Šta je novo?

Mobilna telefonija: ponuda

Pa koriscnici iz A1 su već dobili uređaje, za mts ne znam. U Yettelu kao da nije ni postojao jer ga više nema na sajtu.
 
Znam za A1, oni su izgleda ozbiljniji od Yettela. Skinuli sa sajta zato sto izgleda nemaju količine ni za pre-order da isporuce.
Vivo se na FB stranici izjasnio da su sve količine isporučene prodavcima i da drugu turu uredjaja ocekuju krajem avgusta.
 
Neradan dan danas izgleda . 😂 Prvi put posle duže vremene uzmem neki telefon kod njih i na kraju ništa izgleda. Tačno sve gore i gore od kad su preuzeli Telenor u Srbiji.
 
Kazu dele po redosledu prijavljivanja,a bice da oni to nemaju na stanju. Ja sam konkretno 11og narucio.

Razmisljam da odmah porucim X90 Pro,taman da stigne za godnu dana 😂
 
Ja sam 6og, pa ništa još. Jedino ako su dobili 5 telefona.... 😂
 
Da li inate neku najavu za odgovor na MTS ponudu? Screenshot_20220812_132210.jpg
 
Nemaju najavu jer nemaju ni odgovor. Jedva čekam 1.9., odnosno 2. ili 3. kada ću da im platim karticom sva dugovanja (račun za avgust) i podnesem zahtev za prelet na 25 TB. 🤭
 
Da prenesem moje uskustvo za Yettelom. Imam neki postpaid broj na Telenoru koji koristim svakih par meseci 2-3 dana kad sam u Srbiji. Pojma nisam imao ni da je Yettel kupio Telenor, a još manje da su promenili cene. Bio sam za vikend u Srbiji, normalno koristio telefon (svuda gde sam boravio sam imao wifi, dakle stvarno minimalno korištenje interneta 2 dana i stiže mi obaveštenje da sam prekoračio neke limite, da mi je internet ugašen i da moram uplatiti 24000 dinara!

Čestitam na next level bahatosti.
 
koji je sada MTS ov broj za brigu o korisnicima ? Ugovor mi ističe za 3 dana ?
 
Zdravo svima,

Letu polako dolazi kraj, ali to nije slučaj sa našom ponudom :cool:
Naša kampanja reciklaže uređaja je produžena, i na nju ne utiču vremenske prilike, tako da u narednom periodu i dalje možete učestvovati u istoj.
Svakako nastavite da pratite objave na našem sajtu, spremamo vam štošta zanimljivo 🙂

~Yettel
 
Molim Vas link ka zvanicnom sajtu gde to pise.


Nasao. Na sajtu.. hahaha pa vi ste yettel veci pilicari od svih. Znaci ko ne trosi 1499din nije yettel korisnik, cgnat krijete ko zmija noge... Iskreno cekam dan mi istekne ugovor odem od vas dok ste bili telenor bili ste gospoda znalo se sta se placa i koliko. Iskreno se bojin nesto sa potpisem sa vama ko zna sta ste i gde sakrili u sitnim slovima.
Yettel korisnici su svi, i oni koji imaju samo mobilni broj i oni koji koriste samo Hipernet usluge. Uslov da imas popust na Hipernet jeste da ti racun za mobilni broj, kao Yettel korisniku, bude veci od 1500 dinara u punoj ceni paketa. Znaci ako si korisnik total 5 ili Go data+ a imas 50% na pretplatu ispunjavas uslov jer su oba paketa preko 2200 u redovnoj ponudi.
Sitna slova uvek mozes da iscitas 2x :)
 
Da prenesem moje uskustvo za Yettelom. Imam neki postpaid broj na Telenoru koji koristim svakih par meseci 2-3 dana kad sam u Srbiji. Pojma nisam imao ni da je Yettel kupio Telenor, a još manje da su promenili cene. Bio sam za vikend u Srbiji, normalno koristio telefon (svuda gde sam boravio sam imao wifi, dakle stvarno minimalno korištenje interneta 2 dana i stiže mi obaveštenje da sam prekoračio neke limite, da mi je internet ugašen i da moram uplatiti 24000 dinara!

Čestitam na next level bahatosti.
Cuj Yettel kupio Telenor. Odavno je PPF kupio Telenor, sada su samo promenili ime. Cena je ako se ne varam priblizna onoj i kada se zvao Telenor. 1din/mb znaci 1gb 1024 dinara. Nema tu bahatosti, valjda uvek treba da proveris pod kojim uslovima nesto koristis. A ti 'neki' paketi koje koristite povremeno su dobra prilika da se napravi veliko zaduzenje.
 
Bio sam za vikend u Srbiji, normalno koristio telefon (svuda gde sam boravio sam imao wifi, dakle stvarno minimalno korištenje interneta 2 dana i stiže mi obaveštenje da sam prekoračio neke limite, da mi je internet ugašen i da moram uplatiti 24000 dinara!
To je neka baš stara tarifa (paket). Na iole novijim, već više godina nije moguće napraviti zaduženje korišćenjem neta jer se isti blokira kad se potroši sadržaj iz paketa.
Dakle samo promeni paket u neki od aktuelnih ili kupi internet dodatak za postojeći kada planiraš da koristiš. Obe stvari se završavaju u aplikaciji.
 
Da li inate neku najavu za odgovor na MTS ponudu?

na koji kontakt preko Vibera su tu dali ponudu ?

Svakako nastavite da pratite objave na našem sajtu, spremamo vam štošta zanimljivo 🙂

Pa jeste zanimljivo

Capture2.JPGCapture4.JPG

Potpisao sam sa vama ugovor za televiziju i internet 12 meseci za 1 dinar. Imao sam u planu da prebacim kod Vas još jedan mobilni broj. Onda mi dođe ovaj račun. Za šta da platim 3.500,00 dinara ? Koje ja to penale plaćam ? Ja sam prešao kod vas zbog cene. Da sam znao ću da imam ove stresove ostao bih na Box u 4

Capture3.JPG
 
mts grupa moraju oni te dodaju.
 
na koji kontakt preko Vibera su tu dali ponudu ?



Pa jeste zanimljivo

Pogledajte prilog 354594Pogledajte prilog 354595

Potpisao sam sa vama ugovor za televiziju i internet 12 meseci za 1 dinar. Imao sam u planu da prebacim kod Vas još jedan mobilni broj. Onda mi dođe ovaj račun. Za šta da platim 3.500,00 dinara ? Koje ja to penale plaćam ? Ja sam prešao kod vas zbog cene. Da sam znao ću da imam ove stresove ostao bih na Box u 4

Pogledajte prilog 354596
Zdravo, rado bismo proverili o čemu je reč, kako bismo što preciznije proverili, molimo te da nam se javiš putem privatne poruke, biće nam potrebni određeni podaci. @vladat1
~Nemanja A.
 
Jel primetio neko pad signala na 063? Znaci do pre par dana sve ok, sad jedva dve crtice i to variraju, cas ima signala, cas ne. Jedino na 2g je signal ful, ali sta mi to vredi kad je internet spor pa ne moze da se koristi. 064 sve ok, druga kartica u telefonu.
 
U aplikaciji mi se pojavili novi paketi, total 10, 20, 40, data, bez aplikacija sa nizim cenama za data recimo stoji oko 4000 dok je onaj sa aplikacijama 6000. Takodje za Go data+ postoji razlika u ceni i pise aplikacije 0. @Yettel Srbija sprema se nesto novo ili je bug u aplikaciji?
 
U aplikaciji mi se pojavili novi paketi, total 10, 20, 40, data, bez aplikacija sa nizim cenama za data recimo stoji oko 4000 dok je onaj sa aplikacijama 6000. Takodje za Go data+ postoji razlika u ceni i pise aplikacije 0. @Yettel Srbija sprema se nesto novo ili je bug u aplikaciji?
Zdravo,
Nisam siguran da sam najbolje razumeo, u novoj ponudi se nalaze naši internet paketi, ali paketi za mobilnu telefoniju su ostali identični, kako bismo detaljnije proverili o čemu je reč, kucni nam putem privatne poruke.
~Nemanja A.
 
Pozdrav, dva pitanja za vas:
1) Da li imate Redmi Note 10 PRO u ponudi?
2) Da li ga je moguće uzeti na 24 rate u slobodnoj prodaji, bez ugovorne obaveze odnosno tarife (ugovorom sam vezan sa drugim operaterom)
 
Pozdrav, dva pitanja za vas:
1) Da li imate Redmi Note 10 PRO u ponudi?
2) Da li ga je moguće uzeti na 24 rate u slobodnoj prodaji, bez ugovorne obaveze odnosno tarife (ugovorom sam vezan sa drugim operaterom)
Zdravo!

Dostupnost uređaja, možeš proveriti na našem sajtu, putem linka: https://www.yettel.rs/webshop/sr/Pr...ni/?purchase=cosmos&tpackage=370&brand=Xiaomi 👈

Što se tiče kupovine, ona je omogućena svim našim postpaid korisnicima, na 24 mesečne rate uz neki od tarifnih paketa i ugovornu obavezu.

~Lazar
 
Zasto u poslovnicama ne moze telefon na rate preko racuna?
 
Ja sam jos uvek na pripejdu,kada preko koda proveravam stanje nude mi da predjem na postpejd uz 50% na pretplatu da li to znaci da ce mi uvek pretplata biti na 50% ili je u pitanju samo neki period lupam 6 meseci ili 1 godina ili nesto tako?
 
Dve godine - na kolko i sklapaš ugovornu obavezu.
 
Ja sam jos uvek na pripejdu,kada preko koda proveravam stanje nude mi da predjem na postpejd uz 50% na pretplatu da li to znaci da ce mi uvek pretplata biti na 50% ili je u pitanju samo neki period lupam 6 meseci ili 1 godina ili nesto tako?
Zdravo!

Kada prihvatiš navedenu ponudu za prelazak na postpejd, u pitanju je popust na pretplatu koji ostvaruješ tokom čitavog trajanja ugovorne obaveze 🙂

~Lazar
 
Mogu reci da sam iznenadjen ponudom yettel-a,u aplikaciji su mi ponudili da predjem na drugu tarifu sa popustom.do pre parinuta sam bio na total5 tarifi i onda putem aplikacije predjem na drugu,bolju tarifu total 40 u kojoj dobijas 40GB neta sa neogranicenim minutima i porukama za manje od 1300rsd.
 
Novi paketi su korektni, mada je cudo da jos nisu ispraceni nekim marketingom. Mozda je raspodela digitalnih servisa nesrazmerna ali dobro je za sada. Uveli su i Eco Bonus, aktivacijom Yettel reciklira za tebe. Mada, ukinut je Go data+
 
Zdravo svima! 🙂


Od ponedeljka, 10.10. , u ponudi imamo nove tarifne pakete sa više internet saobraćaja nego do sada 🙂

Takođe, od sada u ponudi imamo i novi digitalni servis (EcoBonus 🍀) koji ima u cilju očuvanje našeg okruženja i životne sredine i dostupna je svim pripejd i postpejd korisnicima!
Aktivacijom Eco Bonusa, naša kompanija će svakog meseca u ime ime korisnika slati na reciklažu plastiku i papir koje u proseku potroši jedna osoba u Srbiji.
Sve informacije možete pogledati na ovom linku.

Radujemo se daljoj saradnji! 🙂


~Yettel
 
Nazad
Vrh Dno