Šta je novo?

Monero [XMR] (RandomX)

Hvala na informaciji

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
sta stavljate kod sgminera za 470 8gb karte ? jel --rawintensity 512 -w 4 -g 2 ?
 
Ma jok. Ja ga pi*im difoltno.
Pokušao sam da menjam parametre ali nisam nešto oduševljen uspehom pa se vratim na digolt.
Tako sam monerisao :)
 
Ko ima malo vise iskustva i ko kopa duze monero koliki je block reward, negdje nadjem 8.6 XMR po bloku negdje 8 pa ne znam sta je tacno?
 
da na dwarfu sam vidio, i daje po onom njihovom calcu, ali kad stavim 8.6 logicno manje, ali manje krade dwarf za XMR nego dwarf za eth.
Na ethu mi je redovno 10% manje, ovde oko 8% sve u svemu monero za kopanje dobar pogotovo kad dodje ljeto bice jako pozeljan.

Recimo monero 1010/1625 -75mV na moneru manje trosi i zagrijava karte (r9 380) nego 925/1625 -75mV na ethu.
 
Jel na ovom francuskom pool-u druze 5 monera minimum isplata direktno na menjacnicu, ili koliko?
 
270 ti je najbolji kachur miner (jos uvek), mogu ti ga poslati ako oces
 
Molba:
- 'Ajmo jedan malecni rezime za XMR. Koji pool, koji miner (i koja setovanja za rx470) ???

Nešto sam se pogubio :(

tnx
 
evo kako ga ja kopam :
Dwarfpool - Claymore Cryptonight GPU -> nema setovanja samo stavim a4 :D
 
Ma Dwarf mi po malo ide na ganglije. Sve je kod njih nešto na note. Calculated Hashrate mi je uvek niži nego li na drugim poolovima, par puta mi je zaboo miner jer je pool izbacio... :(
Zato i tražim valjanu alternativu.
 
1150/1900-Claymore Cryptonight-MinerGate
Ovako i nema greske.
 
Poslednja izmena:
Ovo su ti klokovi za koju seriju AMDa? RX ili R? i koliko Mh/s imaš po kartici ili kako već?

tnx
 
malo zanimacije

IMG_20170225_181049.jpg
 
****s fan to nesic testa radi, ovo je jedan od najbolji rezultata za 470 hynix memoriju svaka cast nesicu. Sad nam pravi za Elpidu :D
 
hehehehehe, mora da nadglasa ovo serversko helikopter napajanje :p
 
to sto jedna karta radi na vecem kloku ne znaci nista, jer ima velike sanse da u drustvu ne da ni priblizne rezultate
 
Vrh Dno