Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Stavicu ga detetu na fon, pa bar snjim da komuniciram kad vec nema niko [emoji16][emoji16][emoji16]

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Ja sam smanjio font na iPhone, i kad uđem u wa sve je ok smanjeno, a u Viberu tek kad uđem u chat je smanjen font kao što treba, a imena ljudi i ono što vidiš kad tek uđeš u App je po starom...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni WA bolji u svakom smislu.. Koristili ko duo?

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
Po meni najbolji i za audio i video pozive čak i kada je net loš. Probao sam sve moguće servise od ovih najviše korišćenih apps, ali Duo je najbolji. Na žalost retko ko ga koristi. Ipak uspeo sam neke kontakte da nagovorim da ga instaliraju i svi su bili pozitivno iznenađeni kvalitetom razgovora.
 
A onda će Google za godinu dve da reši da ga ugasi ili da ga transformiše u neko čudo koje nema blage veze sa početnom verzijom.
 
Tako to sa Google-om obično biva. Šta bi sa onim Google Allo?
Viber mi je daleko najslabiji u ovoj trci kad je reč o kvalitetu poziva, često prekida, štuca, gubi vezu iako je wifi signal jak. Sinoć sam imao razgovor preko Facebook messenger-a od preko sat vremena, u jednon momentu sam zaboravio da nije klasičan voice call.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Po meni najbolji i za audio i video pozive čak i kada je net loš. Probao sam sve moguće servise od ovih najviše korišćenih apps, ali Duo je najbolji. Na žalost retko ko ga koristi. Ipak uspeo sam neke kontakte da nagovorim da ga instaliraju i svi su bili pozitivno iznenađeni kvalitetom razgovora.

Isto za Duo, dosta ljudi instaliralo na moju inicijativu, Skype sam izbrisao od kako koristim Duo. Od mene glas za Duo.
 
A onda će Google za godinu dve da reši da ga ugasi ili da ga transformiše u neko čudo koje nema blage veze sa početnom verzijom.

Kad bi umeli sa sobom da se dogovore, imaju jednu ili dve aplikacije, i da su ugrađene u Android onda bi imalo smisla.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Odličan je Duo. S obzirom da puno koristim video pozive duo mi je najj. I imam utisak da pored WiFi-a duo koristi i mobilni net da pojača signal ako je slab WiFi. A opet potrošnja mobilnog neta je zanemarljiva.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Imam takvo mišljenje jer kad god koristim Duo, uvijek pored ikonice za WiFi pali se i 3g. Čim isključim Duo i ikonica za mobilni net se mice. Ugl I da koristi mobilni net da pojača signal meni ne smeta, bitno je da mi je video poziv kvalitetan.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ima li neko problema sa kasnjenjem poruka na wa sa odredjenim osobom? Meni cak i ako pokaze da je poruku poslao i da je dostavio, desi se da toj osobi stigne posle par minut. Isto se desilo da ta osoba vidi moju poruku i odgovori mi (a kod mene ne signalizira da je poruka procitana) i meni odgovor stigne nakon 5 minuta.
Drugo pitanje, ćale se sinoc zali kako mu je izbrisan ceo chat na viberu. Postoji li mogucnost da se vrati sve to?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima li neko problema sa kasnjenjem poruka na wa sa odredjenim osobom? Meni cak i ako pokaze da je poruku poslao i da je dostavio, desi se da toj osobi stigne posle par minut. Isto se desilo da ta osoba vidi moju poruku i odgovori mi (a kod mene ne signalizira da je poruka procitana) i meni odgovor stigne nakon 5 minuta.
Drugo pitanje, ćale se sinoc zali kako mu je izbrisan ceo chat na viberu. Postoji li mogucnost da se vrati sve to?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Za wa ne znam a za poruke na viberu nema šanse ukoliko nije uradio bekap i to samo poruke, pozivi ne mogu.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Evo i ja rešio da malo isprobam Duo. Za sad sam zadovoljan kako se čuje. Video pozive nisam isprobavao ali to me i ne zanima jer ih baš retko koristim. Videćemo, narednih par dana ću da forsiram razgovore preko njega pošto sam instalirao i lepšoj polovini.
 
Odličan je Duo. S obzirom da puno koristim video pozive duo mi je najj. I imam utisak da pored WiFi-a duo koristi i mobilni net da pojača signal ako je slab WiFi. A opet potrošnja mobilnog neta je zanemarljiva.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока



Nadam se da znas da je tako nesto nemoguce ;)

Ovo nije istina, moguće je godinama. Recimo kod Samsunga opcija se zove "Download Booster ". A član koristi baš Samsung kome si odgovorio.
 

Prilozi

  • 1.JPG
    1.JPG
    42.9 KB · Pregleda: 107
Poslednja izmena:
Sta je korisno, sto poneko moze ucestvovati u Beta programu, iako vec odavno postoji stabilna aplikacija?
 
Sta je korisno, sto poneko moze ucestvovati u Beta programu, iako vec odavno postoji stabilna aplikacija?
Već postoji aplikacija u w10 prodavnici ili misliš na onu koja se skida sa neta ili Web verzija? Meni je neprevaziđen telegram za desktop, lako se pokreće, brz transfer fajlova, računar ga ne oseća.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Već postoji aplikacija u w10 prodavnici ili misliš na onu koja se skida sa neta ili Web verzija? Meni je neprevaziđen telegram za desktop, lako se pokreće, brz transfer fajlova, računar ga ne oseća.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока

Da Telegram je cloud based i najlakse se instalira na koliko hoces telefona ili racunara... ja koristim ff extenziju za Telegram kao i na Operi.

WA beta je i azurira se preko Store-a na W10 --- moze delete slobodno ako je protiv pravila. Postoji i stable verzija samo ne znam kako donosi notifikacije, baloncic ili je u AC.
 
Stabilna je webwrapper, ova nije, ali nije ni UWP. :sceptic:
 
Je l ima neko problem na viberu da ne moze da otvori primljeni video? Izbacuje mi gresku da video rezolucija nije podrzana. Video je poslat sa Nokie 5 na Xiaomi redmi note 4x

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja svaki dan koristim Viber video pozive. I do sada nisam imao taj problem. Moj ti je savjet da koristiš Duo, mnogo je bolji kvalitet video i običnog poziva.

Ovih dana sam bas upoređio kvalitet poziva Duo vs Viber. Bilo je situacija dje Viber koči tako da teško mogu da pohvatam što sagovornik kaže. A na istom mjestu Duo čujem mnogo bolje ili čak u nekim situacijama savršeno. Takođe bilo je situacija dje Duo ne nije mogao da uspostavi vezu ali na tim mjestima nije mogao ni Viber. Ovih dana cu da testiram WhatsApp vs Duo. Tu će biti već zanimljivo, jer je WhatsApp odlična apk.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nije pitao za video pozive nego za video klipove. Pročitaj dobro pre nego što daš odgovor.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lako je savetovati da se predje ma "bolje" ali tesko je i druge ubediti da je to bolje... Jednostavno koristis sto i tvoji poznanici koriste... Viber , WA...
Nekima tako pomenem telegram oni me pogledaju ono u fazonu Kakav telegram [emoji23]

Isto tako kao kada pomenes Instagram korisnicima da postoji Flickr..
 
Hvala na odgovoru ali pitao sam za primljene video zapise. Inace koristim google Duo i prezadovoljan sam,koristim od prvih dana kada je izasao.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Hvala na odgovoru ali pitao sam za primljene video zapise. Inace koristim google Duo i prezadovoljan sam,koristim od prvih dana kada je izasao.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Jel snimao sa stock kamerom na nokiji 5 pa poslao ti putem vibera?

U svakom slucaju ako ne pusta preko vibera, pustice preko nekog playera tipa MX ili VLC , sem ako nije ostecen file...
 
Da,sa stock kamerom na nokiji,fora je sto od 3-4 zapisa 1 radi,i tako u krug.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Sto ne probas neku raniju Viber verziju?!

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno