Šta je novo?

Mobilni operateri u Grčkoj - FAQ u drugom postu

Mi smo u Vodafone GR uzeli karticu za 5 eura i dobili smo još jednu karticu. Na prvoj kartici imali smo 500 mb + 200 minuta samo u Vodafone mreži. Drugu karticu smo mogli da aktiviramo pod istim uslovima. Važnost aktivirane kartice je mesec dana. Ubacili smo karticu u telefon i koristili ga za tetering gde smo povezali još jedan telefon i tablet. Posle 11 dana korišćena ostalo nam je 80 mb.
 
Ko ide na Tasos neka ne gleda ništa drugo osim Vodafone. Jedini ima 3g mrežu, bar na jugu (Potos i okolina).
 
Ja koristio Vodafone na Krfu bez problema. Internet sa nekim bundle paketom je super radio.
Doduše ne ove godine, ali kontam da nisu unazadili mrežu. Mada kako su VIPovi partneri ne znam koliko si se još ohladio od skorašnjih nemilih dogadjaja. ;)
Offtopic: reci mi da svojevoljno ideš u Kavos? I da, reci mi, molim te da ideš bez devojke ;)
 
Da li je neko gledao kartice za ovu godinu? Kakva je situacija?
 
Vodafone сваке године има добру понуду тако да би први тамо свратио. Задње две године било 5 или 6е 500MB
 
Poslednja izmena:
Ako si MTS korisnik, ne gledaj dalje od ove MTS akcije (sad sam dobio SMS).
Fenomenalna ponuda: 5MB za 1.490din

Za ovaj potez si treebaju dodeliti nagradu za poslovni potez godine...


Cini mi se da Vodafone.gr ima istu akciju kao i prosle godine.
 
Haha... [emoji23] Mislio sam da si prvo omašio i napisao 5mb... :D Genijalna ponuda, samo šteta što nisam u mts-u... [emoji38] Gledao sam tu ponudu vodafone, deluje ok...
 
LOL za MTS roming .... oni su oduvek bili WTF, sem za mTel CG.
 
Ja koristim Vodafone od prošle godine.

Dopunio 10 evra preko ebanka, da bih dobio 250 MB, jer se za 5 evr ne dobijaju megabajti. I računam, kad zafali, za 5 evra se kupuje još 500 MB.

MEđUTIM prijatno me iznenadiše, od prošle godine mi aktivna neka promocija da se sa svakom PRVOM dopunom u MESECu od 10 evra, dobija 1 GB .... Tako da sam dobio 1024 + 250 .... I imam kredit od dopune za naknadnu kupovinu.
SMS za srbiju 7 centi.
Aplikacija sasvim sasvim OK, za kontrolu preostalog i kupovinu dalje....

http://www.speedtest.net/my-result/a/1337357234
 
Ako sam lepo skontao, kupi se kartica za 5e i uplati se 10e, dobija se 1gb+ 2x500mb od kredita? Ako i dalje važi ta akcija...
 
Ko ima Vip postpaid, za 2000 din ima 1GB za 14 dana (2x500MB), za roming u Vodafon mrezi...
 
uploadfromtaptalk1435164540818.png

Ne znam da li će se videti preko fona.

A ovo, ko ima domaći post paid, ne ebem živu silu. Nju u Nokia 1110 da nema net, a GR u android.
 
Wind je isto ok. Može da se kupi njihova q kartica za 5 evra sa 5 ili 4.5 evra kredita. Nisam siguran kako je bilo prošle godine kada sam kupio u poslovnici. Sada kada sam dopunio sa 5 evra preko neta imam 4.46 evra kredita. Preko njihove aplikacije mogu da se aktiviraju razne 'promocije'. Moj plan je da aktiviram 400mb za 2 evra (250 + 150 za online aktivaciju) tako da za tih 5 evra imam 800mb. Plus whatsapp je besplatan u narednih 60 dana od aktivacije, tj sav protok (osim poziva) preko whatsappa ne ulazi u 'aktivirane' megabajte.
 
Evo gledam sada, ako sam razumeo, cim uplatim 10e oni mi skidaju 5e ako ne iskljucim ovu njuhovu promociju pre toga.

Only with Vodafone Prepay you talk Economically to all! Easily and Simply!

Economically because with the new voice bundle you talk 200 minutes towards all national mobile and fixed networks for 31 days, just with €5 cost!

Easily and Simply because the voice bundle is automatically activated for you, every time you top up €10 or more!

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1043&request_locale=en
 
Ne znam da li će se videti preko fona.

A ovo, ko ima domaći post paid, ne ebem živu silu. Nju u Nokia 1110 da nema net, a GR u android.

Ja imam 2 kartice od VF od pretprosle godine. Mislio sam da ih ukinu/isteknu, ali eto tvoja jos ziva od prosle godine. Da li se to moze proveriti iz Srbije i kako (ti imas neku aplikaciju ili sta)?
 
Moja je živa jer sam dopunio jednom oko NG. ;) vodim računa o tome.

Ako su ti od ptetprošle.... :(

Aplikacija je: ubaci u fon i čekaj. :)

WIND nema OK signal ovde, zato sam jurio vodafone.
 
Poslednja izmena:
Koji je operater najbolji nq Kritu?
 
Ja i zena uzmemo dve vodafone kartice svake godine. Po 10eu prosle. Dobili 500+500 mb po karti, plus 3 eu kredita za zvanje. To iskoristili da se javimo matorcima. Uz te megabajte i preko vibera bilo je kao da normalno koristimo mobilne. Mogli smo da skitamo nezavisno jedno od drugog.
 
Јуче у Солуну узео 6 Водафон картица за 36 јура укупно. Лик као даћу вам за њих три гратис нет а за три да платим још по пет јура, каже прошле године била акција. Ја га замолим да провери и он после позива да свих 6 за по 6 јура (и сим и нет 500 мега).
 
Poslednja izmena:
Cosmote, prepaid internet, 15e. Po aktivaciji imate 10e kredita. Kupite dopunu od 20e (top up) i dodate ih. Sa 30e uzmete 5Gb interneta za 30 dana.
Sve to u Germanos radnji u Cosmosu u Solunu. Pratite plavu liniju na plafonu i pronaćićete Germanos.
 
Niko ne rece koji provider dobro radi na Kritu?
 
Ovo je Vodafone aplikacija za android? Možeš li da napišeš kako si dobio menije na engleskom, kod mene je to nemoguća misija (sve je na grčkom)? Kartica inače odlično radi.

Malo kasno za odgovor, ali možda se jop neko zaglavi. Pritisneš menu dugme ako ga imaš, a ako nemaš onda tri tačkice u nav baru. Onda ρυθμίσεις, odabereš αγγλικά i onda klik na αλλαγή.

Niko ne rece koji provider dobro radi na Kritu?

Mislim da nema neke razlike u odnosu na ostala veća ostrva. COSMOTE ima najbolju infrastrukturu i "najbolje" cene. Vodafone je tu negde, a Wind (TIM) 3G-om uglavnom pokriva veće gradove. Disclaimer: Nemam iskustva sa samog Krita, već je ovo generalni utisak.
Inače, svi Grci koje znam su u tripu da COSMOTE ima mnogo stabilniju mrežu.
Pogledaj i mape pokrivenosti, najbolje znaš kuda planiraš da se krećeš.
 
Poslednja izmena:
Ja imam 2 kartice od VF od pretprosle godine. Mislio sam da ih ukinu/isteknu, ali eto tvoja jos ziva od prosle godine. Da li se to moze proveriti iz Srbije i kako (ti imas neku aplikaciju ili sta)?
Kako mi je rečeno u radnji u GR, potrebno je dopuniti karticu najmanje jednom u 6 meseci da bi ostala aktivna.
 
Hvala na info. Kako je S3 podneo dodatnu karticu?
 
Nisam uzeo karticu u gr. Imali su tehnicke poteskoce da izdaju/registruju karticu na moje ime pa je bilo potrebno sutra da dodjem ponovo, ali nisam to uradio.

Inače, s3 sasvim normalno radi sa dve kartice.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno