Šta je novo?

Monitori sa QD-OLED panelima

Jel postoji jedan konkretan i kvalitetan test ovih monitora u produkcionom okruženju. Statički sadržaj, excel tabele, code i slično?
Meni se na telefonu sa AMOLED nije ništa urezalo ali nikad nisam ni imao statički sadržaj na ekranu telefona duži period.
 
MSI u problemu.

1708936970138.png
 


evo, resio sam ti :)
 
U martu izlazi C4, svakako ću pričekati i njega.
 
 
Ima li ih gde za nabaviti, jeste li u toku? I nakraju sta gledati ako vec msi nece dobijati fw patch-eve? ROG ili AW?
 
Ima li ih gde za nabaviti, jeste li u toku? I nakraju sta gledati ako vec msi nece dobijati fw patch-eve? ROG ili AW?
cekaj jos bice i gigabayte itd, jos ni ovih nema u radnji...a po ovome aw je n1 koliko vidim...sve je stvar izbora ....sve je dobro manje vise
 
cekaj jos bice i gigabayte itd, jos ni ovih nema u radnji...a po ovome aw je n1 koliko vidim...sve je stvar izbora ....sve je dobro manje vise
Ne znam koliko ce me taj zakrivljeni monitor nervirati.. ali kontam da mozda i prodje na kraju.
 
MAG od MSI neće da dobije, MPG hoće, koliko sam video. A curved ja ne bih kupovao.
 
Ne znam koliko ce me taj zakrivljeni monitor nervirati.. ali kontam da mozda i prodje na kraju.
pa kazem, sve je stvar izbora i ni jedan nije savrsen...glupo je diskutovati...po meni neces pogresiti ni sa jednim :D ja jos razmatram sta cu...mozda i c4 uzmem tv :D
 
Dok nisam pogledao njihov video, mislio sam da mogu da teraju bez kompresije 360Hz jer je ''samo'' 1440p. Niko nije pominjao da ne može.
 
 
HP's OMEN Transcend 32 Only gets UHBR10 DisplayPort 2.1 Support.


Za sada samo Gigabyte najavio full 2.1 bandwidth:

Gigabyte's AORUS FO32U2P Sports DisplayPort 2.1 and a 4K 240 Hz QD-OLED Panel, UHBR20 spec, which is 80 Gbps of total bandwidth over four 20 Gbps DisplayPort lanes, which means Gigabyte hasn't skimped on anything here.
 
HP's OMEN Transcend 32 Only gets UHBR10 DisplayPort 2.1 Support.


Za sada samo Gigabyte najavio full 2.1 bandwidth:

Gigabyte's AORUS FO32U2P Sports DisplayPort 2.1 and a 4K 240 Hz QD-OLED Panel, UHBR20 spec, which is 80 Gbps of total bandwidth over four 20 Gbps DisplayPort lanes, which means Gigabyte hasn't skimped on anything here.
ako ovaj 1.4 daje 240hz 4k zasto bi trebao jaci, ne razumem :D
 
ko zna kada ce graficke sa full bandwidth 2.1 dp
 

32" Dell Alienware AW3225QF 4K / QD-OLED / 240Hz​

1.300 €​

 
Pa ocekivano.. mene zanima ROG
 
Mali update setupa, Odyssey CRG9 zamjenjen LG C3 Oledom 😀
 

Prilozi

  • 20240326_205625.jpg
    20240326_205625.jpg
    313.7 KB · Pregleda: 78
Nazad
Vrh Dno