Šta je novo?

Monitor do nekih 20k (eventualno malo preko ukoliko baš odskače kvalitet)

Sympathy Chan

Slavan
Učlanjen(a)
30.10.2011
Poruke
2,188
Poena
240
Dajte neki predlog za kežual gejming (PC i PS4 običan) i Netfliksovanje. Bitna napomena je da su meni standardi za kvalitet jako niski, ne vlažim na herce, rezolucije i ostalo (čak sam i prezadovoljan monitorom SAMSUNG S24D300, koji sam uzeo pre skoro 4 godine), ali bih hteo malo da se častim nečim boljim. E, sad, isplati li se, po vama, ili ne? Bitno je da je monitor bar 24'', ne mora da bude veći, a može. Nisam puno sam istraživao jer se i ne razumem, ali mi je par zapalo za oko. Voleo bih da su mu ivice oko ekrana što manje jer mi to vizuelno deluje super :d Na primer ovaj https://www.emmi.rs/monitori-monitor-238-led-lenovo-l24q-10.11.html?productId=75099
Ili možda ovaj široki https://www.emmi.rs/monitori-monitor-25-lg-25um58-p-ips.11.html?productId=56557
Upao sam na trenutak na kupujemprodajem i ne bih se žalio ni na zakrivljen monitor, kao što je "Samsung C24F396 24"zakrivljen LED monitor (16:9) 160evra".

Vidim na istom oglasu se pominju neki "televizor-monitori", nikad čuo za to, valja li čemu?

Hvala što ste pročitali jedan od najglupljih zahteva za pomoć i unapred se izvinjavam na traumama i glavobolji.
 
Izvinjavam se sto sam duplirala post i u ovoj temi ali tek posle sam videla da je stajalo na odobrenju. Jos se razmisljam zbog onog Low Blue Light sto taj Dell nema ali svakako hvala streets_fan na odgovoru.
 
Pozdrav, procitala sam nekoliko poslednjih tema i dvoumim se izmedju Dell SE2717H i Philips E-line 276E9QJAB pa mi treba savet koji od ta dva je bolji. Nekako su mi se ova dva modela najvise svidela i vidim da je razlika medju njima to sto Dell ima FRC a Philips Low Blue Light koji bi mi znacio za oci zato sto dosta citam i kucam mada ce se monitor koristiti i za internet, office, multimediju i po neku igricu ali nista zahtevno. Oba imaju Flicker-free sto mi je isto bitno zbog ociju. Oba modela imaju IPS panel koji zelim i 27" Full HD sto mi isto odgovara i oba imaju FreeSync pa ce dobro doci nekad i za igrice ako bude trebalo. Trenutno imam Dell U2312HM i sa njim sam zadovoljna ako to nesto znaci.

Ono sto me jos zanima a sto sam citala dosta ovde na forumu je da uzimam obavezno preko interneta zbog onih 14 dana vracanja ali posto to nikad nisam radila ne znam kako se to radi, popunim samo podatke tamo na sajtu firme i stigne mi na kucnu adresu i tada tek placam? Jos me zanima kakva je procedura ako bi htela da vratim monitor ako nisam zadovoljna, da li u tom slucaju oni dolaze po monitor ili im ja saljem i kako im saljem? Ili im nosim u firmu? Taj deo nisam razumela najbolje i hvala unapred svima.
Dvoumio sam se između ta dva, i danas naručio Dell. Dobar popust za Black Friday, 19 000 košta. Naručio preko neta, pa ću videti kada stigne.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ono sto me jos zanima a sto sam citala dosta ovde na forumu je da uzimam obavezno preko interneta zbog onih 14 dana vracanja ali posto to nikad nisam radila ne znam kako se to radi, popunim samo podatke tamo na sajtu firme i stigne mi na kucnu adresu i tada tek placam? Jos me zanima kakva je procedura ako bi htela da vratim monitor ako nisam zadovoljna, da li u tom slucaju oni dolaze po monitor ili im ja saljem i kako im saljem? Ili im nosim u firmu? Taj deo nisam razumela najbolje i hvala unapred svima.
Kurir ti donese i njemu platiš. Ako nisi zadovoljna onda zoveš prodavnicu ili servis i oni ti šalju kurira na kućnu adresu. Od ta dva monitora uzeo bih Dell
 
Nazad
Vrh Dno