Šta je novo?

MoneyBookers - informacije / iskustva

Tip: posle prebaciš sa jednog na drugi Skrill nalog i moći ćeš da koristiš sredstva za gambling [emoji6]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
To smo i radili :)

Nego sada novu Visu Virtuon RF banke neće da mi verifikuje uopšte :/

Neće uopšte da uzme onaj test iznos za verifikaciju i piše transfer neuspešan, nakon više pokuašaja i verifikacija failed
 
Poslednja izmena:
Da li je neko u skorije vreme povlacio novac sa skrilla na racun u nekoj nasoj banci?
 
visa raiffausen bank moras da imas 20e plus novac da bi registracija uspela ja sam uspeo da je registrujem i dobio sms poruku.
 
Jel' neko primetio da više nema spam-a od kazina?
 
Kako sa Skrill-a da prebacim pare na Payoneer ? Ranije sam imao opciju da izaberem tu opciju, sad vise ne. Samo u lokalnu banku (komercijalnu).
 
Imam dodato u Skrill-u "First Century Bank" i sve ostalo. To sam i koristio do pre mesec dana za prebacivanje para na sa Skrill-a na Payoneer. I dalje to imam, ali ne mogu da ga izaberem kad stavim withdraw. Verujem da je problem u tome sto su mi i Skrill i Payoneer stavljeni na $ a ne na €.
Jel moze to nekako da se regulise, ili moram preko komercijalne banke ?
 
Imam dodato u Skrill-u "First Century Bank" i sve ostalo. To sam i koristio do pre mesec dana za prebacivanje para na sa Skrill-a na Payoneer. I dalje to imam, ali ne mogu da ga izaberem kad stavim withdraw. Verujem da je problem u tome sto su mi i Skrill i Payoneer stavljeni na $ a ne na €.
Jel moze to nekako da se regulise, ili moram preko komercijalne banke ?

U Payoneer-u imaš već € ako ti je aktiviran global payment, ako nije onda jedino da tražiš da ti aktiviraju.
 
Ja sam koristio moneybookers odavno I podizao sam sa karticom, ne sećam se sad koja, mislim da je Intesa bila.... Kasnije kad je paypal zaživeo prebacivao sam novac na obicnu karticu AIK banke, dinarski račun... Najneverovatnije je da je novac stizao za 3dana. Što se tiče MB, znam da sam čekao ponekad i po 2 nedelje... Medjutim, na paypalu za našu zemlju nije moglo prebacivanje na račun u banci već samo na karticu... Tako da mi je drago da čujem da sa moneybookera to može! Sećam se da MB nije podržavao nikakav vid kockanja pre 10tak godina... Je l se to promenilo sada? Je l možeš da uplaćujes na UK betting sajtove novac i podizes normalno bez problema, uzimaš bonuse itd..? Znali neko jer su oni poprilično izdasni sa bonusima dobrodošlice itd... :)
 
Nazad
Vrh Dno