Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Telegram još uvek nema opciju za pozivanje?
 
Nema. Rekli su da će biti možda dodato ako bude dovoljno želje korisnika. Ali je dizajniran za poruke prevashodno.
 
Pa i WA je bio samo za poruke pa su morali da uvedi i pozive.To može da bude samo plus.
 
Naravno, mada u tom slučaju ime potpuno gubi smisao. :D
 
Da li neko koristi Signal Private Messenger?
Instalirao sam i dobio sms ali neće da se aktivira,vrti dok ne istekne ono vreme koje odbrojava.
Probao da me kao oni pozovu pa da upišem brojeve koje čujem,ali opet ništa.
 
Koristim. Jesi li probao da sam ukucaš? Reinstairaj...
 
Poslednja izmena:
Signal je enkriptovan i poruke i pozovi, i podaci na samom telefonu, ima dizjan minimalistički kao i WA. Bolji je od svih što se tiče sigurnosti i privatnosti.
 
Signal je enkriptovan i poruke i pozovi, i podaci na samom telefonu, ima dizjan minimalistički kao i WA. Bolji je od svih što se tiče sigurnosti i privatnosti.

Imaš li neki predlog kako da ga aktiviram. Sad ponovo probao i opet isto.
 
Sad probao na drugom telefonu i odradio je do kraja sve,ali ovde,kao da ga nešto blokira,ali ne znam šta bi moglo biti.
 
Koji telefon i OS? Šta ti prima SMS? Ni ne stigne ti poruka?
 
Da li su počeli sa izbacivanjem *.438 verzije od whatsapp? Drug vec jedno 2 dana ima. Skontao sam jer ne vidim neke emotikone u poruci.
 
Gde se na WA nalazi opcija za deljenje lokacije?
 
E,gde su ga sakrili...Hvala
 
Ljudi cesto mi puca FB messenger, npr kada je u recent neko vreme nor posle sat ili dva kliknem da otvori i izbaci Can not start Messenger, tako nesto.. Jel to do Droida ili do same app? Jos uvekbsam na 5.1.1 a gotovo da je to jedina app koja se tako da kazem lose drzi u ram memoriji...
 
Не може да се врати из recents. Нико не може да врати, само поново отварање. Таква је app.
 
Mogu.
Telefon mi je bio mesec dana u servisu a preko desktop verzije sam koristio vajber.
I šta ima da me provale ili ne,to nije protiv zakona.
I skype radi po ovom principu,pa šta mu fali.
Viber takodje moze da se koristi i na tabletu koji nema Sim karticu, dok wp ne moze :)
Bio sam bez telefona nedelju dana nisam ni osetio... I generalno nzm nikog ko koristi samo wp a da nema viber tako da mi je viber must have dok wp takodje imam ali ga manje koristim :)
 
Svidja mi se sto wapp ima cloud backup(gdrive). Viber to nema, krastavac :(
 
Ni meni nije jasno to, 'ajde ne mora da bude na njihovim serverima, ali barem da naprave aplikaciju da moze da se napravi lokalni bekap fajl i da posle lako moze da se uradi restore. Doduse ja sam uspeo sa rootom nekako, ali je previse komplikovano.
 
Pa ima nacin da se uradi beckup poruka :D cak moze i da se doda na cloud. Email history pa onda odaberete sami :)
uploadfromtaptalk1455055152208.jpg
 
Poslednja izmena:
Email message history? Sacuvam bekap poruka tako, ali ne mogu da ih vratim preko Vibera :)
 
Nazad
Vrh Dno