Šta je novo?

Moonshot novčići (potencijal x10, x100...)

Ja sam usao rano, ali mislim da Vanar chain $VANRY ima potencijal bar za 10x u ovom ciklusu. Razvijaju ceo ekosistem za web 3 gaming (svi znamo koliko je velika gaming industrija), vec imaju dosta partera ali roadmap je prilicno ambiciozan. Bacite pogled i DYOR sto bi se reklo 😉

Marketcap je 200 M, dnevni trading volumen oko 62 M, ima ga na svim vecim menjacnicama...
 
Ja sam usao rano, ali mislim da Vanar chain $VANRY ima potencijal bar za 10x u ovom ciklusu. Razvijaju ceo ekosistem za web 3 gaming (svi znamo koliko je velika gaming industrija), vec imaju dosta partera ali roadmap je prilicno ambiciozan. Bacite pogled i DYOR sto bi se reklo 😉

Marketcap je 200 M, dnevni trading volumen oko 62 M, ima ga na svim vecim menjacnicama...
je l' mislis na potencijal od 10x na trenutnu cenu od 0.16 ili :D
Hvala za info, istrazicu malo o cemu se radi
 
je l' mislis na potencijal od 10x na trenutnu cenu od 0.16 ili :D
Hvala za info, istrazicu malo o cemu se radi
Da, na to sam mislio, jer razvijaju bas dosta, partnerstva rastu a pozadina cele price je gaming i web3 ekosistem tako da sa malim market cap-om od 200M mislim da je sasvim realno da ode na $1-$2 minimalno.

Naravno, crypto je ovo moze da sve srusi preko noci, zato oprez uvek i ulozis koliko si spreman da izgubis nakon dobrog istrazivanja.

Ali ko je bio tu 2017 i seca se sta je pravi altseason kada krene price discovery, realno ovakvi projekti su isli 100x lagano. Da predstojeci alstseason bude upola toga, Bog da nas vidi 😂
 
Ja i nisam nešto, jer vidim da datira još od 2019. Nekako više nade polažem u kovanice iskovane u poslednjih šest meseci.
 
da li vredi gledati GLMR? Na polkadot mrezi je, ako dot nakon 2.0 krene gore mozda povuce i njega
 
Prvi support bi trebao da bude na 2.4 - 2.5 pa je to neki lvl od koga bi mogao da se odbije i ode gore.

Ako ces da jacas poziciju, krenuo bih od ordera na 1.71.
 
Poslednja izmena:
Mali je volume na njemu. Imam samo nekih 100ak dolara koji čuče tamo, tako da ne diram ništa..šta god da bude.
 
Da li ovaj shit coin BONK moze nesto da odradi? 😃 cisto ako ga malo pogura ovo sto Solana radi
 
Da li ovaj shit coin BONK moze nesto da odradi? 😃 cisto ako ga malo pogura ovo sto Solana radi

Ja bih rekao da može. Nov novčić, sa meme imenom, kao stvoren za okruženje gde su među 50 novčića sa najvećim market capom 5 sada kučići.
 
Pogledajte meme tokene na TON mrezi. Ima zanimljivih, hajp he sad na TON
 
Koji npr na TON mrezi?
Imas TONY on je valjda prvi meme na TON mrezi sad je mc oko 4m https://www.geckoterminal.com/ton/pools/EQCKRr2ry9l3RUh6i19h93ueygoWTayadsd9DQv8vgEYvhYc

pa REDU resistence duck mc oko 230k
Imas jos ove sa slike, za druge nemam ove informacije u vezi charta.

swap se radi preko STONFI dex, tamo imaju najjace liquidnosti
Naravno DYOR
 

Prilozi

  • 2024-03-26 07.44.38.jpg
    2024-03-26 07.44.38.jpg
    34.6 KB · Pregleda: 20
I vanry je imao neki dogovor sa nvidiom, ali dosta oprezno sa njim
 
Svi ti dogovori sa Nvidia-om je obicna 'talk the mouth' obmana jer ga reklamiraju na 101 moguci nacin pa i medju njima kao "partnerstvo"
U vecini slucajeva je ovo https://www.nvidia.com/en-eu/startups/ tj Nivida Inception Program.Na koji moze da se prijavi skoro pa svako.
A druga stvar koju isto "kriju" medju tim "partnerstvo sa nividia-om" je obicno zakupljivanje Nividia-ih "AI resursa".
Tako da ako Nivdia zvanicno nije objavila da posluje s nekim, nije se ni desilo, niti ovo sto spominju gore je partnerstvo, ovo je obicna kupovina alatki i prijava na konkurs bukvalno
 
Nazad
Vrh Dno