Šta je novo?

Monitori sa QD-OLED panelima

Ima sanse da cena i ne bude toliko strasna.

"The PG32UCDM has an MSRP of US $1,299 and includes a three-year warranty that covers panel burn-in."

znaci uzimam ga 100% poludeo sam :D
 
Ima sanse da cena i ne bude toliko strasna.

"The PG32UCDM has an MSRP of US $1,299 and includes a three-year warranty that covers panel burn-in."

Uf ovo bi bila dobra kupovina
 
Sad samo da se pojavi u radnjama.
 
perverzno :)
 
Monitor je blizu savrsenstva. Steta je sto nema DP 2.1, mogli su i to da ubace. Bio bi to kompletan proizvod.
 
Šteta što Alienware nema flat model, imaju odličnu podršku u slučaju kvara, koja kod Asusa ne postoji.
 
Šteta što Alienware nema flat model, imaju odličnu podršku u slučaju kvara, koja kod Asusa ne postoji.

Dell prema mom iskustvu na kraju i nema toliko dobro podršku kako se činilo. Možda da je sa Alienware drugačije.
Ako je oštećen uređaj (kupljen nov naravno i odmah reklamiran) šalju ti samo monitor (bez dodataka nosača, stalka, kablova kutije i sl.). U mom slučaju je došao neki Refurbished, izgreban i sa izvaljenim portom nazad. Servis ga je vratio i još uvijek čekam drugi da stigne. U petak će biti 46 dan gdje ću zakonski, bez obzira na sve, imati pravo tražiti potpuno novi upakovan ili povrat novca.
 
Ne bih ja bezao od MSI :)
 
Nema ih nigde ni van Srbije.
 
uh cene......

sramotno...
 
Mislim da cu oprostiti Alienwareu AW3225QF malu zakrivljenost za 1157e i free shipping.
 
dobro to kamera malo preuvelicava ips glow :) pogotovo kada slikas u mracnoj prostoriji
 
Naravno ali je svakako razlika ogromna.
 
naravno :) ne moze crnje od ugasenog pixela :)
 
Tuga, neverovatno koliko loše deluju ove pregorele/urezane ikonice na OLED-u..







a96d61ede1b04980baed0cb7caad5d05.png
 
Lik prepričao tehničke podatke monitora, kakav crni review. 😂😂😂
 
Nazad
Vrh Dno