgovor bude potpuniji.

Korisnici npr. Eurobanke, Sberbanke i sigurno još nekih banaka mogu da podignu evre na bankomatima svojih banaka, ako ih imaju na računu.

Ali ne mogu da podignu evre na bankomatima drugih banaka. Mogu da podignem evre sa svojim MasterCard-om na Eurobank bankomatu, jer su mi tamo pare. A ne mogu na Sberbank ATM. Iako i taj bankomat omogućava isplatu u EUR svojim klijentima.
 
ovo je tema o MTS banci

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Kolege forumasi, ako je neko bio u slicnoj situaciji molim vas podelite iskustvo:
Naime, koristim mastercard iz MTS banke i hteo bih da kupim licencu za odredjeni paket programa. Kosta nesto vise od 200$. Ali postoji zackoljica. Naime, kad promenim IP adresu da nisam iz ovog regiona-USA, UK...., sajt te kompanije mi nudi program po jeftinoj ceni. Ako npr stavim IP iz Bugarske ili Hrvatske onda bude skuplji, oko 300€ prikaže cenu. Najjeftinije me izadje sa Australijskim IPem. Da li se neko susreo sa ovako necim, i da li ima sanse da plaćanje prodje sa stranim IP? Inače, prihvataju paypal i regularno plaćanje.
Hvala
 
To zavisi od toga šta kupujes.

To ćeš platiti tu cenu koja ti se prikaže, ali nemoj da je softver regionalno ograničen tu ti niko neće pomoći.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Jedno kratko pitanjce: Jesam li dobro shvatio da je broj racuna u mts banci zapravo tvoj broj mobilnog? Ako je tako, to mi se bas i ne svidja. Zamisli prodas nesto preko oglasa, i das nekome broj tvog mts racuna da ti uplati novac, a kupac onda pocne da te smara na mobilni jer je mts racun isti sa brojem mobilnog za koji je vezan nalog. Mozda nisam dobro shvatio, sto bi u ovom slucaju bila dobra stvar. :)

Npr, ako je broj mobilnog : 064/123-4567 ...kako bi izgledao broj racuna u mts banci?
 
A inače će taj kupac da ti uplati na račun bez da te pozvao telefonom?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ide 360-00381 broj telefona - xy

Btw mogao si google da koristiš pa da nađeš nečiji broj računa i vidiš u kom je formatu ;)
 
A inače će taj kupac da ti uplati na račun bez da te pozvao telefonom?


bakara ponekada imas pogresne pretpostavke. :)

Recimo prodas nesto na limunu i komunikacija ide samo preko limuna. Ne zelim da me lik smara preko mobilnog. Dobije broj racuna pa nek uplati. Sve sto mu nije jasno moze preko poruka na limunu. Ako nesto 'bas' zapne neka pozove na mobilni (ali ne zelim da zna i drugi broj mog mobilnog za koji mi je vezan racun). Eto, jesam li sada bio dovoljno jasan? :)

Ide 360-00381 broj telefona - xy

Hvala. Hmm, to bas i nije najbolje resenje. Stvarno su d#bili ovi iz mts banke.

Btw mogao si google da koristiš pa da nađeš nečiji broj računa i vidiš u kom je formatu ;)

Mogao sam :)
 
Poslednja izmena:
Средња цифра има једну почетну нулу.Слажем се да није најбоље рјешење,итд.
 
@tarantula888 zavisi koliko cifara ima broj telefona ;) bez pozivnog može da ima 6 ili 7 pa onda imaš dve ili jednu nulu u sredini.
 
Pa broj računa ne mora da bude kao broj mobilnog to je samo opcija

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Svratih konačno do čuvenog bankomata u Loli, piše da je trenutno van funkcije :) a pretpostavljam da je radio nikad ;)
Nek demantuje neko ako ga je koristio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno