Šta je novo?

Moonshot novčići (potencijal x10, x100...)

Ja nisam ni znao da će biti airdrop kada sam radio migraciju :ROFLMAO:
 

zanimljiv projekat
 

ZK narativ
Danas lansiran
svi koji ste uzimali PIXIA po meni bi trebalo da skinete 50% u stablecoin sada..
 
Ne mozes odraditi jer je stopirano. Bolje ti je ovako , kad bude migracioni tool prosao audit, uradit ces migraciju i to je to. fee nije ni 1$ bio.
Jel potrebno nešto bnb-a na TW za migraciju? Malopre sam naseo na tviteru na neki fejk migration i otislo mi svih 5$ bnb-a koje sam držao na TW. Glupo, al eto..Još proverim kroz dapps direktno zvanicni migration tool i vidim da je i dalje pod revizijom, al kao ajde..Dobro je što je beznačajan iznos, ali loše je što da mi je neko pričao da je ovo uradio, rekao bih da je ozbiljno naivan.
 
Jel potrebno nešto bnb-a na TW za migraciju? Malopre sam naseo na tviteru na neki fejk migration i otislo mi svih 5$ bnb-a koje sam držao na TW. Glupo, al eto..Još proverim kroz dapps direktno zvanicni migration tool i vidim da je i dalje pod revizijom, al kao ajde..Dobro je što je beznačajan iznos, ali loše je što da mi je neko pričao da je ovo uradio, rekao bih da je ozbiljno naivan.
Potrebno je nesto sitno BNB, ne znam sad tacno oko 2$ ce biti dovoljno . Pocela je migracija sinoc. Samo pazi se sad da ti ponovo taj ne uzme bnb sa tog walleta.
oni koji su migrirali su dobili airdrop novog fega. Link za migrator https://migrate.fegtoken.com i nova CA 0xbededDf2eF49E87037c4fb2cA34d1FF3D3992A11 ista je za BSC i ETH chain
 
Ok, to mislim da sam odradio kako treba. Jedino što sada u TW imam samo broj tokena bez vrednosti (crna ikona na kojoj pise samo BEP20).
El treba tako ili sam opet nešto shebao?
I da, Feg track sada čita nula Fega sa TW, jel ima načina da vidi migrirane tokene?
 
Ok, to mislim da sam odradio kako treba. Jedino što sada u TW imam samo broj tokena bez vrednosti (crna ikona na kojoj pise samo BEP20).
El treba tako ili sam opet nešto shebao?
I da, Feg track sada čita nula Fega sa TW, jel ima načina da vidi migrirane tokene?
Nema jos vrednost FEGa jer trading jos nice poceo. Trading ce poceti kad i CEX urade airdrop . Kazu 24/48h . Valjda treba da bude update na CMC pa ce se pojaviti cena. FEgtrack se isto updejtuje i sve ce biti ok kad pocme trejd
 
Šta ti je nauka, izmislili Cramer Coin:

Ovo bi svaka poštena kuća trebalo da ima:LOL:
 
Kakvo sam sve đubre kupovao, a ovaj biser sam nekako preskočio. Prosto mi žao ljudi i njihovog truda.
 
Taj biser nisam preskočio, preskočio sam u dva navrata da ih utopim sa velikim plusom. Ne što sam ja tako hteo, igrom slučaja baš tad BezbednodoMeseca nije moglo da se proda... Lepa vest da su zakatančeni i želim im da što sporije istrule u tjorci.
 
Ono sto je vec 2-3+ meseca popularno to su AI coini od TAO (bittensor) do novih kao commune... ako neko zna jos neki a da nije skam, njih treba pratiti iako je bittensor vec odavno grdno napunpan
 
Kao sto @techone rece:
Ai

Didao bih:
RWA
Decentralized storage
Web3 gaming
Decentalized stablecoin - ako se pojavi nesto

+ generalno sve sto u narativu ima decentralizaciju (social media, storage itd)

E sad koji konkretno coin, token to je umetnost pogoditi
 
CItirao bih jedan svoj komentar sa kraja 2022. i pocetka 2023. godine.
Sada je 0.4. Jebalo me 25% zarade.
AI, nikakva macka u dzaku, proveren coin i prodam ga tako rano i jeftino.

Gledam ovaj FET, kupio ga pre mesec dana po 0.08 kada sam ovde na temi spominjao AI projekte. Prodao ga samo par dana posle kupovine, zaradio nekih 25% i kao dobro je.

Sada je na 0.24.
Nisu velike pare u pitanju ali nije prijatno.
 
Ja sam uzeo neko djubre od game coina, NAKA, Sidus, BEAMX, neki SKL stagod, sve neku sicu ubacio da vidimo kako ce da se napumpa u bullu pa da iskacem lagano u rastu pre nego sve ode -99%. Istrazujem jos uvek za neke bas bas djubre ultra low cap sa vecim potencijalom tu cu bas po malo da ubacim.
 
Ja sam dokupljivao u medjuvremenu, pa mi za nulu treba skok oko 50% od sadasnje cene ali ne izlazim, cekacu Vas :)
 
I ja sam, ali sam u nekom momentu zastao. Pojma nemam sada koliko mi treba, i onako je neka sića, tipa 50 eur trenutno, ali ako bi skoknulo na 500, kontam da bi to bilo to :)
 
Nikad pameti da se dokupi..ali ako budemo išli oko 75% dnevno kao danas, ima nade 😄. Zapita se čovek da li je sada kasno..šta ako skine dve nule, a sa ovim šitovima je sve moguće..
 
za razliku od pre, kad je bio hajp, sada feg ima vrlo korisnih stvari koje nudi, a neke od njih treba da se pojave vrlo skoro (max za par nedelja). Ako to zazivi kako treba, prva nula ide kao od sale, a vrv se skida i druga. I pored toga sto to tek treba da se pojavi, postojeci stake-ing, na ovom obimu trgovanja donosi prinos od preko 20% sto je extra. Stake nije fiksiran, vec zavisi od obima trgovanja, tako da ako se poveca volume apy ide u nebesa. S obzirom sta su sve prosli do sada, sada sve ide dva puta na proveru (audit-packshield), tako da ne bi trebalo da bude losih stvari na dalje
 
E, a ja sam ranije na TrustW dobijao dodatne Fegove, kada je bila stara verzija, a sada sa novom ne. Nisam siguran da li je to bio deo od burnovanja ili se tretiralo kao neki staking, kako god..Gde može sada Feg da se stejkuje?
 
Nazad
Vrh Dno