Šta je novo?

Moto Z

Ima, licno sam ga kupio, fizicki, u Uscu. :)

Moto Z + TapaTalk
 
Sad sam se malo detaljnije raspitao i poklon vazi samo u Vip-u za prvih 20kupaca

Lenovo Moto Z
 
Eeee daleko sam ja od usca,posto su inace ako nije tajna,moze pp,hvala :)
 
Cena nije tajna 2499, moze i da s eporuci pa ti posalju brzom postom.
Inace probao sam onako nabrzinu projektor sa decom (Pepa Prase na plafonu) ovo je toliko dobro i sam neverujem.
Odlicna slika, brzo i lako se izostri, moram da nadjem neki zid da mogu normalno da pustim da nije plafon (ko okaci ove slike po praznim zidovima).
 
Obicno kad dele "prvih x kupaca" to I ne stigne do krajnjih kupaca, vec sve neko pokupi
 
Sva sreca pa cuvam mail dopisa sa njima kad sam se raspitivao kada ce moto z da im (a i meni) stigne pa poslah na kvarnjaka pitanje da se sete i mene :))))
"Mene, ako se sete na dan bezbednosti, sete se, ako se ne sete nikom ništa, to je bila moja dužnost, da radim..." :D

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Sve akcije koje krecu u Retail-u ne mogu retroaktivno da se sprovode po pravilu ali naravno vredi poslati mail mozda ti se posreci:)
Verovatno da je Lenovo poklone vec poslao u Vip.
 
Poslednja izmena:
Modom pod vodom ;)
31ba49fec5582730b15fb6bdb146c001.jpg


Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Danas prolazih pored Vipove radnje na Ušću i pazarih Moto Z,i stvarno sam dobio projektor besplatno,tj.uz telefon.I važi za prvih 20 kupaca.
 
Pa stvarno su ******i!
2102d891d6106ee44d3ed99c7cdc8827.jpg


Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Zasto su ......Sada su stigli Modovi i sada je krenula akcija, mada nisam video da imaju i druge modove.Jedino i meni nije bas jasno zasto je ograniceno na ovih nekoliko radnji u Beogradu.
 
Poslednja izmena:
Beogradizacija :D

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
To se i meni nesvidja ali kao sto si rekao poslaces mail, sto da ne mozda ti i posalju neki poklon.
Danas sam se malo vise igrao sa projektorom i to cudo kida kako dobro radi, slika je odlicna, lako se izostri.....ma bas, bas zanimljiva stvar.
 
Neee ja necu "neki" poklon ja hocu projektor tj. da budem ravnopravan korisnik kao i ostali :))))))

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Znam ali vredi pokusati. Nemam sta da izgubim. Mogu samo da dobijem ili ostanem na istom. Mozda i budu meka srca posto ima jedva mesec dana od produzenja ugovora uz telefon a dugogodisnji sam njihov korisnik... Videcemo koliko su uvidjajni i profesionalni kad vec dele "sakom i kapom" ;)

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Uvidjavni..? Profesionalni..?

Mora da sam upao u neki Matrix. :D

Sent from my ASUS_X008D using Tapatalk
 
Uvidjavni..? Profesionalni..?

Mora da sam upao u neki Matrix. :D

Sent from my ASUS_X008D using Tapatalk
Haha pa sto jes' jes' ali...
"desava se ziv covek pogresi... Mozda sam i ja nekad zlzlzzl" [emoji23]

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Interesantan je ovaj novi mod. Samo da je malo tanji bio bi full.
 
Danas prolazih pored Vipove radnje na Ušću i pazarih Moto Z,i stvarno sam dobio projektor besplatno,tj.uz telefon.I važi za prvih 20 kupaca.
Mozes li mi reci uz koji paket si uzeo moto z sa projektorom? I ako imas info da li su striktno vezali to za neke pakete ili dobijas ako moto z uzmes uz bilo koji post paket?
Hvala

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Uz paket Nova 5 i koliko se secam nisi striktno vezan za paket i normalno mozes da uzmes tel.na otplatu
 
Ne vidim razlog da ga nedobije svaki kupac, nema veze koji je paket ili nacin placanja izabrao.
 
Slazem se zato i pitah cistoz da imam argumente kad budem pricao sa njima

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Javi jesi li uspeo nesto da izboksujes, bas me zanima...

Sent from my ASUS_X008D using Tapatalk
 
Ne, jos cekam odgovor na mail

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Za sada corsokak :(
Ali idemo dalje ;)
8582f61ebb1e4637d045e5f14cacaa1f.jpg


Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno