Šta je novo?

Moto Z

Ma operateri ce drati za to... 105.000 ti je Moto Z u VIPu bez ugovorne obaveze za kesh (mada cini mi se da daju na kes placanje -10%).

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Posto su i oni vrlo "specijalni"...

Moto Z + TapaTalk
 
Videcemo, to je nesto sto je Lenovo pricao na predstavljanju Moto Z i cinimi se da se jos negde ta prica provlacila.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Da, rekli su da ce gledati da modove daju u paketima sa telefonima - cekamo da vidimo.

Bojim se samo da malo presporo ide to sve, vec je 4 i po meseca proslo od predstavljanja telefona, prodaje se vec dugo, a kod nas tek u povoju citava ta prica...

Moto Z + TapaTalk
 
Bolje spreciti... Ne razumem zasto ne postavljaju gorila glas i na te male povrsine koje pokrivaju socivo kamere? Veoma je podlozna grebanju
5f2726ef9f86aeacaa70ff042e6a1f56.jpg


Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Poruci vise pa da mogu i ja jednu da otkupim od tebe.
Ja trazim i staklo da kupim.
Danas sam instalirao APK Cameru od Nexusa sa HDR+.Sutra cu malo da istestiram, koliko sam citao radi odlicno.
 
Poslednja izmena:
Narucio ja tri komada u paketu i staklo od istog kineza... Vec je u putu nedelju dana :)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Poruci vise pa da mogu i ja jednu da otkupim od tebe.
Ja trazim i staklo da kupim.
Danas sam instalirao APK Cameru od Nexusa sa HDR+.Sutra cu malo da istestiram, koliko sam citao radi odlicno.
?
Pa Moto Z vec ima svoju sa hdr+ opcijom.

Nexusova bolje radi posao ili sta?

Mene vise interesuje neka koja vrsi RAW snimanje (izuzev hb moda) ako postoji.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako Moto Z ima HDR+..? Ima samo klasican HDR.

Da ima i HDR+, bio bi to savrsen telefon, otprilike. :D

@drdekzar
Javi kad istestiras, valja li to cemu. :)

Moto Z + TapaTalk
 
Da to je ta, probacu danas kako radi.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
Poslednja izmena:
Bez ljutnje po meni su lose:( ovako okacene, deluju dosta stresene.Kada sam ih skinuo onda se vidi skroz drugacije.Predlog da kacis slike na Flicker.
Ja nisam danas stigao da probam bas detaljno, primetio sam samo da brze fokusira.Skinuo sam danas i Full verciju Pro Capture camere i za nju mi se cini da najbrze/najbolje fokusira kad hocu da slikam nesto jako blizu.Kada prebacim na manual podesavanja i poigram se slike su odlicne sa fabrickom aplikacijom, siguran sam da ce sledeci update da to jos ucini boljim, meni samo fali bolji/brzi fokus u losijim svetlosnim uslovima.
 
Pa zato sam i stavio linkove za full size. A okacene slike su samo "preview" za link

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Telefon pravi bas dobre slike, meni samo fali da bolje fokusira kad je manje svetla.Probao sam Hasselblad i on mnogo bolje fokusira pri slabijem svetlu.
 
Ljudi stavljajte na kameru bilo kakvu zastitu pa makar i iseceno parce screen folije! Zadnja zastita je toliko podlozna mikroogrebotinama da to nije normalno. Malo ne paznje i ogrebotina preko sredine (gde je socivo) moze trajno da vam unisti buduce slike!

Naprimer ovako nesto (privremeno dok mi ne stignu zastite od kineza)
ad4bc83cdfe939391dc21fb5c1c09bff.jpg


Cak i preko ovoga slike su sasvim ok.

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
'Ladno nosis ovako tanak fon bez Style Shell-a... Meni tobsad prakticno nezamislivo - i sa njim mi je tanak...

Mislim, telefon. :D

Moto Z + TapaTalk
 
Mislim isto, ne mogu bez style shell-a.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
'Ladno nosis ovako tanak fon bez Style Shell-a... Meni tobsad prakticno nezamislivo - i sa njim mi je tanak...

Mislim, telefon. :D

Moto Z + TapaTalk
Ma nosim onaj crni kao tekstilni sto je dosao u pakovanju sa telefonom i obavezno onaj plasticni bumper dok ne dodju od kineza "gace" sa zimskom sarom :D
2beefb763028542213cfbf5c00bd8abd.jpg

Nego sam samo tako slikao

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Au, koji bojni oklop, sve ti j... :D

Moto Z + TapaTalk
 
Ne razumem cemu otvor za konektore kad mod ne moze da se lepi preko... al' ajd' takav merak bio dizajneru :)

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Au, koji bojni oklop, sve ti j... :D

Moto Z + TapaTalk
Do duse uzeh crno-crnu varijantu (zbog prirode posla jer bi svaka druga boja bila posle odredjenog vremena opet crna :D) ali ova slicica prva izasla ;)
Ima raznoraznih bojica po istoj ceni
b5072e1f99f04addbb85fb0e3e4951bd.jpg


Evo i link ko je voljan i zeljan da narucuje (free je postarina iz kine)
For Motorola Moto Z Case Heavy Duty Armor Case Hybrid Rugged Rubber Silicone Hard Back Phone Cover for Moto Z Droid X4 XT1650
http://s.aliexpress.com/NZfmiI7V
(from AliExpress Android)

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Btw: pazite kada narucujete od kineza ovakve futrole jer se razlikuju od Moto Z i Moto Z play (i Z force) zbog debljine telefona tj dubine futrole. Uvek pise da li je za Z ili Z play i force

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Modovi u Gigatronu!!! Navali narode! :)
46f94c5e76f6efb2c86424523e7a667b.jpg


Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Stigo mi upravo projektor, nadam se veceras da probam da decom neki crtni na plafonu.

Cuo sam danas da prvih 20kupaca telefona dobija projektor od Lenovo Kancelarije

Lenovo Moto Z
 
Poslednja izmena:
To je bas strava gest, ako je istina. :)

Moto Z + TapaTalk
 
Pa printscreen je sa sajta... Malo su preterali ali verujem da su to "start" cene. Bice valjda povoljnije vremenom...

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno